Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iStat menus


alessandros

Recommended Posts

iStat menus e мониторингова програма на цялата ви система , с 8 самостоятелни и силно конфигурируеми меню-екстри. Вие винаги ще знаете точно какво се случва във вашия Mac. Ще можете да видите натоварването на процесора, памет, използване на диск-а и дейности, мониторинг на мрежата, вътрешната температура на вашия Mac, fan- скорости, Bluetooth статус и др.

f8832d9419965dca.jpg

Operating System Requirements:

Mac OS X 10.5 Intel

Mac OS X 10.5 PPC

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Дали някои има по нова версия която да е същто излекувана. :rolleyes:

Редактирано от Mkarchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Намерих доста версии,но нито една не е с крак или серийните номера са невалидни.Някои да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го инсталирам това чуда и това е. Не знам руски, не разбирам толкова много. Ако някой иска да помогне, ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се радвам,ако някои помогне с едно кратко инсталациионо"READ ME"на Български. :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извини ме чак сега видях,че е адресирано към мен.Първата версия(3.01 от thepiratebay.org)вървеше докато не ме принуди да и направя ъпдейт.Всяка друга инсталирана след нея искаше сериен номер или да бъде платена.Свалял съм от thepiratebay.org,demonoid.com,osx-files.net и тази тук по горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш Триал версията.Стартираш я веднъж,ще ти поиска лиценз.Затваряш програмата.Стартираш iStat Menus 3.x Licensor.Без да попълваш нищо отваряш терминал и пишеш (grep -Z -r -l A2B54F253 /Applications/iStat\ Menus.app | xargs -0 perl -pi -e "s/\x41\x32\x42\x35\x34\x46\x32\x35\x33/\x39\x39\x31\x42\x38\x30\x43\x46\x37/g") без скобите,и всичко потегля.

iStat Menus 3.05

http://dox.bg/files/dw?a=4a22ced7ce" target="_blank">Свали

Валиден до 24.01.11

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Линковете са изтекли :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStat Menus 3.05

http://www.box.com/s...fd7257c7ac62425

iStat Menus 3.21

http://www.box.com/s...47c19fa690db935

Спирате интернета и слагате серииния номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Имам следнят проблем с програмата и незнам дали е от версията на ОС или от версията на самата програма.Включил съм сензорите и съм въвел два профила за вентилаторите,но неработят с мойте профили.Някой да има следнят проблем още?Версията на iStat e 3.21

Редактирано от Mkarchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...