Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Статии в блога


BardoSore

Въпрос

Както има секция "Статии в сайта", да има подобна и за блога с цел популяризирането му сред потребителите.Ако не, то тогава, ако е възможно да се побликуват теми за блога в същата секция и да се преименува настоящата да придобие "по-гъвкаво" име.

Може и да се създаде тема "Статии в блога" в секцията "Статии в сайта" и да се ъпдейтва с постове препратки от оторизираните потребители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Видях бе човек, признателен съм, но не трябва ли именно вие "зелените" да поемете инициативата, предполагам имате модераторски права над форума!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Над форума да, но не и над сайта. Предполагам Сашо, трябва да насочи темите от единия към другия както при статиите. Иначе съм съгласен с теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

http://bgiphone.com/blog/267/entry-251-idhiaeaaai-enoi-iiae-ipad-e-32-gb3g-64-gb3g/

:anime3:

Съжалявам за критиката, но се надявах, че след като спрях да пиша ще има някакво развитие във блога, а всъщност работата е зле. Надявах се на повече активност, а виждам, че за 4-те месеца без моя публикация, все още продължавам да съм с най-голям брой такива. Може би звучи нескромно, но това са си факти, които не са в полза на репутацията на тази част от форума. Не само че липсват публикации, но и явно модераторите "спят"!

Достатъчна бройка цветни потребители има тук за да се оплаквате от недостиг на ресурси. Ако ви е през "средата" за блога...по-добре го махнете. Наистина ми е интересно да прочета мнение на човек пряко ангажиран с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Статията е изтрита.

Не видях никъде, че е забранено да пускаш каквото и да е било в блога си...

Нека Алекс да напише в правилата, че не може да побликуваш обяви в блога си. За да няма после браво на този, браво на онзи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...