Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Това не е предложение или подобрение,а лично мнение.Забелязвам че Aveliky и Каката все по-малко започнаха да пишат във форума.Може да е поради липса на време и т.н. тяхна си работа,но без тях форума е малко постен.Hope of return.

Спокойно, не сме избягали твърде далеч :) И ще се завърнем скоро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не знам дали е правено нещо по форума или е от новия tapatalk,но направо в момента хвърчи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там където въвеждаш думата/думите за търсене, на края на полето имаш едно "Тази тема" :) Това означава че ще търси в текущата тема, а не във форума. Ако цъкнеш на него и ти излиза падащо меню. Избери форум и ще ти се реши проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един друг IP Board форум има една много удобна функция, която използвам често - когато скролваш надолу в дадена тема, отстрани винаги има едно бутонче, което като го натиснеш те качва веднага в най-горната част на темата (top). Ако може да се добави и тук ще е супер удобно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го:

bubunegu.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk V1.14.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид за PC (айде и МАК да не се обидят колегите) версията. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И там го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех,ама си и ти:

Върху бутона "Помощ" виж.

1b75c49d5742.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бах тва го виждам за първи път :tooth: Иначе моето предложение беше, както в един друг форум този бутон седи отстрани близо до скрола и във всеки един момент можеш да го цъкнеш, т.е не е нужно да слизаш до долу, за да се качиш горе. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Не знам дали е "подобрение" по форума, обаче или в някой от скриптовете на рекламните банери, или в кода на самия форум се е промъкнал скрипт, който антивирусната ми го засича. Появява се един слой, който скрива целия форум и има текст "ако не си бот кликни куче". Има три картинки и когато кликнеш кучето се опитва да запише я някое скриптче, я нещо друго на диска и антивирусната писка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

era9unap.jpg Това няма ли как да се оправи ? От доста време го има ... Редактирано от MUFCBG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен излезе когато натиснах Маркирай форума като прочетен. При презареждане не се появи втори път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се появява само като съм в Новините от Калдата

77a51acc7642243d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гражданите с боза - изключете си джава-та ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам. Скачай на линукс, хакинтош или мак ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дребно е, но прави впечатление. липсва версия 6.0.1 за iPad-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Последните два дни забелязвам, че като се поставя отговор по дадена тема не излизат допълнителните неща като емотиконки, бутоните за добавяне на снимка, адрес и т.н. Още нещо което забелязвам е, че когато се натисне бутона за Харесване и страницата се презарежда наново ( поне така изглежда ). Това са някакви нови ъпдейти по форума или е някакъв временен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...