Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[LockInfo Theme] Gruppled LockInfo (бившата Tea LockInfo Theme)


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 202
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    45

  • The Shaman

    34

  • tonygti

    17

  • ReCcA

    12

Топ автори в тази тема

С mupo, мислехме, че има проблем с обновяването на времето, т.е. , че не го обновява, но не беше така. Днес забелязах обаче, че след определено време в слийп режим, при отваряне на локскрийна, часа е същия като последния когато е заспал телефона, например с час, два назад ?!? Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата се "шашна" след последния ъпдейт на Lockscreen Info днес сутринта.

Не ми е останало време да проверя дали има някакъв ъпдейт на темата. Разбира се който иска може сам да следи за новини около темата (вижте П.П. на първото мнение).

По-късно днес се надявам да намеря време и да разбра как стоят нещата и естественно ще пиша тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа аз ъпдейтнах Lockscreen Info, следобет, но проблемите ги имам още от сутринта!

п.п. Преди около час си смених темата и проблема като, че ли се оправи. Поне за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нов ъпдейт на Lockscreen Info (1.0.39) има и ъпдейт на Tea LockInfo Theme, но мисля промените не си заслужават и няка да ви я конфигурирам и давам линк за нея. Който иска може да си я обнови (за справка от къде вижте П.П. на първото мнение).

Ако имате някакви проблеми след ъпдейта на Lockscreen Info и все още сте с последната Tea LockInfo Theme постната тук направете следното:

Отворете файла Gruppled LockInfo.themejsinit.js и изтрийте пасажа:

if(scrollable){
document.getElementById("background").style.top = "0";
}else if(customClock){
document.getElementById("background").style.top = "20px";
}

Отворете файла Gruppled LockInfo.themecssstructure.css и променете

top:116px;

на

top:0px;

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е пък тая Tea LockInfo Theme? :)

едит: ооо да, сега прочетох първия пост :)

Искам да питам и нещо друго. От скоро (мисля, че след като сложих тая тема) започна да ми изчезва клавиатурата и то по-точно тая част с буквите. Като превключа на 5-Row QWERTY Keyboard или на фонетик и се появява. Това нещо го забелязах да се случва примерно на приложенията WifiTrak когато искам да напиша някоя парола или на App Store при опит да си вкарам паролата за да инсталирам безплатно приложение. Някой има ли представа от какво се получава така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тцтцтц. Излезе нов ъпдейт на Lockscreen Info и авторите обещаваха корекция на НЕъпдейтването на датата и оправяне на проблема с НЕпоказването на мейлите при някои хора. За съжаление обаче сега при мен спря да показва мейла а преди ъпдейта нямах този проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз пък да питам, като разархивирам архива излизат доста повечко от 3 папки, всичко л ида мятам в Темите или само определени неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен нищо не стана слагам я тая папка в /Library/Themes излиза ми в Winterboarda пускам я, пускам и Lockscreen Info и нищо не ми излиза на локскрийна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Lockscreen Info има нов ъпдейт (1.0.40)

Ето и новата версия на Tea LockInfo Theme (Gruppled LockInfo).

Update

- Removed superfluous option roundRelativeTimes

- Added option displayShortPeriods to toggle between "5 hours, 3 minutes ago" and "5h 3m ago"

- Seconds in relative times are hidden unless time is less than 1 minute

- Added option to toggle between displaying in calendar header the count for today's events and count for all events calendarCountToday

- Added event counts to day headers

- Added global collapse toggle (swipe left or right)

- Added option for enabling animations for global collapse

- Note: swiping left/right can be difficult when scrolling is enabled

- Changed custom clock settings in config.js

- To enable custom clock, uncomment "Clock" in the "sections" list

- To enable the big clock, make useBigClock = true

- Removed item count limits for Calendar, SMS, Mail, etc. (LI will support these options)

Има няколко промени в config.js файла, за да работи с новата версия на Lockscreen Info.

Добавена е опция за разпъване и прибиране на информацията в подлентите чрез преплъзване наляво или надясно по самите ленти.

В момента нямам никакви проблеми с получаването и скриването на каквито и да е събития.

Все пак не забравяйте, че както Lockscreen Info, така и Tea LockInfo Theme (Gruppled LockInfo) са в бета стадий т.е. ние се явяваме бета тестери, а не потребители и нямаме основание да се сърдим на когото и да е, че нещо неработи както ни се иска.

Свали

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е пък тая Tea LockInfo Theme? :)

едит: ооо да, сега прочетох първия пост :lol:

Искам да питам и нещо друго. От скоро (мисля, че след като сложих тая тема) започна да ми изчезва клавиатурата и то по-точно тая част с буквите. Като превключа на 5-Row QWERTY Keyboard или на фонетик и се появява. Това нещо го забелязах да се случва примерно на приложенията WifiTrak когато искам да напиша някоя парола или на App Store при опит да си вкарам паролата за да инсталирам безплатно приложение. Някой има ли представа от какво се получава така?

Mupo а по моя въпрос знаеш ли нещо повече? :):Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема описан от теб при мен го няма. Имам включени QWERTY, фонетична, hClippboard и Emoji.

Никога не съм слагал 5-Row QWERTY Keyboard. Дали проблема не е именно от него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора часовника замръзна и не си движи като я избера на ново темата тръгва , но след извесно време пак зацикля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема описан от теб при мен го няма. Имам включени QWERTY, фонетична, hClippboard и Emoji.

Никога не съм слагал 5-Row QWERTY Keyboard. Дали проблема не е именно от него?

Еми не е от него, защото преди всичко си беше наред и след като инсталирах тая тема ми стана така... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт на "LockInfo" не показва пропуснатите повиквания.

При мен се показват.

Много тъпо, че са махнали падащото меню с профила на мейла!

Какво имаш предвид? Лентата на която пише Gmail ли?

zwdms8.png

Това мисля се появява вече само ако имаш 2 и повече акаунта в Mail.app

Има и нов ъпдейт на темата.

Добавена е възможност за показване на прогнозата за няколко града.

Добавена е допълнителна лента "Load More", която се показва ако е достигнат зададения лимит на показваните известявания.

Има подобрения по докосването и слайдването по лентите.

Добавен е български език.

Все още не съм използвал новата версия и съответно не ви предоставям конфигурирано копие. Мисля да изчакам следващата версия. :)

Който желае може сам да си я изтегли и конфигурира. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да mupo, нея имам предвид. Нямам два акаунта в Gmail, но преди на мястото на, което на теб ти пише Gmail на мен ми изписваше единствения ми профил... Сега го няма и може да са го фикснали както предполагаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам също само 1 акаунт и както се вижда е кръстен Gmail.

Сега тази лента както сам забеляза я няма, затова предполагам, че вече се показва само ако имаш 2 и повече e-mail акаунти в Mail.app

Грешал съм. Ако искаш тая лента отваряш config.js и намираш пасажа:

// Display each email account as a separate subsection?
// Note: If true, there will be an extra subheader, even if there's only one email account.
var separateMailAccounts = false;

и му задаваш true

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е само при мен , но когато дойде пропуснато повикване седи известно време в оригиналния си вид - Еди кой си missed call в син pop-up и вече след няколко отключвания/заключвания това изчезва и остава само в темата . Единственото нещо , което ме дразни , но е адски гадно , поне за мен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е само при мен , но когато дойде пропуснато повикване седи известно време в оригиналния си вид - Еди кой си missed call в син pop-up и вече след няколко отключвания/заключвания това изчезва и остава само в темата . Единственото нещо , което ме дразни , но е адски гадно , поне за мен .

И при мен е същото.

:cry: :cry: :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте да изключите нотификацията за пропуснати обаждания от StatusNotifier, ако го ползвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От StatusNotifier не мисля че става, но от iBlacklist -> Extras -> SMS Privacy -> ON

Както и в главното меню Enable -> ON

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...