Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Магнитна стойка за кола


Павел Василев

Recommended Posts

Привет колеги, препоръчайте ми стабилна магнитна стойка за кола, за iPhone 15 Pro Max, да мога да го купя  от физически магазин за София, цената е без значение, искам да има стабилна основа и качество?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай ги в сайта на Dice там има доста варианти. Можеш да отскочиш до магазина им и да си избереш на място.

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не всичко което е на сайта, го имат във физическия магазин, но може да се поръча или до магазина или с някой от куриерите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ще отида до Dice, не се сетих, от там си купих титаниевата верижка за моя Watch Ultra 2 и съм много доволен, чудя се какъв да бъде захвата, дали за централните решетки на въздуховодите или за стъклото, кой вариант за закрепване ще е най-удачен?

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потърси в интернет и евентуално доставка на QuadLock. Продуктите им са брутални, но за да ги ползваш, трябва да имаш кейс на тяхна марка. Сложиш ли стойката веднъж, после сваляш и стъклото.

Ползвам ги от iPhone 12 Pro и няма да ги сменя.



Тук на моето стъкло:

6de800a5e1094a67212e9aa8b8451600.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Quadlock са супер! На няколко мотора ги ползвах а сега и на скутера, нямат грешка!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм аз чудя какво да взема за мотора, но на един приятел от телефон на стойка (на мотор) на два айфона камерите заминаха. Ремонтират ги, ама мен малко ме притеснява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм аз чудя какво да взема за мотора, но на един приятел от телефон на стойка (на мотор) на два айфона камерите заминаха. Ремонтират ги, ама мен малко ме притеснява.

На quadlock си има антивибрационна положка, няма драма.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да завърша темата, в крайна сметка си харесах тази стойка и ще я поръчвам - 
ESR Halolock Cryoboost Magsafe стойка за кола, магнитна, за въздуховод, с вентилатор за охлаждане.

 

Снимки:

 

 

 

199278-2.jpg

199278-3.jpg

199278-4.jpg

199278-5.jpg

199278-7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши отзиви, след като я тестваш.Интересува ме, доколко е надежден магнита, при сериозно раздрусване на автомобила, с кейс-без кейс…. Иначе, ESR са читави. Имам някои техни неща и съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува звука от вграденият вентилатор, моля да драснеш два реда за стойката!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей’ га на. Даже не знам защо съм я хвърлил в шкафа. Не ще не ми е харесала. Гледам, че съм и взел държача май за накъде. Включих я сега за теста. Стойката НЕ Е магсейф ако това има значение. Магнитна е. Зарежда, но не показва специфичното кръгче за магсейф. Май това ме издразни и за това съм я зарязал. Не знам. Вентилатора се чува само ако си залепиш ухото.

1c01030bc45c268d17302145891129f0.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От години наред вече съм с Pitaka.Имат много качествени продукти!

https://www.ipitaka.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...