Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Type-C към HDMI


istoyanov

Въпрос

Здравейте, използвате ли такъв кабел и какъв ? Разпъва ли на цял екран на ТВ или остава странния формат?

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Здравей, Аз лично нямам проблем с моя преходник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На цел екран е и при мен. Ползвам един адаптор на Satechi, който взех за лаптопа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За MiBox съм съгласен, но изисква интернет. В момента съм в хотел и с този преходник и един HDMI кабел си гледам всичко от телефона.
Този MiBox може ли да се свърже по WiFi в мрежата на хотела за да работи през AirPlay?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз до сега, освен в Япония, не съм видял на друго място някъде да работи по хотели AirPlay. Винаги Wi-Fi и мрежата на телевизора са били разделени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този MiBox може ли да се свърже по WiFi в мрежата на хотела за да работи през AirPlay?
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Може и си работи. Няма драма.

Аз до сега, освен в Япония, не съм видял на друго място някъде да работи по хотели AirPlay. Винаги Wi-Fi и мрежата на телевизора са били разделени.


В Гранд Хотел Велинград, Чилингира и KingsValley в Казанлък си работеше без проблем.
Стига да има една идея актуален Самсунг ТВ ще работи.

Моята идея - да съм независим и да не се съобразявам с интернет и дали ТВ има или не AirPlay.
Иначе си имам ATV.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е,Ми бокса и телефона се връзват в една wifi мрежа инсталира се на бокса AirScreen (примерно) и всичко си бачка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С този адаптор си връзвам лаптопа към монитор, за това съм го взел, както и слагам картата от фотоапарата. Това с телефона ми е бонус, особено сега с новия call of duty и ps controller, играта е без забяване и на цял екран. А инак имам три ми бокса и две апъл тв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Адаптер Orico Type-c към два монитора с VGA+HDMI няма грешка, работи и с iPhone 15. Имам и някакъв скандинавска марка, ама все не мога да я запомня - още по-добър е и с повече изводи, но ми е в офиса и ще трябва да погледна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Alxx , благодаря! Би ли споделил кой модел ?
https://laptop.bg/brands-orico

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

https://laptop.bg/docking_stations-orico-orico_usb_typec___wb11pgybp

Тази е. Утре ако не забравя ще погледна модела и на другата, но имай предвид, че е към 300лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поправка, 200 е :) Докингът е Сандберг:

https://sandberg.bg/bg/product/USB-C-All-in-1-Docking-Station

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ти е необходимо USB-C to HDMI си вземи само USB-C to HDMI, без добавки или в комплект. Това е като да си вземеш перална със сушилна.... Аз ползвам iMac 2023 и имам втори монитор, който е 4K, ползвам това и никога не съм имал разминаване в резолюцията или прекъсване: Satechi USB-C to HDMI 2.1 8K Cable, но можеш да ползваш и по евтин вариант: Baseus C-Video USB-C to HDMI Male Cable.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...