Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4 GM за iPhone 3GS вече е Jailbroken с PwnageTool


alessandros

Recommended Posts

Видях какво пише но реших, че след като има къстъм .ispw може да стане. Видях че става и с 9.1.1 и за това реших защо да не пробвам, след това мнение поне други може да не хабят :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи преминах усмешно към 4.0 GM, но немога да си отключа модема. Терминала ми нон стом крашва... Решения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като съм писал терминал по-горе, съм имал предвид от компа, не от телефона. Да споделя, че и PushDoctor работи перфектно на OS 4.0. Не ми работеше YouTube и локализацията в мапс, но след инсталирането на PushDoctor, всичко работи :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досетих се... Самоче май проблема при мен е от там, че немога да се вържа с телефона... Сигурно защото съм със сменена парола

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дойде ред да пусна и моето мнение относно OS 4.0. След ден и половина битка отново съм с нея (по-рано тествах и бета). Защо се борих толкова дълго ли? А ми не знаех, че ще има и по-тежки категории.

Благодаря на Aveliky, ThUnDeR и KurtiMakarov за отделеното време.

Вярно е това, че трябва да се пазите от MobileSubstrate, но бъгчето идва ако в Settings се пръкнат допълнителни Extation-и (икони на приложения от Cydia). Например - Action Menu Plus Pack, Activator, LockInfo, Safari Download Manager, StatusNotifier, WeatherIcon и т.н. не работят и не е желателно да ги инсталирате. Като заместител на SDM може да използвате Safari Download Plug-In, който върши прекрасна работа. За сметка на това пък може спокойно да тунинговате с YourTube и всичко останали, които не са гарнирани с допълнителна икона в Settings. Не съм закичил телефона още, но до момента работещите приложения са:

Cydia

iBlackList - инсталирана, но не е тествана (платена)

iFile - (платена)

Install0us

iShare

MCallShow

MobileLog - инсталирана, но не е тествана (платена)

SIManager

YourTube - (платена)

3G Unrestrictor - инсталирана, но не е тествана (платена)

AppStore

AirVideo

CP Pro

Fizz Weather

ezShare

EyeTV

iTranslate

LogMeIn

mjoy

Mover

Orblive

Panoramatic

Pazaruvaj

Pocket Tunes

RealDirector

QuickOffice

SoundHound

Skype

Sygic

TeamViewer

WhatsApp

WiFi Analyzer

Пожелавам успех на всички.

п.п. Само да добавя. Наложи се да се върна на 3.1.2 с джейл blackra1n и тогава ресторнах с фирмуера (iPhone2,1_4.0_8A293_BBUpdate) за ФО, който вдига бейзбанда. От 3.1.3 не успях след 3-4 опита.

п.п.п. За тези, които не използват Winterboard като мен. Не се опитвайте да замествате файлове, особено в System/Library/CoreServices/SpringBoard.app. Става да си .... а бе мазало.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъките свършиха,вече си с 4.0 и Cydia.Сега само чакаме Update на MobileSubstrate и всичко потегля както трябва.Успех на всички които се опитат да обновяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета, май не ъпдейт на MobileSubstrate, а на PreferenceLoader трябва да излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

п.п.п. За тези, които не използват Winterboard като мен. Не се опитвайте да замествате файлове, особено в System/Library/CoreServices/SpringBoard.app. Става да си .... а бе мазало.

Това не ми харесва! Изобщо!

Нищо ли не се сменя деа?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Щом исках от Сашо цялата папка SpringBoard.app, смятай. Като се надигнаха тези икони, че като се застъпаха, маме мале. Викам си, не помня някога да съм слагал SBRotator. :) Най вероятно промените се дължат около Multitasking-а и Background-а, който излиза на него. Друга причина не виждам. Батерията при зареждане излиза, но тези за сигнал, WiFi, малката батерия - не. Тука мисля са сменени имената им. Също така не се опитвайте да променяте и фонта. Има някои като Helvetica с променено разширение. От ttf вече е ttc. И там като се оцъкли един голям шрифт, ужас, не виждах къде какво пишеше. :) А бе всичко наново ще се прави.

п.п. mupo ще трябва да пренаписва историята.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета, май не ъпдейт на MobileSubstrate, а на PreferenceLoader трябва да излезе.

PreferenceLoader 2.0.2-1.deb (8 KB)

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде ли някой така добър и да ми прати файла Helvetica.ttc от FW 4.0, който се намира в /System/Library/Cache/Fonts?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Finally и аз съм със 4.0. След кратка борба и с помоща на VMware 7.1 Workstation успях да инсталирам MAC OSX 10.6 и iTunes 9.2 и да се кача на 4.0.

Доста ми харесва за момента как се държи телефона и ми харесват нововъведенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблеми с Wi-fi ? При мен намира мрежи, но не иска да се върже...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вече с iOS 4 GM от половин час , всичко мина безпроблемно от 3.1.3 към 4.0 с кастъм за ФО. Ще кача приложения и ако се случи нещо интересно ще пиша! Синхронизирам с iTunes 9.2 , функцията за правене на папки (Folders) работи без проблем.

Редактирано от hrelas
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също успешно преминах към 4.0GM с един от къстъм фърмуерите на Atomic. Наложи се да се поизмъча, както е станало и с Grevious. Даунгрейд до 3.1.2, джейлбрейк с blackra1n и после ристор. За щастие всичко мина добре, макар и не от първи път.

Разликата в скоростта е осезаема, транзицията при отключване, затвяряне и отваряне на приложение е много по-бърза, дори мисля, че е друга, трябва да се види на забавен кадър. Имплементацията на възможност за смяна на фоновото изображение на хоумскрийна е извършена много добре, мултитаскингът е в пъти по-добър от ProSwitcher. Единственото, което ме дразни е, че приложенията остават активни по подразбиране. Каквото и да твърди Стийв Джобс, не може да не консумират, дори минимален, ресурс.

Редактирано от deezel
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неконсумират щото са пасивни приложения в момента.

Като пуснат скайп ще консумира макар и малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма фонетична подредба??? По мои наблюдения има опция само за хардуерна клавиатура. Иначе съпортът за Bluetooth клавиатури при мен не работи.

AppBackup не работи.

Редактирано от deezel
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което ме дразни е, че приложенията остават активни по подразбиране. Каквото и да твърди Стийв Джобс, не може да не консумират, дори минимален, ресурс.

Като задържиш пръст върху иконите в мултитаскинг режим не се ли появява минус в единия ъгъл на иконата с който да спреш приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбира се, но това е допълнително усилие. Иска ми се подразбиране да се затварят, но сега ми прави впечатление, че повечето от тях на практика го правят, въпреки че остават в лентата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...