Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlacklist Manager


zdravko hristov

Recommended Posts

С приложението IBLACKLIST MANAGER, може да забраните входящите и изходящи повиквания, а също така и sms от своя Iphone. В приложението има вграден списък на търговски телефонни номера от цял свят към вашия телефон, които естествено, може да забраните. Приложението има лесен и удобен интерфейс за работа. Освен това в AppStore, има още две приложения, за които искам просто да спомена. Тези две приложения ги давам като информация, в случай, че някой желае да ги ползва.

  • $0.99
  • Category: Utilities
  • Released: Nov 19, 2011
  • Version: 1.0
  • Size: 1.8 MB
  • Language: English
  • Seller: Dumitru Duca
  • © Golden Future Apps

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 3.0 or later

Основните характеристики на приложението IBLACKLIST MANAGER са:

♦ Блокирайте входящите повиквания, на всеки абонат.

♦ Изключване на входящо повикване.

♦ Забрана на изходящо повикване.

♦ Запазване на записи на входящите повиквания, които може да откриете в хронологията на повикванията.

♦ Настройка на един и същ тон на звънене за всички номера, които се съдържат в базата данни.

♦ Автоматична актуализация на база данни с нови номера.

♦ Добавяне на нов номер в базата данни чрез интерфейс на приложението.

Приложенията, може да намерите в АppStore

1. Iblacklist: Приложението, може да намерите в АppStore $1.99

  • Category: Utilities
  • Released: Apr 15, 2011
  • Version: 1.0
  • Size: 1.1 MB
  • Language: English
  • Seller: CXI Gaming
  • © CXI Gaming Inc.

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 4.0 or later.

2. iblacklist pro: Приложението, може да намерите в AppStore $1.99

  • Category: Utilities
  • Released: Dec 08, 2011
  • Version: 1.0
  • Size: 1.1 MB
  • Language: English
  • Seller: CXI Gaming
  • © CXI Gaming Inc.

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 3.1.2 or later

Iblacklist manager

mzl.lltbdflv.320x480-75.jpgmzl.zdvvanch.320x480-75.jpg

iblacklist

mzl.ffbmrwzq.320x480-75.jpg

Iblacklist pro

mzl.kjyfzluy.320x480-75.jpg

Източници : AppStore

Iblacklist manager - http://www.google.bg...TLKVtew&cad=rja

Iblacklist - http://www.google.bg...W__uQDQ&cad=rja

Iblacklist pro - http://www.google.bg...8GdWD-Q&cad=rja

Опитах се да сложа икони за приложенията: Ibacklist manager, iblacklist, и iblacklist pro, но вместо икона ми изписа текст. Когато правих темата ми даде икона, а след като я публикувах се появи текст.

Редактирано от Veselin Minchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да не се излъжете и да си купите iBlacklist от AppStore. Аз си изпатих, но за кратко. ;) Така си омазах контактите, че три дена ги оправях след това. Само едно отваряне на приложението и в пощата си ще имате около 2500 празни контакта. Лошото е, че не се подреждат, а смесват с другите и се налага да играе ситото. Абе с две думи, голям та*ак е. След кратък съпорт ми върнаха парите (мисля 1.59 евра беше).

П.С. Мда, ето:

f90444fa9c233b71.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там също я бях платил, но като разбрах, че трябва да им кихна още 50% от цената да си я прехвърля на другото устройство - бързо ги отсвирих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден научих за приложението, но днес реших да направя тема за него. Ако бях научил всичко това за което писа Grievous, щях да си помисля дали щях да пиша за него. Но уверявам ви не знаех!. Но въпреки всичко, ако не го бях направил нямаше как да знаете за всичко това. Аз лично, писах тема за iblacklist manager, но когато видях останалите две приложения в AppStore реших да ги добавя с цел информация, за да не се открива нова тема за тях. Изобщо по никакъв начин не знаех, че могат да причинят такива бели. Но по един, или друг начин се радвам, че обединих темата в една, за която всички, може да научите. Но също така в предвид обстоятелството, което поражда темата искам да споделя, и за още две приложения, за които не знаех от AppStore: Call Block, и Blacklist+. Ето линкове, за да ги видите:

Calls iblacklist+: http://itunes.apple....d462017865?mt=8

Call block: http://itunes.apple....d310504114?mt=8

Добавям ги защото в последствие, когато прочетох постовете на Grievous научих за тях. По никакъв начин не съм искал да заблуждавам хората тук във форума. Аз лично не знаех за всичко това. Ако не беше Grievous да го сподели, които го е изпитал на свой гръб нямаше, и да знаем. Не съм човек, които иска да хвърля хората в заблуждение, просто не знаех за всичко това. Ако знаех нямаше никога да я публикувам тази тема.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там също я бях платил, но като разбрах, че трябва да им кихна още 50% от цената да си я прехвърля на другото устройство - бързо ги отсвирих.

Аз я прегвърлих от 3 GS на 4. Сега мислех от 4 на 4S, напълно безплатно. Мога да ти пратя мейли, за да видиш.

Моля да ме извините, за грешките или неадекватноста, но преди 4 дена получих инсулт и е възмогно да бъркам някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм получавал помощ от хората в форума, за това никога не съм искал да въвеждам никой тук в заблуждение.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

.....но преди 4 дена получих инсулт и е възмогно да бъркам някъде.

Пич, изумяваш ме... на 39 години инсулт ?!?!?! Ако е вярно– изключително съжалявам да чуя подобно нещо за един от коректните ни и образовани навътре в материята, мислещи членове....

Макар, че не е изненадващо в тая помия и напрежение, в което живеем.

Оправяй се бързо! Дано нашето пространство тук те релаксира и стимулира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво че си я пуснал Здравко - така ще се вижда всичко, както "за", така и "против".

Баронче, стягай се и скоро на крака! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички блеклистове от аппсторе които имитират истинския блеклист от сидия не стават . Поне два пъти съм се прецаквал да си купувам и нищо докато не излезне джейл за 4с . А този който е измисли истинския блеклист , е имал поне 2-3 ревниви до смърт жени , евала :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите и топли думи. След жената и децата, това беше първото нещо, като оворих очи. Мак-а и книгата на Джобс, до леглото ми (значи съм луд :), хора, вие сте станали част от моето семейство).

В този напрегнат свят, годините не ме очудват, живея като 19годишен а някога се чувствам на 60.

Живейте и се радвайте на децата си. Не пожелавам на никого да изживява това.

Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Не се лъжете да купувате приложението!!!

Вчера си купих ТОВА:

mzldcncbpxi320x48075.jpg

https://itunes.apple...d567390457?mt=8

Но при отваряне получих ТОВА:

photoof.png

Такова недоглеждане за 4.49 евро...???

Писах в съпорта на Apple да си проверяват по-добре селърите.

(А също и да си ми върнат парите)

Редактирано от Боби Доктора
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти явно обичаш да се набутваш!! Този пост(а и много от другите ти) нямаше да съществува ако беше прочел второто мнение от тази тема а и други теми с мнения по въпроса! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да обичам... Колко да обичам? Пък и то - голямото набутване (9 лв... Един ден пушене) При положение, че ще ги върнат. (Чакам отговор от Apple съпорта) Е... Не съм чак толкова луд, че да храня китайските програмисти залудо де. Не ги намирам на улицата. Факт е, че от 173 приложения БАШ последните няколко се оказаха пълен шит. То и за това пиша тук де (последните ми няколко поста). Просто се надявах да съм полезен и да предотвратя набутване и от други :tooth: До там съм скроен поне, че да не ме е срам ако сбъркам някъде и го покажа с цел да предпазя някой друг от същата грешка :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В крайна сметка поне някоя от всичките програмки не става ли за нещо? Трябва ми такава, която да казва на блокираните номера, че телефона ми е извън обхват. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...