Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4 GM за iPhone 3GS вече е Jailbroken с PwnageTool


alessandros

Recommended Posts

Странно, мислех си че е от бекграунд процесите, но явно не от тях. От няколко дена ги спирам ръчно всички, след всяко тяхно стартиране. Ще се чака подбрение на фърмуера явно. Дано не ми се прецака батерията до тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми пада батерията адски бързо откакто съм с 4.0 GM. Определено я точи поне два пъти по-бързо. Чудя се дали да не ресторна пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво качваш от Сидия – може нещо да ти прави този номер... При мен SSH е включен нон стоп, но може да си качил нещо друго, което да ти бъзика батерията. Успех.

Редактирано от Sladichuk®
:nope:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без джейл съм :) Точно това ме изненадва, че е без джейл и го има проблема. Някъде четох да си настроя мейла наново, че нещо непрекъснато го проверявал. Ще го пробвам и ще кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмняваме да е от мейл акаунтите, моите са настроени ръчно да се проверяват и точи батерията адски бързо, възможно е някои пакет от Сидия, както казва xcit3, да прави мизерия, но как да разбера ?!... това е въпроса ?

Редактирано от zmey_records
правописна грешка
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от днес по принуда и аз съм с 4.0, след като вкарах телефона в Recovery Mode чрез RecBoot за да си сваля SHSH файла и при опит да изляза от него пак със същата програма ми даде грешка :)

Както и да е вече със с 4.0 и ме се струва доста приятна и много бърза. Но повече мога да кажа след няколко дни тестове. Някои от старите ми програми тръгнаха, други не. най-голямата ми мъка е че не мога да си добавя репотата на beyouriPhone и xSellize. Някой качил ли си ги е или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, има ги, но вече няма "лекувани" неща в сорса. Почти нищо полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лоша работа ми сега от къде излекувани :) приложения.

малко инфо от мен : Lock Calendar не работи, както и SBSettings - поне това са двете приложения които са ми най-удобни.

също така и Backgrounder не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Finally и аз съм със 4.0. След кратка борба и с помоща на VMware 7.1 Workstation успях да инсталирам MAC OSX 10.6 и iTunes 9.2 и да се кача на 4.0.

Доста ми харесва за момента как се държи телефона и ми харесват нововъведенията.

Vmware 7.1, в нормален recovery mode, опитах и с двата кастъма (iPhone2,1_4.0_8A293_NOBBUpdate и iPhone2,1_4.0_8A293_BBUpdate), но всеки път ми излиза грешка 1600 (след Preparing iPhone for restore). С 3GS съм; ФО, 29 седмица; iTunes 9.2 Mac OSx 10.5.5. Можеш ли да споделиш излизала ли ти е тази грешка?

edit: май е най-добре да си изчакам края на деня и да си поиска нормално update от iTunes. Все пак дойде дългоочаквания 21-ви юни :)

Редактирано от 3GS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3GS, то си има вече iTunes 9.2 за Windows7, пробвай директно от там, а не през виртуална машина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да свалиш до 3.1.2, да го джейлнеш с blackra1n и тогава 4.0. Няма начин да не стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PL87 и Grievous, изказвам ви огромна блгодарност за съветите. Сложих си iTunes 9.2; iOS 3.1.2; ФО; blackra1n jail - а грешката в iTunes вече е 1604 :) независимо с кое от двете ipsw ползвам. Но оценявам съветите ви! Все пак в Купертино е 10 сутринта, 21.06. Ще се бодува тази нощ =)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Btw. проблема с бързото падане на батерията се реши, след инсталация на Push Doctor и ъпдейт на Судия сега всичко е тип-топ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седя и се чудя има ли смисъл да минавам на официалния 4.0 или да си седя на ГМ. Четох че билда е същия. Някой с идея има ли смисъл или на ГМ до първия майнор ъпдате ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...