Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

Като цяло съм доволен от iOS 4, но има какво да се желае, но на места като че ли лагва повече от предната версия, дори успя да крашне телефона веднъж. Но уви, вероятно ще се върна към 3.1.3 понеже няма никаква информация дали скоро ще има jailbreak за официален iOS4, а не мога без някои програмки от Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че я има като подредба? И при мен я има в менюто, но като натисна на глобусчето(при избрана в менюто фонетика) и ми се включва БДС. Пробвал съм какви ли не "трикове", но ефект няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Малко се объркахме защото темата е за iOS4, колегите горе говореха за същата, а ти коментираше 3.1.3.

Друг проблем при мен е нежеланието на телефона да поеме книги и pdf файлове. Правил съм му джейл с redsn0w_0.9.5b5-3, инсталирах и преинсталирах iBooks, свалях си и други книги, iTunes отчита, че са синхронизирани и че ги има на телефона, но като влезна в програмата на устройството, нямам нищичко вътре. Също така имам проблем със синхронизацията на bookmarks вътре в приложението - постоянно ме пита за парола, независимо дали давам Continue или Don't sync. Някой да има подобен проблем или да е чел за него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има update на redsn0w, който фиксира проблема с iBooks.

Очередное обновление утилиты redsn0w. В новой версии исправлена проблема с синхронизацией книг в iBooks.

redsn0w 0.9.5b5-4

Mac OS X (86)

Windows

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

неол23 Аз съм с чист iOS4 заключен към Глобул и имам опция БГ Фонетик, но като я избера и пак ми дава стандартната клавиатура...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих линкове към официалните FW, но за фонетичната и при мен я няма. Активирал съм си телефона с карта на Mtel.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бяха там само за 1 минута, кога успя да ги налазиш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви попитам.. Когато качихте иОС4 всички ли зададохте телефона си като нов? Има ли някой които си е ресторнал нещата от 3.1.3? Защото при мен и още 2-ма, 3-ма човека проблемът е, че като го зададем като нов всичко е ОК, но като го ресторнем и се качат снимки, смс и др. няма ГПРС интернет. Дори липсва менюто Интернет Тетаринг от Нетлърк. Телефоните са 3ГС 32 ГБ ФЗ към Глобул с Глобулски карти :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си върнах бекъпа, обаче имам такива огромни проблеми с батерията, че мисля да го сетна като нов следващия път. Точи ми батерията като за световно. Преди си карах по 2-3 дена, сега до вечерта е аут. Заредих я сутринта, сега е на 75%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли, че тази опция за фонетична клавиатура е само за външна BT клавиатура. За телефона има само БДС. Аналогично е положението и при iPad.

Време е за нови писма и петиции до Apple....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах fix-a за iBooks с redsn0w 0.9.5b5-4. На 3G ФО и всичко мина за 3-4 минути без проблем, сега вече iBooks работи без проблем. Няма нужда да се прави повторен рестор, просто стартирате redsn0w 0.9.5b5-4 и правите същите стъпки като при Jailbreak, но ако вече сте го направили, махате отметката от Cydia.

[ATTACH=CONFIG]4045[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4044[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4046[/ATTACH]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да се праиви петиция, без фонетика е много гадно. Аз праскам по 4 - 500 смс на месец с тоя БДС не мога да пиша изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва , че вече има опция стандартно в ос4 да можеш да си изключиш интернета през сим картата. Работи прекрасно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

неол23 Аз съм с чист iOS4 заключен към Глобул и имам опция БГ Фонетик, но като я избера и пак ми дава стандартната клавиатура...

И аз съм на сащото дереже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чрез метода споменат от johnnybravo можете да махнете multitasking и wallpaper, ако сметнете, че ви забавят телефона. По мои наблюдения wallpaper-a консумира от 5 до 10 МB.

Редактирано от dachevradoslav
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам някакъв странен проблем изведнъж ми изчезна мултитаскинга колкото и приложения да отворя после в лентата няма нищо даже като слайдна надясно и копчетата за плеара ги няма някъкви идей...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз не виждам логиката, на стария да си го има по подразбиране, а тук да са плеснали само БДС махайки вече наличната фонетика. На 3.1.3 фонетиката беше чук. Дано се намери оправия, че много гадно така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправия няма. Даже и Влади не може да се пребори с това. Трябва много хора да пишем на Епъл и да се надяваме, че в следваща ревизия на фърмуера ще я включат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах fix-a за iBooks с redsn0w 0.9.5b5-4. На 3G ФО и всичко мина за 3-4 минути без проблем, сега вече iBooks работи без проблем. Няма нужда да се прави повторен рестор, просто стартирате redsn0w 0.9.5b5-4 и правите същите стъпки като при Jailbreak, но ако вече сте го направили, махате отметката от Cydia.

Тествано и на 3G ФЗ... Работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за леко несвързания пост, но от телефона и без фонетика не се получи много.

Днес говорих с ябълката за проблема с фонетиката.Казаха, че обикновено се приключва с бъговете от 2 до 12 седмици. Justin каза, че ще ми звънне като му отговори еngineer-a, към който е повдигнал случая с липсващата фонетика!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен има нещо друго странно при ос 4.Телефона не съм го пипал изобщо 3-4 часа нито музика нито нищо да съм видял часа 1-2 пъти и батерията беше на 85% гледам usage-a изкарва 30мин ?!?! В 8 го спрях от зарядното и към 6 4аса имах под 20% батерия а нищо не съм правил 3-4 разговора най много и нещо в нета за 15мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...