Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NFS: SHIFT


The Shaman

Recommended Posts

Да са живи и здрави тези дето са решили да се самоъпдейтва последното мнение, ако е от същия потребител!!

Братле, обясних ти какъв е проблема, не, че съм длъжен а ти пак си пишеш... Съединявай всеки ден и ти по 100 поредни поста и ще те питам. Както казах скоро всичко ще си дойде по местата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • BANNN

    8

  • BardoSore

    8

  • bojk0o0o

    7

  • Lucas

    7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:Wink: каква я мислех, каква стана. Ще стопя батерията на телефона. :rolleyes:

Готово, тръгна и на моята "железарка" ще има яко :layrubber:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, не! Страхотно е, че виждам такъв коледен подарък :biggrin: А сега ако кажете и защо ме изхвърля веднага след великото лого, наистина ще бъде перфектно :Wink:

Едит: Пробвайте от различните линкове :smile: След повторна инсталация тръгна перфектно от 1-вия линк (предната беше от дох) и до момента съм страшно доволен. Играта се държи като Undercover по отношение на производство на моята гордост от 1-во поколение :lol: За управлението се налагат някой настойки, за да бъде оптимално, но като цяло е добре :smile: Менюто си е като предното, а усещаното от самите състезания е приятно различно от последните серии от типа ала "Бързи и яростни". Напомня повече на предшествениците, което според мен си е супер :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми тръгва играта и ми лагва дооооста здраво!

Иначе като цяло не е лоша, но според мен не си заслужаваше чакането!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е новите игри да лагват на 2G и 3G. Това, че телефоните ви са стари, не значи, че играта не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми тръгва играта и ми лагва дооооста здраво!

Иначе като цяло не е лоша, но според мен не си заслужаваше чакането!

До сега, нито една от новите игри (а и старите) не ми е лаглава. Включително и NFS: SHIFT.

Върви си на пушка на 2G-то. Качвате всевъзможни глупости, и после тази програма ме изхвърля, онази игра забивала :biggrin:

Търсете причините във вас, а не в машинките.

Нормално е новите игри да лагват на 2G и 3G. Това, че телефоните ви са стари, не значи, че играта не става.

Уверявам те, че играта върви на 2G толкова прилично, колкото и на 3GS :whistle:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

naidenoff

Играта ми тръгва без проблем обаче лагва не върви така гладко както Undercover примерно ....

Някаква идея защо е така при мен а при теб не?

С около 40 мб свободна рам съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами цяла нощ я "джитках" и не видях и едно "лагване". Изтрий я и я качи наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието е далеч от понятието симулация, но пък определено има крачка в тази посока спрямо Undercover.Графично е повече от задоволително (положението е още по-добре при iPhone 3GS и iPod Toucg 3G с поддръжката на OpenGL 2.0 и по-бързите процесори).Моделите на колите са много добре направени.

Геймплейно положението е противоречиво.Поведението на колата при спирачния път е недомислено.Нищо не пречеше на ЕА да добавят и тъч контрол при завиването.Има и пропуски по менютата.

Въпреки всичко играта прескача смело златната среда.

П.П. Интересното е, че колите нямат задна :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с iPOD 2G 3.1.2 и до сега няма игра, която да е лагнала.

P. S. Някой може ли да ми обясни как точно се правят дрифтовете, че много съм го закъсал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно линкът в докс - наистина има някакъв проблем с файла. С другите линкове всичко е ОК. Играта е добра на пръв поглед. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:hmmm: и при мен е наред линка! Ето нов за всеки случай.

Dox

[download:2dtb8iwg]http://dox.bg/files/dw?a=9c9474a4c2[/download:2dtb8iwg]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде моля ви като начало поне в тази тема да не се коментират линковете, а самата игра.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха играта си ми лагва и това е положението :lol:

Просто такова забавено се играе ....

Никак не е приятно.

Някакъв съвет ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да направиш рестор и след това да я качиш наново(разбира се, ако имаш времето и нервите), само че след това да не инсталираш приложения, които "ядат" много RAM. Ако някой се сеща за нещо друго да каже.

ПП. Относно това, че на някои им лагва играта. Може да я изтеглите от третия линк, който ereptor е дал. Аз я изтеглих оттам и не ми лагва и грам. С 3G съм. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...