Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[LockInfo Theme] Gruppled LockInfo (бившата Tea LockInfo Theme)


mupo

Recommended Posts

Нито едно от двете не става.

Някъде другаде е проблема според мен.

А "mupo" това което го казваш нищо общо със това няма което те питаме.

С това нещо се изключват всички входящи повиквания.

Ако може някой да помогне ще съм му благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    45

  • The Shaman

    34

  • tonygti

    17

  • ReCcA

    12

Топ автори в тази тема

SMS Privacy ме навежда на мисълта , че няма да е точно пропуснатите повиквания .

Е има си и Call Privacy в същото меню.

А "mupo" това което го казваш нищо общо със това няма което те питаме.

С това нещо се изключват всички входящи повиквания.

Ако може някой да помогне ще съм му благодарен.

Глупости. Точно с тия двете опции SMS Privacy и Call Privacy се маха стандартното известяване на телефона при получено съобщение и при пропуснато повикване (синия Pop-up)

При мен са си и двете на ON и си приемам съобщения и обаждания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Да приемем че си прав, как така става че преди предпоследния ъпдейт на "LockInfo" всичко си работеше без да пипам настройките на "iBlacklist" или някаква си друга програма.

След ъпдейта всичко си работи както преди но единствено няма за пропуснати повиквания.

Може ли да ми дадеш отговор на това?

Защо се получава така? :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ти казах, че при мен се показват и досега не съм забелязал никой друг да се оплаква от такъв проблем нито тук, нито в чуждестранния форум. Така че в момента не мога да ти дам отговор на този въпрос.

Колкото до iBlacklist и опциите които съм описал слижат за скриване на стандарното известяване (за съобщение и пропуснато повикване)

53k6l3.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми го показва , но в началото показва и оригиналното оповестяване , и това от темата . След няколко отключвания/заключвания се оправя - остава само това от темата .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето виж какво ми се получава.

e7o40z.pngehkrxf.png

Според теб чета ли?

Ако можеш да ми кажеш причината добре, ако ли не зарежи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия (0.9.4) поддържа новата версия на Lockscreen Info, така че ако не сте си ъпдейтнали Lockscreen Info го направете.

Update (0.9.4):

  • - Глобално скриване и свиване (може да ги вкл. заедно или отделно едни от други)
    [list:j8je13gj]- Плъзване наляво където и да е свива всичко, след това плъзване наляво или надясно разпъва всичко
    - Плъзване надясно скрива всичко (освен часовника), след това плъзване наляво открива всичко (поредно плъзване надясно не прави нищо, така че при отключване да не се открива всичко
    - Ако плъзването не е достатъчно чувстително или прекалено чувствително, може да го настроите от config.js (към края на файла)

- Допълнителе бутон за обновяване на прогнозата

  • - За да спрете автоматичното обновяване на прогнозата за времето, направете weatherUpdateInterval = 0
    - За да спрете автоматичният повторен опит за обновяване на прогнозата за времето след неуспешено обновяване, направете weatherRetryInterval = 0

- Опция за показване на текущото време (Облачно, Слънчево и т.н.) в името на главната Weather лента, за да може да се предодвратява претрупването й) (mainHeaderWeather)

- Опция да изберете как да се разделят максималните от минималните температури в прогнозата за времето. (weatherTempSeparator)

- Опция за изчистване на секции (hideEmptySections)

- Поправен е брояча на календара в зависимост от calendarLimit

- След натискане на лентата "Load More..." и след това свиване на секцията, допълнително заредените събития се "unload-ват"

- Всички относително времена имат CSS class name "relativeTime" така че може да ги персонализирате в style.css

- Оправени са бъгове, добавени и променени преводи[/list:u:j8je13gj]

Конфигурирал съм го така, че прогнозата за времето да се обновява само ръчно, не и автоматично.

Съветвам ви да си разгледате config.js файла и ако някоя настройка не ви допада да си я оправите.

Линкове в първия пост...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето виж какво ми се получава.

http://i42.tinypic.com/e7o40z.png

http://i40.tinypic.com/ehkrxf.png

Според теб чета ли?

Ако можеш да ми кажеш причината добре, ако ли не зарежи.

Или нямаш Lockscreen Info или си с новата му версия, която не се поддържаше от Gruppled LockInfo досега.

Опитай с новата версия на Gruppled LockInfo от първия пост.

П.П. Твоят проблем няма нищо общо със стандартното известяване, за което писах как се маха с iBlacklist!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт на "LockInfo" не показва пропуснатите повиквания

ReCcA написа:

Не знам дали е само при мен , но когато дойде пропуснато повикване седи известно време в оригиналния си вид - Еди кой си missed call в син pop-up и вече след няколко отключвания/заключвания това изчезва и остава само в темата . Единственото нещо , което ме дразни , но е адски гадно , поне за мен .

И при мен е същото.

Точно това ти обяснявах на предният пост на "ReCcA".

А между другото опитах и новата версия на Gruppled LockInfo от първия пост но пак същото няма ефект.

:confused: :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е само при мен , но когато дойде пропуснато повикване седи известно време в оригиналния си вид - Еди кой си missed call в син pop-up и вече след няколко отключвания/заключвания това изчезва и остава само в темата .

Аз от неговите думи разбирам, че има и двете известявания - стандартното и това на самата тема. Като стандартното му се маха "след няколко отключвания/заключвания", точно затова написах как да го махне стандартното с iBlacklist.

При теб като гледам нямаш изобщо известяване от Lockscreen Info.

Виж в Settings -> LockInfo -> Phone дали е на ON, ако не е го дай на ON и направи респринг.

П.П. И моля те спри да цитираш мнението щом пишете непосредствено след него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е само при мен , но когато дойде пропуснато повикване седи известно време в оригиналния си вид - Еди кой си missed call в син pop-up и вече след няколко отключвания/заключвания това изчезва и остава само в темата .

Аз от неговите думи разбирам, че има и двете известявания - стандартното и това на самата тема. Като стандартното му се маха "след няколко отключвания/заключвания", точно затова написах как да го махне стандартното с iBlacklist.

При теб като гледам нямаш изобщо известяване от Lockscreen Info.

Виж в Settings -> LockInfo -> Phone дали е на ON, ако не е го дай на ON и направи респринг.

П.П. И моля те спри да цитираш мнението щом пишете непосредствено след него!

В Lockscreen Info винаги е било на ON

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер дразниш с тия цитати честно....

Не си обяснявам откъде може да идва проблема ти.

Ако искаш опитай да деинсталираш Lockscreen Info, изтриваш Gruppled LockInfo.theme от телефона си и правиш всичко наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер дразниш с тия цитати честно....

Не си обяснявам откъде може да идва проблема ти.

Ако искаш опитай да деинсталираш Lockscreen Info, изтриваш Gruppled LockInfo.theme от телефона си и правиш всичко наново.

И това съм го пробвал пак няма оправия.

И Statsus Notifier съм преинсталирал и на ново съм инсталирал пак същото.

Само при мен ли се случвало това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое не разбра от тия неща?

П.П. И моля те спри да цитираш мнението щом пишете непосредствено след него!
Супер дразниш с тия цитати честно....
Вече ти казах, че при мен се показват и досега не съм забелязал никой друг да се оплаква от такъв проблем нито тук, нито в чуждестранния форум. Така че в момента не мога да ти дам отговор на този въпрос.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер дразниш с тия цитати честно....

Не си обяснявам откъде може да идва проблема ти.

Ако искаш опитай да деинсталираш Lockscreen Info, изтриваш Gruppled LockInfo.theme от телефона си и правиш всичко наново.

И това съм го пробвал пак няма оправия.

И Statsus Notifier съм преинсталирал и на ново съм инсталирал пак същото.

Само при мен ли се случвало това?

Човече,направи ти се забележка да не цитираш мнение непосредствено над твойто :question: Ти продължаваш :mrgreen: Вземи си забележка.Найстина е дразнещо,и усещам че скоро ще има банани :blonde:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да разкарате информацията, която се изписва в статус бара при локскрийн, изключете Lockscreen Info.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от неговите думи разбирам, че има и двете известявания - стандартното и това на самата тема. Като стандартното му се маха "след няколко отключвания/заключвания"

Точно , даже вече след като отключа 1 път , на следващото показване на LockScreen-а всичко е точно . Пък и свикнах и не ми прави впчатление . Пак мерси на mupo за темата :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gruppled LockInfo няма нова версия.

Lockscreen Info имаше нови версии, а какви са промените ги пише в Cydia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Промених някои от иконите като например мейли, пропуснати обаждания и календар като съм готов и с времето ще постна пак. Основно започнах с това поради голямата иконка за рефреша, която се отрязваше от горе и от доло.

img0002g.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за хубавата добавка към lockscreena и по-специално на mupo и the shaman!

Някой знае ли обаче как да разкарам датата горе в статус бара?

Edit: А и с какво спирате изкачащите смси?

525U.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...