Anthony Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Днес тествах навигацията в София и мога да кажа, че съм повече от очарован. Картата е перфектна, навигацията също. Прекара ме през възможно най-краткият маршрут от нас до офиса и то по улички в центъра, които и бакшишите не знаят. Избра абсолютно същият маршрут, който ползвам всяка сутрин. Позиционира изключително точно и ми каза, че съм пристигнал на адреса 50 см. преди това. Друго приятно нещо е, че ако ползвате блутут хендсфри, чувате навигирането през него, а не от спикъра на телефона. Така, ако слушате по-силно музика, няма да изпуснете какво ви казва. Жалко, че картата извън София е калпава. Надявам се да се намери решение и за това. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
bobbyggx Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 И картата в София е калпава! Лично тествах, не мога да си напиша адреса с номера и да ме закара там. Като се возя по булевардите ми казва само на кой булевард съм, а iDA за пример ми даваше номера, който беше много точен в 99% от случайте, и поради тази причина като си напиша номер на улица ме праща там. Има още много какво да се желае от картата, но да за София в сравнение с др градове е добре, в Перник ми дава 5 бензиностанции и 1 път Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Anthony Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 От навигирането на iDA по-отвратително едва ли има. Не знам какво ти давало на теб, но Навигон ми намира всяка уличка и номер, която съм потърсил и най-важното - може да ти направи нормален маршрут, нещо, което за iDA е абсурд. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
mirmidon Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Не минавах на 3.0 защото телефонът ми е заключен и снежеца не работеше, но от днес има ултра снежец и веднага минавам на 3.0. Дано работи на 3.0 и дано има хубава карта за европа :mrgreen: Форума е супер, продължавайте така Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
bobbyggx Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Хм, друг вариант е нещо да се е бъгясало при мен. Значи, давам да си въведа адрес, избирам София, избирам улица Будапеща, след това идва екрана, който ми казва да въведа номер, е въвеждам номер 13, там се намирам в момента, и отдолу, където би трябвало да ми излязат всички възможности има едно голямо нищо! Би ли го пробвал при теб дали ще е така? Въпросните възможности, когато не съм написал номер са от сорта на пресечна улица на въпросната Будапеща, но не и номера на сгради. Ползвам орязаната версия на Джони. Относно iDA проблема и беше, че няколко пъти ме караше да правя магически маневри, но иначе другото беше наред, не ми се налага да ползвам навигация, не и тук но си играех да я тествам и маршрутите бяха OK. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
ReCcA Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Впечатления за картата на Пловдив :question: Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
mupo Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 viewtopic.php?p=13220#p13220 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
ArchNikolov Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Сега се тегли, после ще пиша за впечатления за Германия. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
ReCcA Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 ПУ , ще чакам iDA за 3.0 или нещо ново да се пръкне Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
chukolna Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Навигацията е супер , но БГ картата е много зле ( освен София , разбра се ) . Аз съм от Пазарджик и от магистралата има път до началото на града и до там :twisted: , дано скоро измислят нещо , иначе като цяло ми харесва повече от ИДА Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
kambala Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Ако някой има идея от каде да си намеря карта на щатите или поне на New Jersey, моля нека не се стеснява да се похвали ! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
mirmidon Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 Много е добро! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
slaf Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 виж дали си свалил коректно целия файл Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
huri Публикувано Юни 23, 2009 Сподели Публикувано Юни 23, 2009 ПУ , ще чакам iDA за 3.0 или нещо ново да се пръкне iDA за 3.0 има... viewtopic.php?p=12414#p12414 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
ReCcA Публикувано Юни 24, 2009 Сподели Публикувано Юни 24, 2009 Свърши вече , изместиха я viewtopic.php?f=18&t=1258&start=0 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
mirmidon Публикувано Юни 25, 2009 Сподели Публикувано Юни 25, 2009 До този момент забелязвам следните минуси на тази навицагия: 1- Mенюто ми се струва някак постно. Много малко опции и настройки съдържа. По време на шофиране дава много бедна информация за време на пристигане, моментна скорост и т.н. Всеки път трябва да се пипа по екрана, за да се сменят показателите. Можеше повече да се постараят! 2- Програмата смуче зверски батерията. Около два часа и телефонът умира! 3- Автоматичният зоом е прекалено високо и на повечето кръстовища човек не може да се ориентира на къде да тръгне. Ако карата микробус и стъклото е издадено напред, ще ви трябват доста добри очила, за да можете да използвате навигавията. Оранжевата линия е прекалено дебела, а останалите пътища, които са в бяло, са прекалено тънки и така се получава едно припокриване на крастовищата и нищо не се разбира. Особено когато има разклонение на два пътя в завой! 4- Не показва магистралите с различен цвят, а вмето това всички пътища са в бяло! 5- Картата просто не става за българия или поне за провинцията. Моят град е обозначен само с име и няма нито една улица, само близо минаващият главен път до него. Имам томтом 920т който е вече на близо две години и има по-подробна карта от тази и то фабрична! Плюсовете са много и не мисля да ги изброявам всичките. 1- Много добре показва снимка от магистралата когато има много разклонения. 2- Също така има много добро динамично меню което ти показва в коя лента е желателно да се движиш. 3- Има постоянен знак в горният десен ъгъл с обозначена максимална скорост. ... и т.н. Извод: Ако имате път в чужбина, то това е вашата навигация, но за съжаление в България няма да ви е много от полза. иДа-та е като, че ли е по-добра, има по прегледно меню и доста по-подробна карта за България! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
ArchNikolov Публикувано Юни 30, 2009 Сподели Публикувано Юни 30, 2009 До преди малко обикалях с колата околностите на мюнхен, че имах работа и реших да я тествам. Само мога да кажа едно - никакви грешки, преизчисляването става за около секунда. Очарован съм. Много по-бърза е от Гармин-а ми 250W. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Severus Публикувано Юни 30, 2009 Автор Сподели Публикувано Юни 30, 2009 Казах ви, че навигацията е класна, ама кой да ме слуша? Живот и здраве, другата седмица ще я пробвам в Италия. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
t.kanchev.sz Публикувано Юли 1, 2009 Сподели Публикувано Юли 1, 2009 Казах ви, че навигацията е класна, ама кой да ме слуша? Живот и здраве, другата седмица ще я пробвам в Италия. Телефонче да ми вземеш. :mrgreen: Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Valerbi Публикувано Юли 1, 2009 Сподели Публикувано Юли 1, 2009 Мхм..... яснУ, че е по-добра навигацията, но в България извън София .. забравете.Аз съм с Sygic-а и днеска я тествах. Картите са добре ... наистина поне за по-големите градове (за малките не съм пробвал), но навигацията куца ... прокарва през забранени улици ... бавно update-ва информацията в движение .. пристигам до завоя, правя го и след 10-15 сек. ми го отчита, ако зацепи изобщо. Разбира се ако няма дървета над мен на кръстовището става малко по бързо ... иначе връзката не се губи, но явно зависва и забозява. Другото е, че не ми прави преизчислението автоматично. Днеска нарочно тръгнах по друга улица (и без това тази която ми беше задало не беше най-правилната) и не ми промени маршрута, просто ми отчете (след около 20 сек,), че съм тръгнал по друга улица и трябваше да влизам в менюто и да му давам преизчисление на маршрута.И те така ...А колко хубаво би било ако има начин просто картите от Sygic (a.k.a. iDA) да се ръгнат в NAVIGON Edit: Ми малко пресилено се изказах първия път. Истината е че я пробвах пеш, но тази вечер я пробвах и в кола и беше много много по добре. Сравнително на време си прави update-a на локацията и дори ми направи преизчисленията на маршрута сама и то бързичко. Така че ... доволно Аре ... peace out Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
ArchNikolov Публикувано Юли 1, 2009 Сподели Публикувано Юли 1, 2009 Забравих да спомена докато тествах имаше буря и въпреки това беше перфектна навигона Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Olympiakos Публикувано Юли 2, 2009 Сподели Публикувано Юли 2, 2009 Не мога да я инсталирам през itunes,дава ми някаква грешка,мога ли да я инсталирам с друга програма и как,някои ако знае да помага...iPhone os 3.0 ultrasn0w,Беше заключен от Globul...сега си работи с карта на Wind...)) Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
iphone_developer Публикувано Юли 2, 2009 Сподели Публикувано Юли 2, 2009 Не мога да я инсталирам през itunes,дава ми някаква грешка,мога ли да я инсталирам с друга програма и как,някои ако знае да помага...iPhone os 3.0 ultrasn0w,Беше заключен от Globul...сега си работи с карта на Wind...)) Инсталирай я през Installous .Ако я нямаш я изтегли от Cydia.Сорса е http://cydia.hackulo.us/ .След това я инсталирай и с даден софт влезни във файловата система на телефона в директорията /var/mobile/Library/Downloads .За да влезнеш във файловата система ползвай i-fun box ако си на Windows,а ако си на МАК чрез PhoneView.Качваш там навигацията след това отваряш от телефона Installous и чрез нея я инсталираш . Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Olympiakos Публикувано Юли 2, 2009 Сподели Публикувано Юли 2, 2009 Благодаря! :razz: Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Olympiakos Публикувано Юли 6, 2009 Сподели Публикувано Юли 6, 2009 програмата е невероятна,за Атина е много подробна картата,и най-малките улици ги има! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Recommended Posts
Присъединете се към разговора
Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.