Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Де да можеше да си сложим тема в любими...


RHCP

Въпрос

От много време си мечтая да можем да си слагаме теми в "любими". Както си слагаме разни сайтове във "Favorites", така и да си слагаме разни теми. Не съм чел да видя дали е задавал някой такова предложение. Благодаря.:razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Може да се абонираш за дадена тема.

За друго незнам дали е възможно :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като си в някоя тема и копираш линка и във Фаворити, след като го кликнеш ще се отваря темата!!! Може и аз нещо да не те разбрах?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Конбануа. Направи си абонамент от менюто на форума, за темите които те интересуват. В таб-а "Бързи връзки" има линк към темите за които ти си абониран.

Ако съм разбрал правилно - питаш за теми във форума, да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз си мисля че пича говори за теми/ както в xsellise можеш да си добавяш своите теми в профила, които примерно си си правил!? Така и не може да стане ясно докато не се обоснове.:think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами той тръцна темата и повече не се появи. Това ми е любимото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Здравейте. Понеже нямах дълго време връзка с интернет, не можех да пиша. Мисълта ми е да добавяш теми в ''любими'', както се добавят клипчета във Vbox7 и YouTube. Нещо такова имам впредвит. Това е.

Редактирано от RHCP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Самата тема също е сайт, просто отвори темата и я добави във любими на browse-a си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си със firefox можеш да си направиш папка "Любими теми" примерно и в нея да си добавяш темите.

2352762e.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е да, но аз не съм с FireFox. Но аз искам да кажа да могат да се добавят в профила на потребителят. Както , като жъкнеш на любими във Vbox7 и да ти ги показва. Това имам в предвит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Такова нещо аз не виждам смисъл да има. За какво ти е да виждаш кои са любимите теми на даден потребител?

Ако става въпрос да ги виждаш само ти, то имаш възможност да се абонираш за теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
да виждаш кои са любимите теми на даден потребител?

:rolling: Това ми звучи като мерак за обществен контрол над работата на модовете – да следят дали наистина четем всеки нв пост във всяка тема... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...