Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

- Добър ден, докторе.

- Добър ден, следващият.

- Докторе боли ме коляното.

- И мен ме боли. Следващия.

- Докторе, дай ми нещо за глава.

- На ти шапка. Следващия.

- Докторе, бременна съм.

- Честито. Следващия.

- Докторе, абе от тая сутрин пикая на четири струйки.

- Глътнал си копче. Следващия.

- Докторе, нощем не мога да заспя...

- Ами спете през деня! Следващият!

- Докторе, нещо за главата...

- Благодаря, имам си! Следващият!

- Докторе, нещо ми звъни в ушите.

- Не отваряйте! Следващият!

- Докторе, ухапа ме куче!

- Ухапи го и ти, следващият.

- Докторе, никой не ми обръща внимание.

- Следващият казах! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Баща вижда сина си да се конти пред огледалото и го пита:

-Cине, ти пе*ераст ли си?

- Hе, тате.. принцеса.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Мариане, как издържа един месец без Ариана?

- Ми... пих Шуменско

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама отишли да пият в Южния парк. Напили се яко. На другия ден се срещат, единият е целия в синини, отоци, куцащ.

Другият го пита:

- Какво е станало с теб?

- Ами вчера като се раделихме с теб, успях да мина само десетина метра и една кола ме удари в коляното! Точно да стана и един кон с копитото ме удря яко в гърба! Отново падам, ставам и един самолет! С крилото по шията. Едва не ми откъсна главата. Вдигам си главата и бам една ракета точно между очите!

- Ти се майтапиш!

- Не вярваш ли? Питай шефа на въртележката!!!

------------------------------------------------

18+

Жена се прибира вкъщи и гледа мъжът й в спалнята ебва, та се къса. Затваря жената вратата и си излиза без да каже нищо. На другия ден, прибира се мъжът и гледа жена му с някакъв в спалнята. Хваща я и бой, бой, бой.. Жената казва:

- Чакай бе мъжо, аз вчера като те хванах нищо не казах, а ти...

Мъжът казал:

- Когато еба аз, ебем НИЕ, когато те ебат теб, ебат НАС!

-------------------------------------------------

Как псуват джедаите?

- Нека майка ти бъде с мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мечо и Прасчо се скрили в една пещера да спят.

По едно време Мечо Пух се събужда със странно усещане и вижда Прасчо зачервен, запъхтян.

- Прасчо, какво правиш?

- Ми такова, Пух...мастурбирам.

- И хубаво ли ти е?

- Ми, хубаво ми е, Пух.

- А, искаш ли да ти стане още по-хубаво ?

- Ми искам, що да не искам...

- Хвани си твойта пишка тогава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18+

Бай Ганьо веднъж подхванал една францозойка на плажа.И тя вика:

-Жули,жули,жули... (в превод"още,още,още...)

А нашия и вика:

-Как нема да жули кат ти е пълна п*тката с пясък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пребира се мъжа в къщи от команндировка и кво да види...в кухнята 5 мъже пият, на терасата 3 пушат, в банята некъв се къпе, влиза в спалнята, а там жена му с трима и направо са е разчекнали и мъжа пита:

- Скъпа кво става тук подяволите

А тя му отговаря:

- Скъпи..... днес е еб@си и лудницата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля,внимавайте с правописа!Правите много груби грешки.Да посочвам ли кои са? :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да!

Нека видим кои точно са тези грешки...

пп. The Shaman, в теб са и ножа и хляба. Вадиш тежката артилерия и направо трий.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля,внимавайте с правописа!Правите много груби грешки.Да посочвам ли кои са? :angry:

Ами в кухнята са били шест мъже, а не пет :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за рязане, но тук четат и доста деца. Поне в един

да се слагат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пепеляшка бързала за бала.

Било 11 без 5. Бързите коне летели.

Изведнъж конете се превърнали в плъхове, кочияша в мишка, а каретата- в тиква.

Някакъв тъпанар измислил лятното часово време. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..., но тук четат и доста деца.

Как очаквате децата да слушат родителите си...

Тарзан живее полугол, Пепеляшка се връща вкъщи в полунощ,

Пинокио лъже през цялото време, Аладин е царят на крадците,

Батман кара с 320 км/ч, Спящата красавица е мързелива, а Снежанка живее със 7 момчета.... naughty3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писмо на майка блондинка до дъщеря блондинка:

Здравей, дъще! Ако четеш това писмо, значи е пристигнало успешно при теб. Ако не го получиш обаче ми звънни и ще ти го напиша отново. Пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Тук времето е хубаво. Миналата седмица валя само два пъти. В началото на седмицата валя четири дни и към края още три дни.

Купих ти онова палто, което искаше, но чичо Киро каза, че ще дойде тежко с тези масивни копчета, затова ги отрязах. Можеш да си ги зашиеш обратно, сложила съм ги в левия джоб.

Баща ти най-накрая си намери нова работа. Под него са цели 500 човека. Той работи на гробищата, коси тревата. Сестра ти Надя наскоро мина под венчилото и чака дете. Понеже полът му още не се знае не мога да ти кажа дали ще ставаш леля или чичо. Ако е момиче тя иска да го кръсти на мен. Но не е ли малко странно да го кръсти Мама?

С брат ти Ники наскоро стана нещо интересно. Забрави си ключовете вътре в колата. Трябваше да върви 10 километра пеша до вкъщи, за да вземе резервните, да се върне и да ни пусне да излезем от колата.

Виждала ли си скоро леля си Васка? Ако я видиш и предай много поздрави, а ако не я срещнеш скоро не и казвай нищо.

P.S - Имах желанието да ти пратя малко парички, обаче вече залепих плика

Писмо-отговор

Здравей, скъпа мамо! Писмото пристигна, така че го получих успешно. Сашо отново ме заряза, а Пешо и Васил заминаха отново на почивка. Вече наистина почвам да си мисля, че нещо ме мамят.

Да ти се похваля, почти си намерих работа. Преди един месец си купих вестник с обяви за работа, а вчера дори звъннах на една от тях. Да, мястото беше заето, но пък ми казаха, че догодина сигурно пак ще търсят персонал, та остава да почакам още малко.

Вчера ядох суши. Бях с г-н Иванов. Сушито го правят от риба, не знам дали знаеш. Ти не познаваш г-н Иванов, но той ми казва, че съм много красива и че майка ми също е много красива. Каза, че с удоволствие би я поканил заедно с негови приятели да излязат ли беше, да излижат ли беше ...

Той е много свестен човек. Видя твоя снимка. Негов приятел е продуцент и ме кани да се снимам в някакъв филм за бани. Ще участват много мъже, а аз ще бъде сам-самичка. Дали от мен ще излезне добра актриса?

При леля Васка всичко е наред, както винаги. Оня тъпак, приятелят и, и купил Ферари и пръстен с толкова голям диамант, че можеш да запушиш канала на ваната с него. Представяш ли си? Нали ти казвам, пълен тъпанар е.

Както и да е, важното е, че аз съм най-красивата. Не съм предавала поздрави на леля Васка от теб. Реших, че се е ояла достатъчно. Парите, които си ми ги пратила в плика ги нямаше. Сигурно пощальоните са ги откраднали. Следващият път ги сложи вътре в плика.

P.S - Мамо, нали твоето име е Иванка Стоянова? Защо са ти такива странни инициали - Мама?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По действителен случай:

В някакво село, катаджии спрели за превишена скорост един шофьор. :ph34r:

- Господа полицаи, ще си платя квото трябва!

- А, не - ние рушвети не взимаме, ама ако искаш отсреща - в кафето - може по едно кафе да вземеш. Кажи, че са за нас, тя знае как ги пием! :Wink:

Отишъл човека и казал :

- Две кафета - за полицаите отвън - не знам как ги пият.

Девойката казала :

- Ето кафетата - дължите 40 лева... :tooth:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Млада жена се съблича и влиза в реката да се къпе. Изведнъж от храстите изскача горския:

- Къпането тук е забранено!

- А защо не ми казахте преди да се съблека? :angry:

- Събличането не е забранено :naughty3:

Редактирано от foxy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полицай спира мотор с висока скорост и гледа на мотора моториста и още двама отзад.Полицая пита водача:

- Абе, що си качил още 2 -ма

Водача се обръща и с недоумение пита 3- тия:

- Абе, пич, ти кога си се качил бе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По действителен случай:

В някакво село, катаджии спрели за превишена скорост един шофьор. :ph34r:

- Господа полицаи, ще си платя квото трябва!

- А, не - ние рушвети не взимаме, ама ако искаш отсреща - в кафето - може по едно кафе да вземеш. Кажи, че са за нас, тя знае как ги пием! :Wink:

Отишъл човека и казал :

- Две кафета - за полицаите отвън - не знам как ги пият.

Девойката казала :

- Ето кафетата - дължите 40 лева... :tooth:

Потвърждавам, че за подобен (или същия) случай съм чувал и мястото беше Русе. А "кафето" (доколкото си спомням) беше известна верига бензиностанции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две квартални баби обсъждат съвременната младеж:

- Ей, какви лоши деца се навъдиха... Гледам вчера на стълбището, наш Ванчо хванал малкото Миме на тясно и го бие... И то - извадил си пишката и я бие с нея по лицето. Пак хубаво че улучил устата, че ако й беше попаднал в окото представяш ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влязъл човек в бар и попитал:

- Какъв коктейл ще ми предложите?

Барманът отговорил:

- Ами, най-новия ни - едно, две, максимуууум... три!

- Какъв е този коктейл?

- Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две -максимум три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум ... три. След това веднага ставаш, и правиш крачка, две, е, максимууум три...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18+

Отворете, полиция! - Ама ние не сме викали полиция, а курви! - Не вие, съседите ви ни повикаха! - Ами да си ви чукат те тогава, нас к'во ни занимавате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случка в Google тези дни:

- Господин Брин, бяхте помолили да купим Моторола. Купихме.

- Кой модел?

- Модел ли?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седи си някакъв в кръчмата и си пие ракия. По едно време влиза някакъв друг и от вратата се провиква: - Гошо, жена ти ти е сложила рога! Първият захвърлил веднага пиенето и хукнал. Тъкмо излязъл от кръчмата, и една кола профучала – блъснала го, размазала го, направо го счупила. Вкарали го в болница, гипсирали го целия. Лежи си той гипсиран, ръцете на една страна, краката на друга и мисли: „Трябва да си лекувам нервите. Нито съм Гошо, нито съм женен…!:yikes:


В ресторанта: - Келнер, какво ще ми препоръчате за пиене? Някакво вино? - С дама ли сте? - Да. Онази, която току-що влезе в тоалетната? - Да. - Препоръчвам ви две големи водки.:tooth:


Деветдесетгодишен мъж седи на пейка в парка и плаче. Един младеж го пита какво има. - Влюбен съм в двайсетгодишно момиче – изпъшква старецът. – Тя е хубава, мила, внимателна, готви страхотно и правим фантастичен секс три пъти на ден. - Тогава защо плачете? - Забравих къде живеем!:yikes:


В една изба обяват конкурс за нов дегустатор. Явява се един опърпан пияница, шефът му дава да пробва една ракия, а неугледният човечец му отговаря: - Дъбова бъчва, две години, подсилена с холандски спирт, на пазара е с етикет „Отлежала девет години“… - Правилно! Секретарката му подава втора чаша. - Вино, пластмасов бидон, никакво грозде. Шефът смигва на секретарката и тя му дава трета чаша (с нейната урина)… - Блондинка, на 26 години, трети месец бременна. Ако не ме вземете на работа, ще кажа от кого е детето…:tooth:


18+

София, лято, площад. Осем етажна сграда, по средата й скеле и на скелето работят двама мазачи. На единия му се пикае та две не вижда, обаче го мързи да слиза.

Вторият пита:

- Кво има, бе?

- Пика ми се, ама ме мързи да слизам…

- Е какъв ти е проблема? Ето долу има фонтан, застани на края на скелето,

аз ще те държа и пикай във фонтана. Никой няма да разбере…

Речено сторено. Застанал първият на края на скелето, вторият го държи и… По едно време, обаче, духнал вятър и някаква прашинка влязла в носа на този който държал. Той кихнал и изпуснал пикаещият…

Две години по-късно. На плаж три девойки си говорят.

Първата:

- Най-големите любовници са в източните страни. Когато бях в Кайро и

вървях по улицата, всички ме разсъбличаха с поглед…

Втората:

- Хич не ми ги и говори тия. Французите са най-големите любовници. Когато

бях в Париж, щом се запознаех с някой мъж и веднага ме вкарваше в леглото!

Третата:

- Момичета, дълбоко се заблуждавате. Българите са най-големите любовници.

Когато бях в София, се разхождам по един площад. Гледам шадраван и

присядам на края му. Изведнъж вдигам глава нагоре и виждам към мен лети мъж с изваден хуй и крещи : „ша та е** в гъза-а-а-а-а-а!!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...