Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Apple watch и A1 има ли то почва у нас?


Viiipeer

Въпрос

Здравейте, колеги!

В приложениетo на часовника на телефона ми пише че само Yettel поддържа Cellular в А1 ми казват че уж може с 5 лева такса,

вярно ли е че ако се вържа на номера на A1 имало забавяне на нотификациите или ще си работи както трябва?

Или направо да се прехвърлям към Yettel?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

https://www.apple.com/bg/watch/cellular/

Тук пише, че само Yetel го поддържат официално.

П. С. А тук, че a1 eSIM не поддържа Apple Watch:

https://help.a1.bg/mobile/mobile-services/sim-management/sim-types#c1



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!

Значи е поредната доза некадърност спрямо A1.... наговориха ми, че срещу 5лв такса на месец може да се ползва...:Д

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля си че срещу 5 лв. на месец ще ти издадат eSIM, вече дали ще можеш да го активираш на часовника - не съм сигурен. До скоро не можеше.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А1 все още не поддържат услуга за Apple Watch. Обещават, че скоро ще я имат, но само за да те вържат. Бях на Виваком, с изтекъл през декември договор и заради часовника, се пренесох на Yettel . Активираха ми мрежа на часовника, през тяхната система, без въобще да ми се налага да активирам е-сим. След активацията, мога да я спирам и пускам, когато пожелая, през приложението на Yettel. Съответно, таксата от 5 лв я плащаш, само когато си активирал услугата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

A1 за пореден път доказаха своята неадекватност откъм служители.,... споменах им че ще се местя предвид че не поддържат Apple Watch и със удивление ми споделиха че са един от първите оператори, които предлагат E-sim.... Отделно имаше един служител, който с удивление попита за кой Apple watch говорим, отговорих му за Ultra и последва дебилен въпрос за кой точно модел Ultra говорим Series 6,7,8 итн?

 

Направо ме е яд че не си излезнах. Хвърлиха ми есим карта като дублаж и ми начислиха 15 кинта, най-нагло ми казаха да си активирам картата на часовника от приложението и естествено  ми пише че не се поддържа, утре отивам  в Yettel a за неустойките ще почакат да им ги платя когато на мен ми кеф! Няма такива дебили!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кратка справка (отнемаща не повече от пет минути) тук във форума, щеше да Ви спести цялото това самонастройване срещу А1. Отдавна знаем за нивото на част от служителите в операторите. Ясно е на всички, че само Yettel предлагат есим за Apple Watch. Не знам защо сте се оставили да бъдете убеден в противното?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото си помислих, че неофициално ги поддържат.,... знам ли нали е уж активация чрез e-sim.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да се изпползва часовника без телефон е нужно да се активира multisim чрез приложението на Yettel. Мисля, че не е достатъчно да имаш само E-Sim!
Таксува се 4.99 лв на месец за multi sim!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се, че повдигам темата във връзка с Йетел, но днес ще ми пристигне часовниче и исках да попитам за multi sim - по телефона ми казаха, че се активира само в офис, тук чета, че може през приложението - кое всъщност е вярно, от човек, който вече го е правил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 7 часа, dessyteneva написа:

Извинявам се, че повдигам темата във връзка с Йетел, но днес ще ми пристигне часовниче и исках да попитам за multi sim - по телефона ми казаха, че се активира само в офис, тук чета, че може през приложението - кое всъщност е вярно, от човек, който вече го е правил?

Активира се през приложението на часовника а от профила в Yettel може да се спира и пуска картата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Купих си часовника от Yettel, с нов договор и ми пуснаха multi sim от офис, след като ми пристигна часовника при тях. Самата активация и деактивация, в последствие се прави от тяхното приложение. Не ми се наложи да активирам е-sim на часовника. Мисля, че първоначалната активация на часовника се извършва само в офис. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За съжаление не ми е дало известие за отговорите ви, нещо става и дори не излизат като непрочетени. Питах два пъти оператор - веднъж при поръчката и втори път на 123, като и двамата ми обясниха, че задължително трябва да се посети офис. Съответно отидохме и момчето там каза, че няма нищо такова - от приложението на Йетел става всичко, много лесно и бързо, само с няколко клика, като преди това трябва от приложението за часовника да се пусне. Пиша го за някой, който като мен може да търси информация и да се разхожда без причина по офиси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Извинявам се, че повдигам темата във връзка с Йетел, но днес ще ми пристигне часовниче и исках да попитам за multi sim - по телефона ми казаха, че се активира само в офис, тук чета, че може през приложението - кое всъщност е вярно, от човек, който вече го е правил?

И аз през приложението си го активирам.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо не съм активирала от Йетел, отидохме в офиса и момчето директно от телефона ми я пусна, първо от приложението за часовника и после от тяхното


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...