Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честито на всички - iOS 4.0 излезе


Anthony

Recommended Posts

Ми като имаш толкова "топла" връзка с Apple, и по–специално с "отговорния фактор" Justin, с който звучи, че сте си на "ти", що не спомена добра дума за нашия еngineer - Vlad, дето е в пъти по–качествен от епълския, доказано с отрочето му–iPhonetic...

Te Apple само "хаир" ще видят под формата на "благословии" към техните еngineer–и от нас...

Еми не желая да jailbrake-вам телефона иначе, и аз добри отзиви чух. А сърказма е излишен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак,

след като нета вече лети имам други въпроси. Явно не само аз съм забелязъл, но батерията пада със скоростта на светлината. Нищо не съм качвал от Cydia. Имаме ли универсално решение или пак е въпрос на Jail или unlock?

Хубав ден на всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

demonaz, още докато го инсталираше ти казах да спреш мултитаскинга и бекгаунд уолпейпър ;)

EDIT: Сега говорих с колегата, не е активирал мултитаскинга и бекгаунд уолпейпър по време на jailbraking-а :cheers:

Редактирано от SpLiT
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По твоята логика с мултитаскинга и бакграунда телефона ми от сутринта трябваше да е посетил поне 2 пъти зарядното, но уви все още е с половин батерия

Нужно е просто преди да го заключиш да кликнеш 2 пъти с хоума и да си спреш работещите приложения а не да ги оставяш работещи когато не ползваш телефона си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първите 2 цикъла батерията ми заминаваше за 1-2 дни, а третият издържа 3 дни, като даже съм го ползвал повече..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам някакъв странен проблем с 4.0 на 3Г като снимам с камерата не ми запазва снимките показва ми "saving photo" и греда чаках го към 30 мин, и нищо.След като излезна от камерата снимката изчезва,незнам какео да правя.Моля за помощ.Иначе немога да ползвам камерата.Мерси предварително

Редактирано от jimkery
Нарушение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой клас имаш завАршен? До буквата Ъ не сте ли стигнали още? 100% си върнал бекъпа след рестор, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бтв, според Apple няма нужда да затваряте приложенията. На практика повечето от тях не натоварват процесора по никакъв начин, когато са минимизирани. Аз не ги затварям и не съм наблюдавал никакви проблеми с производителността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там ли е грешката?

Редактирано от jimkery
Нарушение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за помощТа!

Редактирано от alxx
Нарушение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синко, стегни се малко и пиши грамотно, срамота е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...