Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да си настроим ABV.BG пощенската кутия


joroiliev

Recommended Posts

А какво трябва да се пише на мястото с точките

След това горе в дясно избирате POP. и попълвате всички полета.

Incoming Server:

pop3.abv.bg

......@abv.bg/адресът ви/

............./паролата ви/

Outgoing Server:

smtp.abv.bg

......@abv.bg/адресът ви/

............./паролата ви/

Възможно е да ви покаже следната грешка изберете ДА.

Какво означават точките?

Не пиши никакви символи на паролата , а пиши САМО паролата си . В поста е написано "примерно" . Грешката е някъде у теб . И аз съм го направил по този начин и си работи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сигурно Ви писна да се занимавате с тея абв пощи(и на мен!) ама тука се мъча да си настроя абв-то. Значи минах от 4.33 на 5.01 с джейл с отровата. Та всичко си окей за сега само дето много се изнервям от тая абв поща, пробвах какво ли не всичко по-горе описано, не пиша никакви символи на паролата или нещо подобно, но просто ми казва, че паролата или името е грешно. Пробвах даже да сменям паролата от 9 символа на 8, на 10 ама никаква промяна, реве че е грешно името или паролата. Иначе си пробвах други мейли(хотмейл и гоогле) и всичко с тях си е перфектно тръгват за 3 секунди. С това абв не става и това е, забравих да кажа че пробвах и с други рутери и интернети, но резултата е все един и същ. Ако някой има някакви предложения моля да сподели.

Благодаря предварително

Редактирано от GUA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В първото поле въвеждам името, адреса в абв.bg. и паролата и след това напред. След това горе в дясно избирам POP. и попълвм всички полета. В смпт си попълвам името и паролата. И след това като сетна всичко като отида на мейл и ми казва грешно име или парола. Сигурно пробвах вече 100 пъти, даже по едно време си викам сигурно ги бъркам ама не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменете мрежата/интернета през която сте вързани и пробвайте пак .

Също така си пишете потребилското име + @abv.bg , а не само името !

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как мислиш дали не съм опитал всичко от по-горе описаното?

ако никой има някакво друго решение моля пишете на лични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

два рестора след последния мой пост и проблеми с "abv" нямам . Някъде бъркате .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

радвам се,че ти нямаш проблем с АБВ поща, но за тези които имат искам до поясня как се полчи при мен.

след близо два дена главоблъскане и четене в интернет след smtp.abv.bg не попълних двете полетата за поща и

парола а просто кликнах на save и си влязох в пощата.Без да сменям инт. мрежата или каквото и да е било друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам и аз след малко и ще пиша дали е станало тук.

При мен не се получава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

@evelin1

Много ти благодаря.

при мене се получи по начина, който каза.

Отново благодаря!

Ако при тези, у които не става сичко да го напраят като е описано в темата, само след smtp.abv.bg не пишене нищо!

Само може ли да кажете как да виждам и съобщенията, които аз съм изпращал, папка "спам", и папка ''кошче''.

Редактирано от Semkajiqta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaто начало какво значи''GUA''.

2-ако не попълните smtp.abv.bg, не можете да пишете съобщения, не можете да си виждате съобщенията, които сте изпратили.

Така че аз продължавам да търся начин да си си отворя пощата(пълноценно).

Ако някой има съвети ще съм много благодарен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ГУА е човека писал по-горе и именно това намекнах!! Не ти е проблема в паролата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами къде е проблема?

Редактирано от Semkajiqta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами там, където не ти се ще да погледнеш и попрочетеш, а чакаш някой наготово да те образова.... За последно ти се казва, този път – публично : ОПРАВИ СИ ПРОФИЛА! Свикни да четеш, и престани да спамиш! Да не се наложи да си гледаме сметките!!! :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен проблема беше същия като на хората ,които казват ,че са направили всичко както дадения пример и че не им тръгва пощата(с грешка за User name,pass) и същия този проблем се острани с варианта посочен от evelin1 без да попълвам нищо след реда с smtp.abv.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да, но така не можеш да пишеш(изпращаш)съобщения, нито пък можеш да гледаш какво си изпращал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И аз имам подобен проблем!Настроих си пощата както е обяснено в повечето форуми по темата и работеше без проблем докато не рестартирах настойките на телефона(бяха се блокирали албумите със снимки и исках да проверя дали така ще се оправи).Сега получавам мейли без проблем,но когато искам да изпратя ми изписва грешно потребителско име или парола за smtp.влязох наново хиляди пъти да проверя и попълня наново настройките за smpt ,но без успех.

Въвеждам хост:smpt.abv.bg

adres@abv.bg

Парола

SSL :да

Порола: да

Port:465

Вече незнам какво друго мога да направя,пробвах и с изключен SSL,но не се получава.Някой може ли да ми помогне.

Благодаря предварително.

Савина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих акаунта и рестартирах!Създадох наново акаунт(без да ми излезе някакъв проблем)!Но все в същото положение си стоя мога да получавам мейли но когато се пробвам да изпратя ми изписва грешен потребител или парола за smtp!Най ме яд че преди си работеше с тези настойки и изведнъж мога само да получавам мейли...:(

Моля ви дайте идеи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не пипай портовете, а настрой както е описано в първия пост. Току - що си сложих абв в моя тел и правя всичко - пращам, получавам...

Ако ползваш нет от рутър - отиди на друг. Ако ползваш нет от картата - ресетни мрежовите настройки, рестартирай и въведи акаунта тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам нет от картата!Пробвах всичко,но нестава!И странното е че в момента в който създавам акаунта не ми излиза проблем или какъвто и да е надпис-всичко ок...веднага започват да се зареждат всички входящи мейли,които имам в пощата...проблемът излиза когато дам send на нов мейл!!!

Акаунта го създадпх както ми каза без да пипам портовете!После влязох в настойките да видя какво е сложил сам тел и бяха 995 за входящ и 465 за изходящ,точно както ги бях въвела ръчно първия път(когато можех да пращам мейли)!Някъде другаде трябва да е проблема...незнам!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :smile: И аз искам да си сложа абв - то на mail, но като вляза в settings изобщо нямам опцията mail, contacts, calendar. С 5.0.1 jailbreacknat 3GS съм. Преди я имаше тази опция но не знам какво стана че сега вече я нямам. Моля помагайте.

Благодаря предварително :smile:

Редактирано от mmitakaaa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...