Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event It's Glowtime - iPhone 16


ML16

Recommended Posts

За момента мисля че анализа и реакцията на mkbhd за новите продукти е най-добра. 

Винаги е било така - новият продукт да има малко ъпгрейди спрямо предишния, и според мен не може да очакваме всяка година някакви огромни разлики и ъпгрейди - просто не е реалистично, и тогава пък ще има оплаквания от ненужно раздути параметри или висока цена.

Ето примерно за процесора - като сравнявам как се зареждат апове и сайтове между 12ПМ и 15ПМ не виждам значителна разлика, а това са 3 години разлика. Дори и при такава разлика във времето, пак ъпгрейдите изглеждат не много значителни.

Друго сравнение, където андроид феновете постоянно изтъкват - за камерата. Някои самсунзи и други андроид телефони имат по 100, 200 и т.н. мп камери, но при пряко сравнение не са по-добри, или по-детайлни. Всички знаем че не е само до броя мегапиксели.

 

Относно камера бутона - удобен е, имал съм такъв телефон преди време. Но съм го ползвал основно за бързо отваряне на камерата, и почти не съм го ползвал за правене на снимки, така че не знам колко би бил популярен. Хубавото при този бутон е, че е само за правене на снимки, и може би ще има повече успех - ще видим.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми допада камера контрол бутона. Ползвам телефоните си с кожени кейсове, и тая огромна дупка не ми харесва.

IMG_3750.thumb.jpeg.b0f0306f90e8c688a73f70654de383b2.jpeg

Гледам, че някои марки предлагат кейсове с по-малка дупка, но тогава трудно ще се ползва плъзгането по бутона. Дано бутона не се задържи за бъдещите телефони 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още от миналата година ги спряха кожените. Случайно намерих на Mujjo за 15 про. На усещане кожата е като епълската. Сравнявам със старите ми епълски кейсове. И не надува телефона като другите афтърмаркет. Препоръчвам като много добра алтернатива на Епълските. По принцип  харесвам кафява кожа тип saddle brown, ама този цвят (Burgundy) ме грабна много.

IMG_0006.thumb.jpeg.bd291011bd3569dbd5e3cb7262eb939f.jpeg
 

Извинявайте за спама

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам, тъкмо му търкам гадното покритие отгоре заради което не се получава патина 🤣 Не ми харесва кейса им. Не фитва добре на телефона.

IMG_3752.thumb.jpeg.e7097ab403c52a88cf1593749a95bbbf.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, penmark написа:

Имам, тъкмо му търкам гадното покритие отгоре заради което не се получава патина 🤣 Не ми харесва кейса им. Не фитва добре на телефона.

IMG_3752.thumb.jpeg.e7097ab403c52a88cf1593749a95bbbf.jpeg

Кое не пасва - имам два телефона, перфектно пасва всичко. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спама стана 😁

Ами явно не си се заглеждал. Там където са камерите “дърпат” кейса и стои на една страна. Като цяло не излиза над стъклото за да пази. Смисъл ако телефона падне по лице, дисплея ще поеме всичко, а не кейса. Опитах се да го снимам с една 7-ца. Ама на живо се вижда много добре.

IMG_0009.thumb.jpeg.c04db2c5f0d6b0c537a97c0a62eb469b.jpeg
Отдолу изрязаното за порта, мика и спийкъра са като на китайски кейс за 10лв. Изобщо не си заслужава 99лв… :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Нещо не мога да си редактирам мнението - това дали си заслужава 99лв. или не не знам, но това е оригиналния калъф за 14-ката и е 1:1 като този на Decoded... iphone14cases-2048px-2542.jpg?auto=webp&

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем на темата.

Всички модели iPhone 16 ще поддържат 45W USB-C бързо зареждане, както и обявеното на събитието 25W зареждане с новия MagSafe charger.

Подобрената спецификация за зареждане беше разкрита в продуктовото сертифициране на Apple в Китайския център за сертифициране на качеството.

Серията iPhone 16 премина националния сертификат за качество, като и четирите модела поддържат до 45W бързо зареждане, което е по-бързо от миналогодишното 29W зареждане.

 

IMG_1012.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По темата пре ордерите са отворени във Айстайл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави Айстайл. В емага са на 10 месеца без оскъпяване. И това ако не е оферта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен винаги най-добрата цена е в кеш в оператор с преподписване на договор, поне ако е от България няма по-ниска цена в първите месеци. Ако трябва да е на изплащане, да това в емаг е добра оферта, но е по-скъп. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли някой поръчвал ли е от А1? Поръчах в петък, изпратиха ми мейл, че ще проверят и това е.

 Получихме Вашата поръчка №xxxxxxx. Предстои проверка дали можем да изпълним избраната промоция. Очаквайте следващ имейл с повече детайли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих 2 поръчки в Петък и имам същите мейли. Така е всяка година с а1, това са стандартни мейли и това им е процедурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година demand е по-слаб и гледам в Yettel всички са още налични. Предполагам не би трябвало да има проблеми с доставките.

Само сайтовете на операторите паднаха традиционно в петък, представете си за, колко малко хора са оптимизирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако и в БГ се направи да върнеш стар айфон за 2/3000+ лв, в зависимост от модела и състоянието, и да си вземеш най-новия тел, ще има доста повече поръчки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз връщам всяка година телефони на една година в супер състояние на един голям търговец от Румъния, който има представителство и в БГ и съм много доволен. Не се занимавам с OLX, пазарлък, тарикати и тнт. 

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да споделиш кой е търговеца?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, ML16 написа:

Аз връщам всяка година телефони на една година в супер състояние на един голям търговец от Румъния, който има представителство и в БГ и съм много доволен. Не се занимавам с OLX, пазарлък, тарикати и тнт. 

Два телефона им върнах преди 3 месеца и си взех 15про за 1000лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@chorlav ф л и п . Б г

 

*ако се сметне за неправилна реклама може да се изтрие поста.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро имам предвид да е като услугата на епъл в САЩ, не чрез външни търговци или като скам сайтове като олх и подобни.

В САЩ отиваш с твоя си тел, оставяш го, избираш си новия тел с няколко долара доплащане, и млад и усмихнат служител/служителка ти прехвърлят акаунта и нещата от стария на новия тел за 5 мин, и си готов. Чиста работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още нямаме магазин на Епъл за да стават тези работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие ще я ползвам!
Но за да я имаме тази услуга трябва да имаме официално представителство на марката, и както всичко друго, нашия пазар е малък и не сме интересни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...