Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SMS Helper


WoLF™

Recommended Posts

Най-сетне нещо пълноценно и добро за собствениците на iPhone. Удобството при писане на смс-и вече е на ниво за хората, който използват обикновенния Messages.app и символите им се отчитат. Вече няма нужда да се притесняваме колко символа сме изписали!

Приложението се казва SMS Helper, което може да намерите в Cydia от сорса Big Boss & Planet-iPhones (Само за 3.Х ОС)

Ето и снимка как изглежда

b%20002.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях и първия бъг, но пък и все пак това е и първата версия ;)

След като минах 160 символа започна да отчита следващите като 161.....192.... и ги оцветява в червено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какво е по-добър SMS Helper от QuickSMS - да речем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какво е по-добър SMS Helper от QuickSMS - да речем ?

Някой да е казал, че е по-добър? Просто ползваш оригиналната програма и пак си имаш брояч!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение вече е че няма смисъл да си товаря телефона с боклуци от Cydia ;)

С 3.1 съм и от Cydia имам само SBSettings, 5icons, SMS Helper, iPhone Delivery и смея да твърдя, че телефона никога не ми е бил толкова бърз.

QuickSMS е постоянно отворена програма и товари според мен много :lol:

Сам си направи изводите дали ще си с бавен телефон или ще си с бърз. Messages.app си поддържа вече всичко, което на мен ми е необходимо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях и първия бъг, но пък и все пак това е и първата версия ;)

След като минах 160 символа започна да отчита следващите като 161.....192.... и ги оцветява в червено.

Това не е бъг според мен, а така трябва да е, за да знаеш, че си минал 160...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PL87 мога много да споря с теб ;)

Защо не започне ново отброяване например за да видиш кога си минал и втория СМС? Лично аз понякога пиша романчета по 2-3-4смс-а в едно и ми се е случвало 100% заради няколко символа да съм с един отгоре. За мен това е голям БЪГ! :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че в следващите версии ще го направят след 160 примерно да показва, че си на втори смс, еди кой си символ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или когато стане 160/160 после да се променя на 161/320(макар че маи вече на втори смс не са пак 160, а са по-малко но не съм сигурен)

Иска ъпдеит определено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

biteSMS e 1:1 Message.app но с много допълнителни екстри. Там при броенето изгледжа така - 160/1, 1/2. Знаеш, че си почнал нов смс. Може да закачаш контакти и да слагаш емотикони. Много по-добро за мен от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Предполагам, че в следващите версии ще го направят след 160 примерно да показва, че си на втори смс, еди кой си символ...

Току-що инсталирах SMS Helper и вече си пише колко знака имаш и на кой СМС си.

160/1 в синьо, 159/2 в червено,138/3 пак в червено и т.н. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Точно такова нещо ми трябваше :biggrin: Но първият смс е 160 символа, а всеки следващ отброява назад от 145. .. наистина ли са по толкова символи? не е ли и първият 145 символа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ъпдейт на SMS Helper v0.4

Новото:

- Добавена е поддръжка на QuickReply за SMS-и

- При избор може да се включи допълнително потвърждение при пращане на съобщение

- Възможност за смяна на фона

- Подобрено броене на изпратените съобщение

- Обяснение за дължината на Unicode SMS-ите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който инсталира SMS Helper - новата версия прави конфликт с iPhone Delivery, и ще трябва да се лишите от едната.

Проблема идва от .dylib файла в mobile substrate, отговарящ за известяването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ли го има тоя проблем с ъпдейта? Аз вече една седмица не смея да ъпдейтна, че да не се получи конфликт с iPhone Delivery

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем с ъпдейта. От SOS iPhon си инсталирай Delivery SMS with Tick вместо iPhone Delivery.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Тая програма гледам не бачка на 4.1, дали има друга подобна, която да бачка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не работи защото функцията е вградена в фирмуера :)...може и да греша

Редактирано от iI4oNi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо аз съм гледал на мястото където SMS Helper го показваше, а то трябва да напишеш един ред, че да почне да се вижда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...