Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

redsn0w работи само на 3G & iPod2G

iPhone 3GS iOS 4.0 Final custom FW [Само за ФО със стария iBoot]

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пускам да ъпдейтне , та да видим какво ще стане. Ако стане мазало ще ресторвам пак хехехе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за тъпия въпрос, но закупен от Globul iPhone 3GS 32 GB черен (никога не е бил jailbreak-ван и т.н.) какъв се води- фабрично отключен или заключен, съответно да експериментирам ли с upgrade или не (с оглед първия post в тази тема)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе джейла дайте. Това 4.0 ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за тъпия въпрос, но закупен от Globul iPhone 3GS 32 GB черен (никога не е бил jailbreak-ван и т.н.) какъв се води- фабрично отключен или заключен, съответно да експериментирам ли с upgrade или не (с оглед първия post в тази тема)?

Позадръж засега. И вземи малко да попрочетеш съответните темички във форума :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щ0м го ползваш с карта на глобул и не си го джейлвал нище не ти пречи да ъпдейтнеш. Но ако искаш да го ползваш с друга карта-- недей.

Ха на мен ми даде грешка 3430 някаква , при ъпдейта , явно ще иска чист рестор . Нещо не му хареса да ъпдейтне джейлнат телефон.

Редактирано от liomojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LUBECA, аз си ползвам само globul-ската карта, има ли проблем с update-a след като съм с нея само?

Update: късно видях предния post.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@muqtada: Престани да пълниш темите с въпроси 20 пъти едно и също, а направи, каквото ти се каза, и прочети темите за начинаещи за да научиш какво е ФО и ФЗ, какво е джейл и какво ънлок!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Ъпдейтнах"! МНОГО е яко! http://bgiphone.com/images/editor/smilie.png

p.s. ....повечко неща от очакваното НЕ са активни за моя iPhone! ;-(

Редактирано от domtoreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен нещо ми седи на Verifying restore with Apple и не мърда от там.

ПП: А, ето къде бил ключът от бараката.. едитнах си хостс файла, че ми беше сървъра на Саурик, сигурно не смогва горкият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз се зачудих защо към 19.00 излезнаха ъпдейти на сидиа и то на мобсйл субстрат и на сидиа инсталер и на сбс сетингс , а то ето я причината - хакерите са бързи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@muqtada: Престани да пълниш темите с въпроси 20 пъти едно и също, а направи, каквото ти се каза, и прочети темите за начинаещи за да научиш какво е ФО и ФЗ, какво е джейл и какво ънлок!

ДВАДЕСЕТ ПЪТИ? Можем да ги преброим заедно (включително и извинението ми). Моите уважения към статуса, но не така остро и менторски към 37-годишен адвокат! Апелирам към взаимно уважение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички.. Ние с 2G-тата ще чакаме.. Може пък и да ни огрее малко или много :D

muqtada, може би мястото да обсъждате тези неща не е тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чака ни тежка съдебна битка :D

Отивам да си налея нещо силно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДВАДЕСЕТ ПЪТИ? Можем да ги преброим заедно (включително и извинението ми). Моите уважения към статуса, но не така остро и менторски към 37-годишен адвокат! Апелирам към взаимно уважение.

37 годишните адвокати само козируват на хх–годишните такива с 18–19 годишна практика!

И във форумите също!

Особено, когато не прилагат и там задължителните профи умения първо да си изяснят фактическата обстановка и началните понятия, факти и процесуални действия!

Чака ни тежка съдебна битка :D

Отивам да си налея нещо силно...

Хич не хаби силното в очакване на сеир... Тя – битката– е предрешена... :rolling: Въобще няма да стигнем до зала... :rolling:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С левият бутон на My Computer избираш Manage.Кликваш на Services and Applications ,избираш Services, намираш Apple Mobile Device и сменяш Start up type от disabled на automatic.Накрая натискаш Start на сървиса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...