Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Отклонихме се,но Тапаталк е най-използвания начин за достъп до форума(според мен) и може би трябва да направим отделна тема за проблемите там.Не знам кои ще могат да се фиксират и кои ще са проблем на самия клиент,но поне ще има feedback.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си тема за тапаталк. Аз не го ползвам и не съм съгласен с теб, че е най удобния, но това е гледна точка и най вече навик. Ние нищо не можем да фикснем, защото тапаталк не дава да се пипа а само бегли настройки, които не помагат при проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Админ може би не е най-удобния,но за потребител по-добър има ли?Ако някой знае да казва;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ползва каквото му е удобно, аз също харесвам и използвам тапаталк, но идеята е, че за момента бъговете не могат да се отстранят от админа, просто няма достатъчно настройки на плъгина и колкото и да пишем тук или в другата темата, ефект няма да има - всичко зависи от разработчиците на програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно,че всеки ползва каквото му е удобно.Но какво е това другото , с което може да се замени Тапаталк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше, Forum Runner, но там е още по зле и не се поддържа. Аз си ползвам мобилната тема с новата платформа е доста прилично сърфирането. Иначе тапаталк на този етап от живота няма алтернатива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си беше тяхно, на платформата, но след като направиха мобилна тема го премахнаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gogi6, като няма реклами е супер!

Тапатолк вече не ползвам!

image.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли разлика от Safari?По-добро е от Тапаталк,или за спорта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам само сафари отдавна. Един Focus и чао на рекламите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Сафари, но нямам реклами, защото съм направил дарение за форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgiphone.com/index.php?/forums/topic/5034-вицове-смешки-и-куриози/&page=316#comment-253457

Някои от мненията на тази страница, съдържат главната страница на форума. Изглежда има някакъв проблем с линковете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно при конвертирането платформата е вкарала интелект :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, да ми обясните подробно, как да настроя форума така, че да ми показва новите мнения най-отгоре, както беше при старата версия. Прочетените мнения да си стоят, да не се скриват, а новите да се показват най-отгоре, независимо от това каква е темата (иос9/новини и т.н). Правих разни врътки икато че ли всеки път като отворя форума резултата е различен. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето давам пример: След като написах горното, затворих браузъра и на следващото отваряне се наложи да търся темата в търсачката, понеже изчезна, а поста е от 5 минути. Нещо забих и не мога и не мога да го настроя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кликаш на Активност и форума ти реди всичко последно прочетено/непрочетено. Ако искаш непрочетено съдържанние, кликаш на непрочетено съдържание. Отделно имаш моята активност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще има леко ъпдейтче на платформата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...