Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

Честит ви и iBooks :D Има го за сваляне в App Store :D Ако може сега разработчиците малко да побързат и да напускат мултитаскинг версийки - няма да е зле :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Камерата си има зумче което е мнооого добро и е супер бърза. Аз си върнах бакъпа, който бях направил преди това и ми върна всичко без приложенията, дори ми е запазило wallpaper-чето , което имах и вече го има и на спрингборда. Най-интересното е, че и wifi-а ми е цифров , както си го бях настроил от сбс сетингс, явно го има като опция. Мейл акаунтите са направени разкошно , вече ти дава новите съобщения на всички мейл акаунти отделно. Абе супер е засега липсва само джейла.

Някой ако има линк за редсноу бета за уиндовс за 3гс , да даде , че неработят предишните, та да пробвам дали ще стане с него.

Вече пише на български при смс-ите и при повикванията преди пишеше yesterday а сега ВЧЕРА, не помня дали е имало такава опция но не го бях забелязал преди.

А мултитаскинга е като при спрингборда , задържаш върху иконата на отворените приложения и се поевяват чевени минусчета и така можеш да ги затвориш.

Интерсеното е , че има опция за фонетична клавиатура но като я маркираш си остава другата. МНого странно.

Редактирано от liomojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случай, проблемът се дължи на Firewall-a или на анти-вирусна програма.Задай exceptions във файъруала и изключи анти вирусната, ако имаш такава. Ако и така не стане може да е от накакъв вирус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мулти таскинга е пълна боза , дано да има бакграундър за ос 4. Като отвориш някое приложение и мултитаскинга ти показва, че е активно но като го стартираш си почва отначало. За това не се притеснява Джобс от лагване при малко памет, то просто не ползва такава , а си затваря приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти май бързаш, при следващите ъпдейти на програмите вече ще са съобразени с мултитаскинга и ще работят както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами очаквам , все пак имаха време да си оправят програмите - колко бети излезнаха, а защо ще пускаш ъпдейт на нещо което работи под ос 4 и без това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потребителите на iPhone3GS и iPod3G / особенно който са ползвали Spirit за своя първи JB/ да стоят настрана от iOS4 за сега! А да видим който бърза....!

iPhone3GS & iPod3G owners (especially if you used Spirit for your first JB) should stay away from iOS4 for now

(via @MuscleNerd)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога и @gasho, пробвайте с една преинсталация на iTunes.

То е ясно, че заради тази БСД клавиатура ще правя jail. Мислех си да не го jail-вам. icon6.png Ама и без програмки не върви icon11.png

Направи ми впечатление, че Gmail през Microsoft Exchange не работи. От няколкото опита които направих, захапа 1 път само, че не можеше да изпраща и приема писма. Кофти ... Явно ще почакаме да го оправят, че Mail без Push си е като ... ***

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече работи native gmail support, тоест има sync без да ползваш exchange, просто си добави GMAIL-a и има sync на notes,calendar и mail, за push-а не съм сигурен

Редактирано от Sladichuk®
Цитат
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четейки горните постове, установявам, че много от вас бързат без да мислят - правили са ъпдейт, не чист рестор, както е задължително на джейлнат телефон. Очаквам тежки писъци тия дни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Впечатления: В българската клавиатура има БДС и фонетична. Redsn0u 0.8 и 0.9.4 не рарпознава изтегления с iTunes фирмуер ,iPhone2,1_4.0_8A293_Restore. Гешката е възможно да е свързана с предишният джейл със Spirit. Ще продължавам с пробите по-късно, че трябва да работя. После ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че си с 3GS, в xSellize коментарите са, че трябва да се направи рестор с оригинален Firmware 4.0, след което да се посочи на redsn0w пътя НЕ към оригиналния Firmware а към GoldMaster. Ето ти и линк към последната версия за момента на redsn0w 0.9.5b5-3

Windows

Mac OSX (x86)

Това се отнася само за 3GS, при 3G всичко си става само с оригиналния Firmware.

Продадох си 3GS-а и няма как да пробвам, но на 3G-то на жена ми всичко мина по вода

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джони, това значи ли че има вече джейл за 3GS ФО ресторнат с 4.0 с бейзбанд 05.13.04

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както писах преди малко, няма как да пробвам на 3GS, защото вчера се разделих с него, но в тази тема, хората споделят, че са си ъпдейтнали телефоните с оригинален FW, след което са направили Jailbreak с redsn0w, като са посочили на redsn0w пътя към Gold Master релийза на FW 4.0.

edit: Ето линкове към Gold Master

iPhone 3GS

http://www.megaupload.com/?d=8G11QUGG

iPhone 3G

http://www.megaupload.com/?d=TK8ZUXHB

НЕ ресторвайте с него, само го посочете на redsn0w, след като сте ъпдейтнали с официален 4.0 FW.

edit 2: Предлагам само един да пробва и да сподели, за да не стане някое объркване.

edit 3: Отивам да плувам, надявам се, когато се върна да не съм най-мразения. Успех на всички престрашили се!!! ;)

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен все показва , че неможе да разпознае фърмуеъра. Давах му бетата , голдмастър и оригиналния(които са с еднакви означения) и пак неще , някакви идеи?

Като гледам темата ,която си дал, май е само за 3г и нестава за 3гс.

Редактирано от liomojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3Gs невърлокт , брейкнат със спирит, дадох директен ъпдейт пре Ай тунс и стана Ос 4 , след това първия прът с редсну не стана защото бях закачил и двата си ай фона в компа и той се е объркал , и като откачих заключения - го джейлбрекнах без да изпитвам никакви ядове от репото си свалих необходимото и си тръгна като параход по дунав.

Едно още не мога да схвана как да направя - EDGE настройките към мобилтел как да ги направя ?

Като вкарам картата си Уинд Италия - вендага отпира , като вкарам Мтелска или глобулска (от другия айфон ) нищо не открива

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gstg - Не прочете ли, че като си джейлнал и дадеш директен ъпдейт от АйТюнс, а не рестор, ще очакваш куп проблеми. @alxx го е написал няколко поста преди твоя, ще ти избоде очите!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кой редсноу го джейлна тоя 3гс, ако можеш да дадеш линк и кой фърм посочи, че при мен нестава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До час ще кача custom за 3GS

redsn0w работи само на 3G & iPod2G

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...