Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Google Chrome


Grievous

Recommended Posts

Тествах на ipad -а ,няма големи предимства пред сафари ,за бързина немога да преценя ,но ми направи впечатление ,че може да върви звук от youtube отворен в таб и да си цъкам друго нещо в друг таб,клипа продължава да си върви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ви разбера какво ви харесва на смотаният Chrome...

Нито за Win,нито сега за iOS превъзхожда Safari-то и Mozilla-та.

Въпреки това,всеки си има правото на личен избор и вие си преценявайте.

Малксимално опростен дизайн, максимална бързина и пъргавост. Аз като един виден минималист това търся и го намирам в Chrome за Win.. Виж за iOS... да се надяваме, че в бъдеще ще се подобрят нещата :smile:

Колкото до клипа...никак не е трудно да се манипулира спийд теста..ако например айфоните са 4 и 4S или този с хрома е натоварен с други включени приложения. На тия дето правят ревютата им се плаща ;)

Редактирано от inutero
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е според теб Browsermark се манипулира и твоето набито око хвана измамата? Chrome е видимо по-бърз от Safari, нали така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама аз още вчера направих сам за себе си тест на моя телефон и на жената и за мен Хром е по-бърз .

Четейки някои коментари , почвам да си мисля , че поради факта че Андроид е производно на Гугъл , Хром е производно на Гугъл , се получава - Хром е скапан щот може и да е равен на Андроид !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е според теб Browsermark се манипулира и твоето набито око хвана измамата? Chrome е видимо по-бърз от Safari, нали така?

Не, просто казвам, че такива тестове МОГАТ да бъдат манипулирани. Нали се сещаш, че никой не прави любимия ти айфон и милионите приложения на добра воля?! Всичко е добре прикрит маркетинг и война за продажби.

Междувпрочем се разрових в канала и се оказва, че въпросния клип е тест при който Сафарито е на 4s а Хрома на 4, оттам идва разликата. Преди това има друг клип, при който Сафари е на 4 а Хром е на 4s.

4s се представя по-добре заради по-мощния си процесор, нещо, което ще убегне на не-разбиращите английски език.

Редактирано от inutero
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи по-бърз когато става въпрос за някакви си стотни. Всичко е въпрос на навик, но е доста приятно и удобно направен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, просто казвам, че такива тестове МОГАТ да бъдат манипулирани. Нали се сещаш, че никой не прави любимия ти айфон и милионите приложения на добра воля?! Всичко е добре прикрит маркетинг и война за продажби.

Междувпрочем се разрових в канала и се оказва, че въпросния клип е тест при който Сафарито е на 4s а Хрома на 4, оттам идва разликата. Преди това има друг клип, при който Сафари е на 4 а Хром е на 4s.

4s се представя по-добре заради по-мощния си процесор, нещо, което ще убегне на не-разбиращите английски език.

На iPhone4 е Safari е два пъти по-бърз.

Ти тества ли с browsermark двата браузъра или просто така си ляляш, гледайки клипчета и обяснявайки ми от къде била идвала разликата?

Дали да не вземеш да си смениш тона?

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на browsermark може ли да се вярва?

Chrome бил два пъти по-бавен от Safari?... А като същия browsermark изкарва Puffin четири (4) пъти по-бърз от Safari?...

На кой к'вото му харесва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай да оставим екстриймли фаст клауд компютинг рендващите браузъри на страна за сега...

http://itunes.apple.com/us/app/puffin-web-browser-free/id472937654?mt=8

Screen%20Shot%202012-06-30%20at%201.03.56%20AM.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е точно през..антената за сравнителни тестове и кой е по - по - най. Сафари ме кефи още когато бях пц юзър и все така с кеф си го ползвам. На хромчето му е дървен интерфейса и никога не ми е харесвал, не ми хареса и в iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от както излезе хрома не съм пипвал сафарито.Хрома ми идва по-бърз,по-красив и по-практичен заради инкогнито режима :Д

Харесва ми много! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Settings -> Safari -> Private Browsing -> On. Има го ако не се лъжа от iOS 5.0 насам. :smile: Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да, но трябва да излизаш от браузъра, да затваряш табове. При chrome е по-добре реализиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Първия път като ползвах Хром на телефона си изтрих някои отметки, като фейсбук например, понеже си го имам като приложение, а не обичам излишни неща. Оказа се, че отметките са синхронизирани и въпреки, че спрях синхронизацията от настройките в гугъл профила си пак понякога октривам, че отметките са ми разместени на лаптопа. Някой друг да има такъв проблем?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да при мен се получи същото разместване - решение ,спрях синхронизацията :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

What's New in Version 25.0.1364.86

• Long press on the back button to quickly access any page in your tab history

• Share a web page via Messages

And of course: stability / security improvements and bug fixes

п.с. на мен лично ми крашва след update на iPhone 5 6.1.2 и iPad mini 6.1, и двете устройства са jailbreak-нати, нямам в момента къде да тествам на устройство без jail :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем без джейлбрейк. С джейлбрейк при всички крашва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...