Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone is disabled


tonygti

Въпрос

Днес ми дадоха един iPhone 3GS да го оправя. Включвам го и какво да видя. На lokscreen-а ми изписва iPhone is disabled - connect to iTunes. Връзвам го към iTunes но ми изкарва следния надпис:

2u8f23q.jpg

За първи път срещам такъв проблем и ще се радвам ако някой ми помогне.

П.П. Телефона е от Англия и се чудя дали не е бил изгубен или откраднат и да е деактивиран от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Чакаме да видим голямата тайна :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами като не намирам настройките да го махна това. Знаех си, че рано или късно ще ме захапе някой... Сега ще се поразровя отново, дано го намеря. Докато не го оправя, няма да пиша нищо.

П. П. С редактиране на поста, става

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами като не намирам настройките да го махна това. Знаех си, че рано или късно ще ме захапе някой... Сега ще се поразровя отново, дано го намеря. Докато не го оправя, няма да пиша нищо.

П. П. С редактиране на поста, става

А как го намери да си зададеш собствен подпис?

Има ново и то от няколко часа :smile: УРАААААААААААА! Разбит!

iCloud е победен!

Хайде когато има развитие по нещата, тогава да пишем! Това УРААААА не помага кой знае колко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, забелязвам честичко нарушаване на правилата за постване. Вместо "урааа", да няма "олелеее"?!

Фолимоли е гледал някое от тъпите клипчета, с които се прескача стартовият екран(става, не е да не става), ама после ще забълва тема, след тема: "що не тръгват приложенията?", "стои само на сърчинг, к'во да правя?" и т.н...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, забелязвам честичко нарушаване на правилата за постване. Вместо "урааа", да няма "олелеее"?!

Фолимоли е гледал някое от тъпите клипчета, с които се прескача стартовият екран(става, не е да не става), ама после ще забълва тема, след тема: "що не тръгват приложенията?", "стои само на сърчинг, к'во да правя?" и т.н...

На някой може да му се струват тъпи клипчетата, да има много в нета такива с които се прескача стартовия екран.Става не да не става :) Аз лично съм го правил(даже подробно мога да ви напиша как става :) ),но не можеш нищо да правиш от там на сетне, имаш си картинка :) ,но това видео ме обнадеждава не е същото като да прескочиш стартовия екран.Хайде гледайте и коментирайте ,така по лесно ще се намери решение.А и си мисля ,че има хора не лаици които не лаят,а помагат!Извинявам се ако някой се чувства засегнат!Аз не разбирам много,но се опитвам да намеря някакво решение и да помогна! И ето ви видеото:http://www.youtube.com/watch?v=K7VelNyEMf8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да "помогнеш" кому? На тези, ползващи крадени телефони ли?

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По скоро би "помогнал" на тия който крадат тел.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Фолимоли те се радваш и подскачаш тук, а аз не съм хепи.

Ще ти обясня защо.

Ако iCloud не може да се байпасни/прескочи/=>не е интересен за КРАДЕНЕ=> ние като собственици ще сме по спокойни че у-та ни не са търсени на крадения/черния/ пазар съответно защо ще ги крадат като и за части няма да стават=по голямо спокойствие за нас като потребители.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Могат да я променят винаги преди да ресторнат/прецакат телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гога, за тези, които си имат документи, си има Епъл онлайн съпорт ;) Да не си говорим глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пресен пример-преди няколко дни на един мой приятел му откраднаха 5-цата.

Веднага го заключих през iCloud и му драснах едно хубаво съобщение.

След няколко часа му го върнаха с хиляди извинения,че без да иска го е прибрал в джоба си.

Така че,може и да може да се прескочи-но не е зор тук да показваме как.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Абе и баш така не е! Това от кражба няма да ви спаси - сигурен съм!

Далеч съм от мисълта че това е гаранция че ще спрат кражбите. Мисълта ми е че нема са привлекателни толкова за бързи и лесни пари.

Може би и най-трудните с-ми за сигурност се разбиват но ги правят трудни и още повече трудни с една цел- просто да ги забавят. Тук е същото със ICloud - въпрос на време е някой да намери дупка в софта и Апъл ще е фиксне.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стана локум темата. Последно изречение от мен.

Аз ще съм назад с парите то е ясно. Но и той нема изкара пари. За къв х** му е непотребна вещ?!?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

/сори за грубия израз/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе разказваме си приказки. :smile:

Ванка, преди две-три седмици точно пред вашия 7-ми блок едни пичлегари се опитаха да ми свалят фара на Зафирата и то докато си седях кротко в колата. Единия избяга, но другия, които има късмета да се срещне "лице в крак" с мен ми обясни, че му се видял крив фара та Решил да ми го намести. Ти ми разправяш, че си уплашил някого с СМС. :biggrin: Това е абсолютно ненужна защита при положение, че никой няма да се наеме да ти издирва откраднатия телефон. Нито в БГ нито в друга държава!

Градски,не съм го уплашил-просто човека явно не е успял да направи нищо с него и е решил да го върне.

Това ми беше мисълта-дори да е малък шанса да ти бъден върнат телефона поради това заключване пак е по-добре от нищо.

П.П.

Да хвана да мина през вас да ти наместя кривата ключалка на вратата освен :tooth: :tooth: :tooth:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще го открадне защото е убеден, че може да го "хакне", точно както е убеден колегата с видеото по-горе ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...