Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Лични съобщения


tonygti

Въпрос

Защо не ми се виждат личните съощения във форума. Само когато получа ново съобщение са ми налични останалите, но като го отворя и после ако се опитам да вляза във входящата си кутия там няма нищо. В ляво в моите папки пише, че имам 18 съобщения а не знам как да ги отворя. Ще съм благодарен някой ако каже как да си ги виждам по всяко време или е бъг на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Под страницата със съобщенията имаш dropdown, от там избираш което ти трябва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това dropdown не го видях къде е, а иначе The Shaman точно там влизам както винаги съм влизал, но ми показва, че няма съобщения в тази папка. Иначе съобщенията са ми 18. Как подяволите да ги видя. Ако дам по ключова дума да търся ми излизат 1-2 съобщения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, това го видях, давам обнови и пак не става. Разбрах обаче как да ги изкарам. Вляво където са папките трябва да се даде някакво име на папката, която е със съобщенията и после мога да ги отворя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен беше така.Оправя се като преименуваш папките. Първата би трябвало да ти е входяща.Даваш редакция, пишеш някакво име ("Входящи" примерно) и вече може да цъкаш на самия надпис. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно проблема с ЛС е при всички.

Могат ли да се вземат някакви мерки, за да се оправят нещата и ако тези до тук приемем, че са затрити, поне от тук нататък може ли да се оправят нещата по някакъв начин за да се получават и съхраняват нормално желаните съобщения?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...