Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Предложение относно търсачката


Dan7e

Въпрос

Вчера и днес усилено съм във форума и търся разни работи и ми направи впечатление (по скоро ме изкара извън нерви) това че при търсене името трябва да е точно със голями и малки букви както е написано. Търсех една игра във форума Talking Larry или нещо подобно и ми отне 10 минути само да "зацепя" че трябва да го напиша със главна буква за да ми се покаже... Да не говорим като тръгнеш да си спомняш "а бе имаше една програма май се казваше ino rotate", дали имаше место между думите, дали съм убъркал името, дали съм го видял в друг форум и прочие... Мисля че е по-песно да се напише например rotate или поне inorotate за да излезне темата вместо да пишеш iNoRotate (счупих си shif-та само да сменявам на главни букви). А пък и да не говорим за спам контрола - "явно не беше така програмата... май имаше место между тая и тая дума" и упс ... греда ... чакай 10 секунди докато пробваш пак... Лично аз не съм добре с паметта (някой може и да са) но това не пречи да се направи търсачката да не е със точни букви а със точни фрази от думи. Не че не оценявам работата на екипа и собственика по форума но това е предложение - мисля че така ще е по-добре :rolleyes:

PS-Ако има такава опция във разширеното търсене или някъде другаде и не съм го видял моля да ми изтриете темата без да ми се карате :wacko:

Редактирано от Dan7e
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Из поредно ЛС:

Дам не искам да спамя темата за камерата тъка че искам да ти го кажа тука. Не знам за другите, но поне при мене търсачката е много стриктна и в повечето случай не мога да уцеля това което ми трябва даже и главните букви имат значение.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наистина е прав, и наистина е прав, че е дразнещо !

Дали ще напиша Talking Larry или talking larry би трябвао да излезне и в двата случая, но излиза само в първия което е леко глупаво :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скоро ще бъде оправен този проблем, имайте търпение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търсачката е оправена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...