Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Странен проблем с iPhone 4S


papalin4o

Въпрос

Здравейте.

На жената телефона е 4S. В момента е със 6.1.3

Проблема е, че когато някой я набере, или тя набере, без значение към кой оператор. Първите 10ина секунди отсреща я чуват много зле, прекъсва, заглъхва и нищо не се разбира. Това е само първите 10-15 секунди. След това разговора става отново перфектен. Обаче, другото интересно е, че когато говори по Viber го няма този проблем. Все пак Viber минава чрез Wi-Fi и не ползва оператора. Мислех, че проблема може да е от СИМ картата й, сложих моята и проблема отново е на лице. Сега се съмнявам, че проблема може да се окаже от СИМ картите, защото и на двамата са ни NanoSIM, понеже аз имам iPhone 5, а мисля скоро да взема и на жената, затова съм се подготвил и със нейната карта.

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и евентуално неговото отстраняване.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте, и аз имам същия проблем при 4с.

С карта на глобул съм без никакви гивеи и турбосимове...

Така че проблема не е в тях. Моля ако някой знае решението на проблема да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сменете си сим картите с нови и ще си решите проблемите !!!!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъв е смисъла от нови сим карти? До преди да си купя Айфона нямах проблем със сим картата... какъвто и да било?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемът е в долния микрофон или в модула който кодира звука от него, затова вайбър е ок. Сервиз ви чака.

А, кой е тоя град, асд???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми върни си Айфона и пак няма да имаш проблеми. ;)

Такива като теб са доста "полезни" в Българските форуми.

НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДЕН ПОСТ!!!

Този модул какви пари е и струва ли си да се сменя? :smile:

Оправих града. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не правя нова тема, да попитам и аз за един проблем на 4S. От няколко дни, когато телефонът ми показва, че батерията е под 20% изведнъж се изключва все едно е паднала батерията. Като опитам да включа ми показва, че трябва да се зареди, но след известно време като пробвам пак и телефонът се включва.. и така докато не падне самата батерия. Някой да знае от какво може да е този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте , имам огромна нужда от вашата помощ , днес пуснах телефонът си да търси ъпдейт не че искам да го инсталирам но исках да видя коя версия ще ми излезе и от както съм пуснала да търси все още тарси ( повече от 12 часа) и нито намира ъпдейт нито пък мога да го спра . Предварително много благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото телефона е джейлбрейкнат. Трябва чист рестор, НО само ако телефона е фабрично отключен или се ползва с карта към оператора към който е заключен! В противен случай ще има пропищяване.

Важно е да се знае!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря много , а като направя рестор след това с последната версия на иос ли ще съм , понеже не я искам и не искам да си изгубя джейла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямаш избор - или ресторваш, или си траеш на 6.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте.

Бях забравил, че пуснах тази тема. Та сега да Ви кажа. Занесох веднага телефона в Глобул, понеже беше гаранционен и след 20 дена го смениха с чисто нов, който след 2 дена го продадох, защото ми излезе изгодно 5ица и сега жената е с 5ица.

Приятна вечер желая на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не пускам нова тема, да имате идея за един 4с , който работи на 3г обаче на 2г губи обхват и дава No service. рестори чисти , друга сим карта пак така , явно е хардуеърно , но ми е чудно каква е причината. Нали на 4с модула за 2г и 3г беше един?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Модулът е само един в петицата, в 4S са си отделни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали точно това беше прословутият "редизайн" на антените?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ме упътиш ли моля коя къде е , че нещо не намирам инфо за местоположението на двете, защото гледам едната е горе , wifi долу , но не видях разделяне на гсм антента.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
The iPhone 4S has a stainless steel, dual cellular antenna design, identical to iPhone 4 CDMA. Apple redesigned the antenna in the iPhone 4 CDMA after some original iPhone 4 users reported cellular signal attenuation problems as a result of holding the phone in certain positions. The improved cellular radio in the phone can switch between two antennas, depending on which is sending/receiving the best signal. These two antennas are incorporated into the distinctive stainless steel band that wraps around the sides of the iPhone 4S. The bands on the iPhone 4S are divided into two antennas: cellular and Global Positioning System GPS, with Bluetooth and Wi-Fi reliant on an internal antenna.

Отвън са само клетъчните антени, като ползва едната или другата, в зависимост от качеството на прием/предаване, а другата ползва позиционирането. Т.е. левият и десният борд на рамката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря , явно е от платката , защото сменихме целия борд , сложих платката на друг телефон и пак същата работа. Видях обаче , че липсва един елемент до конектора на горната антена, явно проблема е липсата му и най-вероятно и за това няма wifi. Явно като са го отваряли преди са му разказали играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Едно, оранжевко? :) Плака един гражданин тук, наскоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами не едно метално квадратно "иноксово" но като гледам сега като ги сравнявам с моята има и един под камерата маничък черничък , който липсва , добре се позабавлявал някой с него.

appleiphone4s_back_web.jpg

Тези двата!

Редактирано от liomojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...