Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

mobile.bg


client

Recommended Posts

Приложение за iPhone и iPad на mobile.bg

appstore.png

Съвместим с iPhone, iPod и iPad. Изисква iOS 4.0 или по-нова!

Сайт №1 за покупка и продажба на автомобили в България вече е достъпен навсякъде и по всяко време от вашия iPhone, iPad или iPod Touch!

• Над 120,000 обяви в 11 категории - от леки автомобили, джипове и мотоциклети, през строителна и селскостопанска техника, до каравани и яхти - сигурни сме че можете да намерите решението на вашите нужди.

• Резултати по мярка - бързо намерете автомобил по най-важните за вас критерии или прецизирайте всеки детайл, за да намерите точно това, което търсите.

• Всяка подробност е важна - прегледайте обявите с пълната информация, която е от значение и разгледайте автомобила във вградената галерия.

• Установете контакт - позвънете на автора на обявата или му изпратете съобщение директно от приложението.

• Вземете си бележка - запазете обявите, които са ви грабнали в бележника на приложението, за да можете бързо да сравнявате различни предложения.

• Бъдете информирани - четете най-важните новини от автомобилния свят и споделяйте мнението си в коментарите към тях.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mzl.gjygqnab.320x480-75.jpgmzl.xdglnozx.320x480-75.jpgmzl.sywcudet.320x480-75.jpgmzl.dpoivvgb.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво !

Ето нещо много практично и полезно .

Имам един колега, който се почесва по тиквата от ...... много време. Ей сега ще го бъзна biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Приложението е толкова леко и лесно за ползване, че спрях да ползвам сайта им - всичко е много по-изчистено и бързо. Браво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Защо не ми излизат снимките на обявите,минах на IOS5.01 и вече не се виждат-благодаря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също не се виждат. Явно, разработчика трябва да се погрижи за този бъг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като влезна в таб-а Новини ме изхвърля.Иначе добре е направено леко и удобно.А да попитам за мотоциклети ще има ли приложение или добавка към вече съществуващото mobile.bg ? :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оправи проблема от самосебе си със снимките. Вече се виждат! :)

Инак съм с iOS 5.1b3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно и при мен се оправиха от само себе си-сега го забелязах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Последната версия (1.5) не помни записаните обяви в Бележника.

Пробвано на iPhone 4S с 5.1.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах на айпада няма пробем помни си обявите.

Едит: сетих се да пробвам и на телефона няма проблем.

Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...