Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

Не. Освен да гледаш рейтинга и отзивите - друго не се сещам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес си купих нова батерия за моята 4ка,та въпроса ми е колко време трябва да я зареждам първия път? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес си купих нова батерия за моята 4ка,та въпроса ми е колко време трябва да я зареждам първия път? :smile:

От доста време няма никакво значение това-зареждай си я колкото и когато поискаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така я сложих ,че като пуснах телефона изгасна и я свалих уж да я наместя и гледам 2 крачета от тези на платката отчупени....И сега на сервиз ако могат да го оправят..Батерията е малко по различна от оригиналната, смисъл там дето трябва да се постави на тези 4 крачета които и дават ток..

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги.Имам проблем с батерията на Iphone 5 ползвам го с gevey.Оставам го преди да си легна на 97% и на сутринта е паднала на 70,което според мен е супер много.След това имам чувството ,че с всяко отключване пада с по 1%....не мога да изкарам деня до край. Aйфона е Jealbrake-нат с ИОС 6.0.2.

Редактирано от martoooooo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти всъщност знаеш ли какъв телефон използваш?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми да знам колега...това че имам 1 или 2 мнения не значи, че не съм ползвал иос никога.Значи според теб е нормално през нощта без нито веднъж да бъде светнат дисплея и батерията да падне с 30%?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е точно гивея на iPhone 5?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gevey Ultra S ползвам го с вивакомска карта ,ако има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм правил,а след този network reset ,gevey-a пак ли трябва да се настройва?

Редактирано от martoooooo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Имам следния проблем телефона се изключва на 30-40% батерия нужно му е ток за да тръгне ако не го включа към тока не стартира без джайл съм с 6.1.3 айфон 3гс батерията е сме яна преди 2 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с какво зарядно зареждаш?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше по кабели/зарядно, нямаше да зарежда достатъчно, а не:

телефона се изключва на 30-40%

Това е проблем с несъвместим чип в батерията - той подава 30% към телефона, а реално е напълно разредена. Просто казано: боклук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега започна да пада и на 50% значи пак трябва да се сменя така ли?Защото преди не правеше така започна да пада на 10 после на 20,30,40 и сега на 50%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Престани да цитираш последен пост, защото е СПАМ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и изобщо да не са ти я сменили, а да са ти сложили старата батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушай сега: твоят "проблем", лека - полека се превръща в разтягане на локум. Приеми факта: сложили са ти скапана батерия. Тъй като оригинални части на пазара почти няма, а 3гс-ът е изключителни капризен откъм качеството на батерията, мога само да те посъветвам да го занесеш в някой доказал се сервиз. Ако форумният не ти е далече(т.е. на вашите), занеси го там, ако Пловдив ти е по - близо - занеси го на Шамана. Батериите са проверени и работят, плюс това имаш гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...