Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Излезе FW 4.0.1за iPhone и FW 3.2.1 за iPad! Засега стойте далеч от тях!


alessandros

Recommended Posts

Излезе FW 4.0.1 за iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, както и FW 3.2.1 за iPad

[ATTACH=CONFIG]4106[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]4107[/ATTACH]

Новото във FW 4.0.1 със сигурност е големината на чертичките за обхвата, както и формулата за показването им, както и baseband-а.

Промените във FW 3.2.1 за iPad са:

  • Подобрен Wi-Fi
  • Оправен проблем който може да попрече копирането и поставяне на едностраничен PDF файл прикачен в Mail
  • Проблем който може да доведе до замръзване на видео по време на гледане
  • Подобрено надеждност на видео изхода при използване на iPad Dock Connector към VGA Adapter
  • Добавена е търсачката Bing като опция за търсене в Safari

Потребителите със заключени телефони да стоят далеч от FW 4.0.1, тъй като идва с нов baseband (05.13.05) което означава, че няма как да отключат телефоните си! Също така няма и jailbreak, нито за FW 4.0.1, нито за FW 3.2.1, така че не ъпдейтвайте!

Който запазил ECID SHSH за 4.0 запазил, ред е да запазите ECID SHSH за FW 4.0.1 и за FW 3.1.2 :)

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 минути видях, че 4.0.1 е наличен за инсталиране от айтунес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, някой който го е сложил, да сподели има ли Фонетична подредба за вградената клавиатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потребителите със заключени телефони да стоят далеч от FW 4.0.1, тъй като идва с нов baseband (05.13.05) което означава, че няма как да отключат телефоните си!

Който запазил ECID SHSH за 4.0 запазил, ред е да запазите ECID SHSH за FW 4.0.1 и за FW 3.2.1 :(

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се, че Apple все още подписват FW 4.0, но не се знае до кога, затова побързайте да запазите ECID SHSH файловите си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ставам модерен в момента. След малко ще пиша ако има някои видими новости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За по малко от час новия jailbreak за 3.2.1 на iPad e почти готов! Но все още не е довършен така, че:

DO NOT UPDATE. No, the jailbreak is not ready yet.

8da374bff617d1bb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първоначалната информация за нова версия на baseband-а са грешни. В 4.0.1 baseband-а остава същия така че ultrasn0w ще може да го отключва.

От 4.1 beta1 стана ясно, че baseband-а на 3G и 3GS също остава без промяна, дали Apple няма да спрат да обновяват baseband-а на 3G и 3GS както стана и с 2G?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава ли че ако имам ФО iphone 4 и му сложа 4.1 ще успея да му сложа и джейлбрейка който предстои?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, това означава ли, че съвсем скоро dev team ще пуснат jailbreak/unlock за iPhone4/3GS с OS 4.0? Те нали това чакаха до сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото четох от MuscleNerd, comex и iphone_dev вече 3-4 дни са в "последната фаза". Не знам какво означава това, но определно ще имаме някакъв джейилбрейк за iOS 4 до края на месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да спрете за малко умуването с клавиатурата. Когато излезе - всички ще го видите! Ако сте големи гадатели - хванете се да изкарате някой лев в обявите на вестник "Шок".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай... утре няма да ти дава 3014. Сървъра на Apple е претоварен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минах успешно на 4.0.1. При мен сигналът пада само с 1 чертичка, на 4.0 падаше с 3. До колко е реалност или визуална измама не знам. Фонетиката си е все още на 6 без 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя,че в 4.0.1 има интернет тетъринг директно от настройките в мрежата.Т.е можете да пускате интернет на компа директно през УСБ. :)

Самоче по-трудната част е да подкарате нета на телефона,отколкото на компа през него ;)

Редактирано от Phoenix
Допълване
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това и на 4.0 го има и нета през 3G си е на пушка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

//Offtopic

Аз пък нямам Internet Tethering в Settings -> General -> Network на 4.0 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...