Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

Като един от людете закупили iPhone 3GS от Globul (без последващи манипулации от сорта на jailbreak, unlock и т.н.) и редовно закупуващи си приложения от AppStore-а, мога да уверя останалите такива като мен, че update-ът мина гладко и без никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следвайте примера на muqtada!!! Закупуването на приложения подпомага разработването им!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак обаче само за старият буут, или... ?

3G бре, какъв буут те подгони!

Послушай ThUnDeR :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За половин година не разбра ли, че на новия iBoot не може да се ресторва custom?

iPhone 3GS iOS 4.0 Final custom FW [Само за ФО със стария iBoot]

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално ли е след ъпдейт до iOS4 и джейл на iPhone 3G, в Cydia да ми "Downloading packages" вече някъде към 20 мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм ъпгрейдвал и току що се борих със Сидия-та на същото място.. Проблема е в някое от репо-тата, виж дали ти дава грешка за някое и евентуално го изтрии.

А иначе понеже Сидията при мен не ще да се затвори никак се налага рестарт..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

walker007, натисни два пъти Home, задръж върху Cydia и после на червения минус. След като отново пусни Cydia и си направи updates.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Ама пак ми заседна на "Downloading Packages"....

П.С. След като инсталирах WinterBoard след рестарт телефона ми се вкарва в Safe mode и всеки път след рестарс пак същото... ? Как да го оправя...?

Редактирано от walker007
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ресторнах с оригинален 4.0 и направих джейл, като посочих гранд мастъра. Резултатът е джейлбрейкнат iPhone 3G, с мултитаскинг и уолпейпър. Мултитаскингът се държи изключително добре, е има едно забавяне от преди добавянето на мултитаскинга но се прежалва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да среща проблем с GPRS-а след като е update-нал кам iOS4? Защото моя 3ГС ФЗ от Глобул с глобулска карта не мога да го накарам да влезне в интернет през ГПРС по никакъв начин. Дори ми изчезна и Интернет Тетаринг-а...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Глобулски 3GS с "Modem Firmware 04.26.08" и въпроса ми е как безпроблемно мога да кача на 4.0 и да го jailbrake-на или все още неможе и да чакам...? :?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, досега реваха някои че постоянно имат нет, сега ще се започне " Нямам нет през оператора, help!!!" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още снощи качих 4.0, без джейл. Днес през целият ден съм в интернет, (сафари , снимки и изпращането им по имейл сваляне на приложения скайп и др., свързани с интернет от оператора) няма никакви проблеми. Натрупах близо 40МБ. Камерата работи невероятно бързо и има зум, както някой вече отбеляза. Батерията падна до 23%. Call Time 1h-41m.

Сега смятам да каза къстъм-а и ще сравнявам.

Поздрави:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, де, ама за да качиш кастъма - ще се наложи да свалиш до 3.1.2(ако си пазиш SHSH) и джейлнеш с блекрейн.На чист фърм НЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЧИ КАСТЪМ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имах проблема с нета - не работеше с Мтел-ския. Ето решението при мен: Ресторнах наново firmware-а и после при активацията на телефона му дадох да не връща бек ъп, ами наново всичко (as new iPhone). Сега нета през 3G е бомба. :)

Това обаче май ще е греда при фабрично заключени, защото няма да мине активацията на телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеше и сам...ако си със стария буутром - има тема с качен кастъм 4.0, а, ако си с новия - джейл засега НЯМА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама но изчетох доста и вече се омешах, и за да не объркам нещо питам направо. Ако буутром значи Модем FW аз съм с 04.26.08. да ресторвам с Custom-а ли и ако да после с кое от всичко се прави jail-а ? Впрочем съм с 3.1.2... още един път се извинявам за спама но ме е страх да се втурна в нещо което не ми е достатъчно ясно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама но изчетох доста и вече се омешах, и за да не объркам нещо питам направо. Ако буутром значи Модем FW аз съм с 04.26.08. да ресторвам с Custom-а ли и ако да после с кое от всичко се прави jail-а ? Впрочем съм с 3.1.2... още един път се извинявам за спама но ме е страх да се втурна в нещо което не ми е достатъчно ясно. :)

Качваш директно кастъма - ще си има сидиа и пр. Стар - нов буут: след като си с 3.1.2, джейлнат - след рестарт, с компа ли го стартираш или нормално? Ако е второто, значи си със стария и можеш да качваш кастъми. Не е това което си писал, това е версията на модема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качваш директно кастъма - ще си има сидиа и пр. Стар - нов буут: след като си с 3.1.2, джейлнат - след рестарт, с компа ли го стартираш или нормално? Ако е второто, значи си със стария и можеш да качваш кастъми. Не е това което си писал, това е версията на модема :)

Всмисъл като рестартирвам телефона не го закачвам на компа ако това ме питаш и iTunes 9.2 ли трябва да е...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...