Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Auto3G


BANNN

Recommended Posts

Auto3G ще съхрани батерията Ви като автоматично ще изключи 3G мрежата когато е заключено вашето устройство и активира отново тази функция когато го отключите. По този начин винаги ще имате скорост на 3G, когато имате нужда от него без загуба на батерията. Както бе обяснено от Apple, това води до 50% по-голям живот на батерията: "7 часа време на разговор на 3G, 14 часа време за разговори на 2G."

Използвайте иконата Auto3G да промените настройките.

Auto3G 3.0.2

Свали

62c1a60c69b7501c.png1a2e3d3b25236729.jpg

a7402654fa90d5fa.png1728a3177b3ae5a0.png

Fabius

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А "времето на разговор" какво общо има с времето "когато е заключено вашето устройство"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че след като пести батерия следователно времето за разговори ще е повече. Що за въпрос беше това?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не - нещо хич не се сещам като как точно ще пести батерия докато телефона е заключен. Ти смяташ ли, че в стенд-бай има някаква по-сериозна консумация (от която евентуално да се спести), ако е включено 3G-то?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То търсенето на мрежа, че консумира - консумира, но колко мислиш, че ще спестиш от тази консумация като си спреш 3G-то? Мен лично повече би ме притеснил момента с търсенето на мрежа при всяко превключване от 3G на 2G и обратно.

Джи, не се заяждам с теб, смешни са ми авторите на този иначе толкова гениален софтуер; това със спирането на 3G в стенд-бай е като да се опитваш да отслабваш като пиеш кафето си без захар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От чисто любопитсво питам, това дали ще влияе на PUSH-а?

При мен, незнайно защо, ако нямам 3Г - нямам и PUSH

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е именно и аз това питам :) Никъде не успях да намеря конкретен отговор дали PUSH-a се нуждае непременно от 3Г

В Ейпъл просто пишат:

Apple Push Notification Service requires iOS 3.0 or later and a connection to the Internet, either via a cellular data network or Wi-Fi, and at least one application that supports notifications.

без да уточняват за какъв точно нет става въпрос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз или спя още, или не мога да включа :)

cellular data network значи както 3Г така и 2Г (EDGE и GPRS). При условие, че те казват само cellular data network, би трябвало PUSH да работи и с 2-те или бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не бъркаш. Нормалното положение е PUSH-а да ти работи както в 3G, така и в 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е, но през 3G или EDGE. Ако сте на оператор като глобул, който поддържа само gprs и 3G, няма да имате push при липса на 3G връзка( или изключен). Аз съм с iPhone 2G, на глобул и пушът ми сработва само ако имам текуща gprs сесия, т.е. ако съм пуснал в момента приложение, което ползва нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нормално е, но през 3G или EDGE. Ако сте на оператор като глобул, който поддържа само gprs и 3G, няма да имате push при липса на 3G връзка( или изключен). Аз съм с iPhone 2G, на глобул и пушът ми сработва само ако имам текуща gprs сесия, т.е. ако съм пуснал в момента приложение, което ползва нет.

Аз съм на Глобул 3Г-то ми е винаги спряно защото и без това нета ми е на онзи от по 128кпбс, но си имам пуш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

която и версия да сложа от намиращите се в Cydia, след reboot-то на апарата ми изписва като push, че устройството не е уторизирано да използва програмата и ме приканва да си я смъкна от Cydia т.е. да си я платя :((( явно я няма кракната

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Auto3G 3.0.2

What's new:

- Correct bug mainly effecting Verizon users

Линк в първи пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...