Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

БГ TV Guide


BANNN

Recommended Posts

Използвам програмата от както е пусната. Чудесна е.

Имам само една забележка. При добавяне и премахване на телевизионен канал в "Любими" се появява съобщение "Канала е добавен" съответно "Канала е премахнат". Правилно е да бъде поставен пълен член "ЪТ" : "Каналът".

Редактирано от blackadder
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • masterspi

    18

  • Asen_77

    11

  • Grievous

    9

  • The Shaman

    7

При мен старата версия работи, но като кликна върху някое име на предаване/филм и ме изхвърля.

Пробвах и новата но на таба TV Guide не излиза никаква програма, седи си празно. Иначе сериалите работят,

Това на 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя верся ти е старата ? имаше подобен проблем но трябва да е оправен за версия 1.3 мисля че се получаваше на iOS 4.1 и iOS 3.

За новата след инсталиране като се пусне програмата трябва да имаш пусант интернет иначе не може да свали списъка с канали ако при първото пускане не ги свали след това не може , това е бъг които ще оправя следващия ъпдейт. Може и моя сървар да не работил за момент и за това да не се е свалил списъка.

Та за да свалиш списъка с канали трябва да изтриеш програмата и да я инсталираш на ново даже след изтриването рестартираи и тогава инсталираи. Ако след това пак нямаш списъка с канали ми пиши на support@tv.boxbg.net да направим допълнителни тестове ако имаш време.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
What's New in Version 2.0.1

Ако списъка с програми не се зарежда и сте с версия 2.0 не инсталирайте този ъпдейт върху версия 2.0 , първо изтрийте програмата и тогава инсталирайте най-новата версия 2.0.1

БГ TV Guide 2.0.1:

--------------------------

-оправен е проблем при , който при първо пускане без интернет след ъпдейт или инсталиране , списъка с програми не се зарежда (но само за ъпдейти от 1.3 или нови инсталации)

-оправен е бъг в показването на сега/следва при , който не се ъпдейтва сега/следва ако излезете от програмата и се върнете

-добавено е Alert View което ви подсказва ако нямате пуснат интернет/връзка със сървъра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Предложение към разработчиците:

Да се въведе възможност за въвеждане на дата и час и избор на всички канали или списъка с избраните програми и да ти покаже по избрания час какво ще дават. Ето и пример - прибираш се от работа в 18 часа и искаш да разбереш какво ще дават в 20 часа по телевизията. За да го разбереш си избираш деня и часа и ти показва на всички канали какво ще дават, иначе сега трябва да влезнеш във всеки канал по отделно и да слезнеш до определения час. Или пък разбираш че е отпаднала уговорката ти за събота вечер и искаш да влезнеш и да видиш какво би ти предложила телевизията ;)

Не зная до колко е възможно подобно нещо за разработване, но ако е възможно според мен би било полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

mzl.gnjwinxn.320x480-75.jpg

БГ TV Guide 2.1

--------------------------------

-Раздел сериали става много по полезен и вместо да показва всички сераили за седмицата ще показва сераили в моемнта или започващи до 120мин.

-В списък със сериали може да се избира между : сериали за тази седмица, сераили за днес и сериали в момента и започващи до 120мин.

-В детайлите за сериал излъчванията които са минали и тези които предстоят са оцветени с различен цвят за да се различават , също ако в момента дадено излъчване е започнало ще е с удебелен шрифт

-В списъка с вече минали напомняния е добавен бутон за изтриване на всички изминали напомняния

-В Инфо/Настройки са добавен списък със Настройки: може да спрете показването на брой напомняния на иконката, може да изберете кой списък да ви показва в сериали, ако сте активирали екстрата за часова заона от тук може да спрете автоматичното избиране (което взима часовата зона в която е устройства) и да изберете часова зона различна от тази в която сте

-Оправен е бъг при който списъка с програми няма да се зареди ако устройства показва часъ в 12 часов формат

-Добавени са нови Платени функции/Добавки : "Часова Зона (TimeZone)" и "Активирай всички"

-Подобрена е бързината на приложението на по стари устройства и са оправени много бъгове

Подобрения Платени Функции/Добавки:

- Офлайн ( Offline )

Цена:0.79 евро

Подобрения в 2.1:

*В списъка с програми ако няма интернет ще показва какво дават в моемнта и какво следва ако седмичната програма на ТВ канала е свалена

*Автоматично сваляне на седмичната програма на ТВ каналите добавени в любими

- Часова Зона (TimeZone)

Цена:1.59 евро

Описание:оптимизира приложението да работи по-добре в различни часови зони от Българската.

- Активирай всички

Цена:2.39 евро

Описание:Активира всички текущи и бъдещи Платени Функции/Добавки.

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер ме кефят подобренията и т.к приложението е безплатно си закупих всички in-app purchases заради каузата! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко информация с какъв проблем се сблъсках. Когато си избереш програмите една по една и за всяка натискаш бутона да я вкара в "Любими", те се подреждат по реда по който ги избраш, НО ако докато си в Любими и натиснеш бутона за корекция на програмите в горния десен ъгъл и добавиш някоя програма чрез поставяне на отметка тогава ги разбърква по някакъв начин ( неясен за мен ). Не е по азбучен ред или по Български и чужди. Същото се получава ако влезна там и реша да премахна една програма от Любими чрез махане на отметката. Отново се получава разбъркване. Това някакъв вид бъг ли е или .... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Само аз ли съм с проблем? С всички канали е така.

0e54c4272f7b429d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бтв са преустановили подаването на сигнал към кабелните и мобилни оператори докато не заплатят 3 пъти по-високите такси, които са наложили. Поне такова е извинението на Булсатком за липсата на каналите на бтв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Липсват програми не само на бТВ медия груп, а на всички програми. Отделно от това бТВ медия груп са преустановили предаването на своите канали само в мрежата на Булсатком. Всички останали оператори нямат проблеми с това. И при мен няма информация за никой канал в програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде намесихте бтв и отношението им към операторите като те нямат нищо общо с програмката?! Grievous при мен го няма този проблем, app-a си работи нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем и при мен.

Пробва ли да я махнеш и да я инсталираш отново?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се оправи вечерта. Но сутринта беше както при колегата. Може да е имало проблем със сайта от който се взима информацията и сега проблема да е отстранен с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автоматичните скриптове на сървъра не работят последните месеци и се налага ръчно да ги пусна и забравих тази събота сутрин . Седмичната програма беше ъпдейтната към събота 17-18:00 когато се сетих и трябваше дистанционно да инструктирам брата .

При каквито и да е проблеми с програмата пишете на support@tv.boxbg.net .

Версия 2.2 е готова и изпратена ако няма проблеми скоро ще е в App Store .

Едит: минималната версия на в. 2.2 е iOS 4.3 ако има хора с по стар ОС да инсталират докато могат защото с 2.2 няма да могат.

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пояснението. Мистерията е разгадана :smile:

На нас като вътрешни, ще ни разкриеш ли какво ново да очакваме в нея ;)

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се поддръжка на дисплея на iPhone 5 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БГ TV Guide 2.2

iPhone5s1.pngiPhone5s2.png

С новата версия на програмата можете да персонализирате вашата програма с пускане на автоматични напомняния след което автоматично ще ви напомня за предаванията които ви интересуват (всеки има право на 2 безплатни автоматични напомняния след което трябва да се активира добавката за напомняния).

Също за хората които използват Reminders приложението може да добавят напомняния към списъка на Reminders програмата и така ще синхронизирате напомнянията на всички устройства свързани с iCloud(Mac,iPad,iPhone,iPod)(само за устройства с iOS6 активирали добавката за напомняния).

Списък с промени:

-Нова платена Добавка за Напомняния която добавя Автоматични напомняния(Push Notification) и възможност за добавяне на напомняния към Reminders (само за iOS6)

-В настройките е добавена опция за промяна на колко минутите преди старта на предаване да се стартират напомнянията

-Възможност да се пренареждане на програмите в списъка с любими

-Търсене в списъка със Тв канали (съответно търсене в списъка с канали при добавяне в любими)

-Към раздел Сериали е добавена секция "Всички сериали" в която също може да се търси

-Поддръжка на iPhone 5 и още други малки незначителни промени

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само поправи iClaod на iCloud че и в стора е така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има още няколко правописни грешки в стора, не е професионално да ги има.

Внимавам колкото мога по този въпрос и пак се издънвам сори.

Ако видите нещо подобно пишете на support@tv.boxbg.net .

Само поправи iClaod на iCloud че и в стора е така :smile:

На 4 места е писано и на 3 от тях съм го объркал . Оправих го в поста и в стора , остана само на 2 места в програмата за тях следващия ъпдейт .

Edit: Има проблем с Автоматичните напомняния (Push Notifications) за момента не работят до края на деня ще бъде изпратена версия 2.2.1 която да оправи проблема

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

БГ TV Guide 2.2.1

Списък с промени в. 2.2.1:

-Оправя проблемите с Автоматични напомняния

-Добавя се опция за спиране на проверка за нова версия

-и други бъгове

Ако видите проблем с Автоматичните напомняния (Push Notifications) пишете , защото не е тествана с голям брой потребители и е възможно да има не получени напомняния.

Редактирано от masterspi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...