Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с Iphone 16 GB


ekzorsist

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да се обърна с молба за помощ. Вчера ми донесоха САЩ един айфон 16 ГБ, доколкото проверих с фърмуеър 2.2.1. Станало е така че докато телефона беше още там, от моя човек който ми го донесе/телефона е ползван няколко месеца от него/ можах да разбера, че са искали да му присадят турбо сим, за да работи с всички карти и са почупили държача на сим картата, като някаква част от него е останала вътре. Сега трябва да се извади, до 2 седмици ще получа нов държач и въпроса ми е кой, как и къде може "безболезнено" да извърши тази манипулация. Предварително благодаря за вниманието.

п.с. Чудно ми е самият държач дали се вади изцяло като кард рийдъра на лаптопа примерно или излиза до някъде и остава закачен/ако е второто май филма ще е голям. Ако е първото си мисля че работата може да я свърши някой добър часовникар и аз само да си пъхна новия държач. А и още нещо - какво ще ме посъветвате - турбо сим или софтуерно разкодиране, и този сим от тук ли да си го търся или е по - добре да си го поръчам от там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София си направи среща с Aveliky и проблема ще ти се реши за нула време. Слота за картата се вади целия. Мен малко ме съмнява да е извадена така, че да се счупи (даже не малко, а много ме съмнява). Що се отнася до разкодирането - ако телефона е заключен към оператор и е 2.2.1 то тогава те спасява само и единствено турбосим. Ако не е заключен към оператор, не ти трябва разкодиране, щото то си е разкодирано, а само джейлбрейк.

п.п. Как и кой прецени, че нещо е счупено вътре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

работя и живея в софия и утре идвам, че почивах малко в провинцията. нека да ми оставиш /или той самия/ някакъв телефон или начин за връзка с тоя пич и 100 % ще се възползвам от услугите му. ами момчето дето го е ползвало преди мен, каза че нещо било останало/де да знам сигурно тоя чип на който са се опитали да сложат картатата/която май са дупчили/ се е счупил, знам ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...