Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

всичко съм направил , но забележи че го правя от fw 1.1.4 и следвам твоите стъпки / поне ми казаха че не трябвало от fw 1.1.4 да го правя за това мисля че нещата не са наред /

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 222
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    20

  • mupo

    18

  • zviara

    18

  • crasio

    16

Топ автори в тази тема

Абе стига глупости. Няма никакъв проблем до 3.0 да го ресторне. И лъже като циганин, че е направил всичко.

И да ни ми дрънкаш за българщина и подобни простотии, че почваш да ме дразниш и ще се наказваме. Няма човек в света, чието 2G да не се отключило след тази процедура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи ли нещата от т.2 докрая или само т.1?
..... Няма човек в света, чието 2G да не се отключило след тази процедура.

абсолютно вярно - точно по тази процедура съм отключил ШЕСТ броя 2G - без никакъв проблем.

Ти просто само си го ресторнал и не си продължил нататък (или си продължил "кьопаво").

Затова mupo ти задава този въпрос.

Щом не ти разпознава картата - значи си спрял до там - това е естествена стъпка от процеса и просто трябва да продължиш.

А да се заяждаш с Anthony ........ просто е....глупаво !

Видя ли какъв е ранга му във форума ?

Имаш ли идея, на колко такива като теб ( и мен да речем ) е помогнал ? Колко знае и колко може ? и т.н и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че след толкова писане, вече е седнал и направил всичко степ бай степ и сега му работи. Дали ще има мъжество да си го признае?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да бе .....

( и на двете предположения :rolleyes: - ако ще после ме прекръсти на Тома Неверни )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthnoy моля те не се ядосвай и вбесявай. Неблагодарници ще има винаги (не визирам никой конкретно). Хората не могат да проуменят, че ние за нас си го знаеме и ако бяхме други нямаше да ни дреме на шпека и да не напишем и един ред тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

каквото е написал миро съм го направил ама нещо не стана ! изчел съм цялата тема и не знам какво да правя.

.....

всичко съм направил , но забележи че го правя от fw 1.1.4 и следвам твоите стъпки / поне ми казаха че не трябвало от fw 1.1.4 да го правя за това мисля че нещата не са наред /

Всичко си направил на куково лято.

Нека видим как си описал "проблема" на друго място в интернет пространството:

След като успях да го включа просто кликнах Restore в Itunes-a и Itunes-a почна да сваля някаква версия / да предположим последната !?! / след което го restore-нах с нея и сега ми е заклщчен / надпис "Emergency calls only" /

Въпроса ми е - И сега какво ? да го рестор-вам ли ? да го джейлбрейквам ли какво да го правя ? Като го включа в Itunes ми показва "does not support Sim card" / от където съдя че телефона е locked /

Сега интересно как ти работи телефона?

Аааа да, вярно, дали са ти линк към процедурата описана в първия пост и ти си направил това дето е обяснено с картинки.

ок пуснах му redsn0w без restore щото нямаше как да цъкна ресторе / does not support SIM card / сега ми засича М-тел ама не може да набира нито може да бъде изран номера ми. Рестартирах го и сега пак ми стои надписа "Searching..."

Но след малко.....

Телефона автоматично без да го пипам намери м-тел може да звани и може да му бъде званяно !?! как стана тоя номер не знам дано да не е за 1-2 дена така

И после Anthony ти бил крив с въпроса си...

Абе ти да четеш не можеш ли? На първата страница е описано като за КРЕТЕН.

но ти реши, че те нарича кретен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталираната при джейл-а сидиа е бъгавка. Опитваш до победа-след ъпдейта ще стане ок. Все пак -провери си и-нет връзката(wi-fi или каквото ползваш).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всичко направих и ме изхвърля от цидия а за аппсторе ми дава канон нонект то итунес сторе

Бас ловя, че си инсталирал и Icy.

п.п. И моля те, пиши текста от съобщенията на английски, след като българският видимо те затруднява. КАНОН НОНЕКТ не значи нищо !!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прецаках си супер яко тела със SyncApp и некви hackertools, как се справих:

Така да обобщя за всички които немогат да си оправят си отключат и джейлбрейкнат телефоните както трябва ... значи стъпките са същите само, че в айтунс настискате просто рестор (без шифт!) и почва да дърпа фирмуера от официалния сайт, не едитван не докосван и след преключването на операцията телефона ще бъде заключен изцяло а после пускате редсноу и по същия начин като задавате пътя към същия фирмуер, аз съм с Уиндоус Виста и при мен фирмуера е в папка C:UsersbILLYAppDataRoamingApple ComputeriTunesiPhone Software Updates

накрая имате ънлокед, джейлбрейкнат телефон със оригинален фирмуер последен официален релийз, мерси.

пс. разликата е там, че като натиснете само рестор - айтунс-а намира най-новия фирмуер за вашия тел и го инсталира (за предпочитане е както казва автора на темата).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bILLY, разликата е, че не дърпате вие FW, а iTunes, иначе двата файла са напълно идентични, тъй като се теглят от едно и също място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И според мен, процедурата при, която се дърпа автоматично от iTunes, е по-бавничка от предложената от mupo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички искам да попитам докарахами един iphone 2G 8GB от америка заключен .Когато го свържа с itunes телефона ми го засича обаче когато чукна върху телефона не ми излиза SUMMARY и всички останали категории и не мога да започна процедурата на миро за джейлбрек.Телефонат така си дойде и не влиза в менюто с бг карти някакви идеи да започна процедурата за джейлбрек -унлок 3.0 фирмуре. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да ти излезе! Това е екран от iTunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще можеш. Просто чети внимателно указанията. Не търси този екран на телефона, а на iTunes на компа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

versace_bvlgari, вкарай телефона в DFU или Recovery Mode и ще ти излезе бутона за Restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли да попитам ще има ли проблем ако от 1.1.4 сложа направо 3 фирм, че неразбрах от предната страница дали има или няма проб ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така... официално вече съм със 3.0!Направих и Jailbreak, не съм правила само restore, и това което си беше в тел-а си остана (контакти, музика, видео, снимки) После, когато свързах тел-а с iTunes видях, че нямам никакви apps но музиката си стои и не мога да правя нищо, нито да трия.Какво да правя сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде нямаш Apps? В телефона или нямаш таб Applications в iTunes когато маркираш телефона?

И какво искаш да изтриеш, а не можеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...