Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4 GM за iPhone 3GS вече е Jailbroken с PwnageTool


alessandros

Recommended Posts

Има ли кариер бъндъл за мтел в 4.0, примерно папка 28401, или въобще нещо което да подсказва, че и те ще го продават ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да погледна, но не би трябвало. При всички положения те ще го пуснат след септември, а дотогава трябва да има поне още един майнър ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едните остават и работят защото са написани за backgroung api-то а другите излизат, защотото ще трябва да се пренапишат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нововъведението е полезно, дори и приложенията да излизат, удобно е да се използва като quick launch bar. Имайки предвид колко бързо зареждат приложенията (особено на 3GS), няма голяма разлика между минимизиране и повторно лаунчване. Разбира се, говоря за приложения, при които няма смисъл от работа в бекграунд.

Бтв, някой откри ли аудио приложение, което да се интегрира с новия контролен бар?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да подкара SBSettings , по горе чета , че трябва да се изчкака ъпдейт на Mobile Substrate ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

iPhone2,1_4.0_8A293_NOBBUpdate - активиран е и не ъпгрейдва baseband-а(за хора със заключени телефони)

да попитам това работи само за 3GS не и за 3G ?

мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз успешно преминах на 4.0GM . Тъй като за сега не може да ползваме Winter board искам да попитам дали някой успя да промени изгледа на Lock screen по точно лентата която се вижда около часовника . И къде се намират иконите на Wifi ,лентата на обхвата или общо казано нещата от com.apple.springboard.

Проверих вече не са там.

Редактирано от nikiyd
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както , по - горе писах вече съм на iOS 4 GM и искам да споделя , че съм възхитен от бързодействието на снимането с камерата на iPhone 3GS с новта OS. Никога до сега снимката не е ставала толкова бързо както сега - за миг...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, разликата при камерата е най-усезаема, но като цяло устройството работи доста по-бързо. Прави ми впечатление, че някои приложения вървят по-добре, някои игри имат по-висок фреймрейт.

Изобщо, май това е най-голямото ускорение досега. Единственият огромен проблем е, че няма фонетична подредба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам с това чудо не може да се направи custom FW 4.0 за ФО iPhone 3G, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези къстъми могат ли да се слагат през новия iTunes 9.2 за Windows ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си инстална IOS 4 на моя Iphone 3G. Видях в нета ето този jailbrake tool за Windows redsn0w_win_0.9.5b5-1. Искам да попитам дали с този тоол се прави и Unlock. Ако не може дайте линк към Unlok tool + info. В момента съм с 3.1.2 Jailbrake + Unlock

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има тема за redsn0w, прочети.

И redsn0w 0.9.5b5-1 е само Джейл не и Ънлок

http://bgiphone.com/showthread.php/4919-iPhone-OS-4.0-beta-1-Jailbreak-is-Released

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Zepar, бъди търпелив и си стой на 3.1.2 ще вземеш да си заключиш телефона и няма да може да го отключиш, защото няма софтуерен начин за това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По същия начин както при Zepar, но ще можеш да го ползваш с карта на Глобул. Ако ще си го ползваш и занапред с такава карта, нищо не те спира, но имай предвид, че не всички приложения от Cydia работят под FW 4.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем с батерията ? За 24 часа пада с около 80-90%. С 3.1.2 ме издържаше около 3-4 дена при нормално ползване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...