Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Среща на форума - есен 2013


asen4o0

Въпрос

СРЕЩАТА ЩЕ БЪДЕ НА 16-ТИ НОЕМВРИ В РЕСТОРАНТ "МУЦИ" ОТ 19:00

(Бъкстон, до 2-ра гимназия)

Тъй като вече мина една година от последната среща на форума, а някои не можаха да организират срещата в провинцията, реших че трябва аз да го направя. Тъй като вече не можем да се срещнем в ресторанта на Гоце, ще трябва да решим и къде да се срещнем. Аз предлагам ресторант "Балито", който се намира на ул. Позитано 50, като според мен е доста прилично заведение. Проблема му, обаче е, че е доста малко и ако се съберем повече хора (което се надявам да стане) ще трябва да отидем някъде другаде.

За сега идват:

1. asen4o0

2. Asen_77

3. BulgarianSS (?)

4. Alxx®

5. MMJ

6. mirror

7. dedil

8. baronbg

9. mishocs (ако не е командировка :biggrin:)

10. bombastyk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ново място е, Асене. Не е лошо и има фитнес до ресторанта( ако някой иска да бори калориите след вечерята:) ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да обясните къде е и няма грижи. Там сме щом има възможност при Гоце, винаги той ще е първия избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто и лесно - от Каблешков, по Суворов и вдясно по Пирин. Намира се във висока кооперация от дясната страна - р-т Муци. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки ли може да дойде ,ако не съм командировка да се включа и аз ако може :) , лошото е че няма да мога да пия :D .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки ли може да дойде ,ако не съм командировка да се включа и аз ако може :smile: , лошото е че няма да мога да пия :biggrin: .

Не може всеки. Само посветените в супертаен епълски ритуал - ядене на гнили ябълки от билла и повтаряне на мантра по време на "посвещението": an apple a day keeps rakia…не мога да го изримувам :biggrin:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хайде пишете при Гоце на 2-ри и сме готови.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След провала на срещата в Търново, това мероприятие наречено сбирка ще губи все повече интерес. Предполагам хората в провинцията са го взели под сериозно внимание и сега отвръщат на удара. Аз също! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пропускам, до 11.11 съм в Холандия.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 2.11 в р-т Муци ли остава срещата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приятели, заковете срещата, като време и място, за да може всички желаещи да си направят сметка и да имат време да измислят оправдание пред домашните :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От колко ще е сбирката, ако е около 13-14ч. ще е екстра. Ако ще е вечерна сбирка няма да мога, канен съм на рожден ден и не мога да откажа. Пък и не виждам лошо да е в ранния следобед, така на всеки вечерта ще му е свободна. А тия които обичат чашката едва ли ще им попречи следобедния час :))

Sent from my SM-N9005

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вижте, да ви кажа реално: има едно ядро от десетина човека, което ако не се весне - срещата не става, даже и откъм организация. Аз, съм навит по всяко време, но въпросните лица като липсват, някак си е празно. Иначе, лошо няма - разберете се за дата и идвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма какво да се разбираме, заковава се място и час и който има желание и възможност идва, който не... Най-добре asen4o0, като пуснал темата да го направи, знам ли. Така всеки казва, аз мога тогава, друг еди кога си, а е ясно, че не може да се угоди на всички.

:cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нека да го направим след 11-ти и да е вечерно.

Така Джони ще е на линия,колегата няма да е на рожден ден,Аlxx както каза няма поблеми с датите и всички ще са сити(доволни)(пияни).

Предлагам 15.11.13 ; 22.11.13 ; 29.11.13.

Alxx,пусни една анкета и каквото се получи накрая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предлагам срещата да се отложи за 9-ти или 16-ти. Вие какво ще кажете?

П.П. Някой да пусне анкета, де.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пиша само в случай, че не мога да дойда. Както каза адаша 10-те човека са важни. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Eлате при мене в ресторант муци никак няма да ви е зле.ресторанта е евтин имате 10 процента отстъпка от мене.Безплатен паркинг с охрана и забавление цяла нощ ако искате. плюс фитнес който иска.уникални италиански пици на пещ и прясна паста. и всичко останало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Който може да дойде да заповяда, но да се каже една твърда дата. Мястото при Гоце би било чудесно. И датата е ..... !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дам...да се решава нещо като дата и да се събираме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

17.11 около 19:00

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм за. Единствено ще допълня, че може би е по-добре да бъде в събота, а не в Неделя поради следващия работен ден след това. Иначе аз съм ЗА и за 16-ти и 17-ти Ноември като дати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същите ли си остават за 16.11?

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...