Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tattoos


Grievous

Recommended Posts

Благодаря ти, ще трябва да го посетя, че съм чувал добри отзиви за него :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.facebook.com/album.php?id=100000559544349&aid=40435

Eй го с дъщеря ми, точно я беше "татуирал" :D

34742_141993725812074_100000043425191_401993_1050835_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсих негов сайт, но не се сетих за FB, а това на сладурана сигурно са боички нали :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твоя ли е или ще я правиш (в смисъл това ти ли си :))? Ех да ми бяха чисти ръчичките, как щях да ги нашаря само :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от това студио. Пичовете работят доста професионално и сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм си приготвил един дракон за лявата пред мишница, но ще видим кога ще стане :) Ето това, но ще почва от китката до лакътя: http://blog.chrisgarvertattoo.com/wp-content/uploads/2010/03/Dragon-Sleeve-569x1024.gif Нещо подобно ще е. Аз си падам малко по джапанските :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готино е. Аз не харесвам джапанските особено, ама тва е яко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам орентировачно, колко струва цветен татус, рукав от китката до лакътя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от татуиращия. Може да започне от 200, 300 до 500, 600... Може и повече може и по-малко. Най-вероятно ще се наложат няколко сядания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросите за цени на татуси са меко казано нелепи. Това е нещо, което ще го носиш цял живот и не мога да си представя, че има човек, който ще търси най-евтиното и затова. Избираш този, който смяташ, че ще го направи най-добре и не ти дреме за цената. Това е изкуство, а то няма цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:wacko: Да съм казал нещо за евтино, изгодно и т.н.? Просто ми е интересно и питам! Колкото и пари да е искам да имам някаква представа, за да знам колко да събирам.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все едно да питаш колко струват картините или склуптурите.Ама кои картини, на кой автор, в кой град или държава? Как може някой да ти отговори, освен много общо. Ок, ще ти струва между 100 и 5000 лв. Какво ти помага това? Харесай си артист и го попитай него. Всичко е индивидуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

На мен остана, само долу на гърба за запълня и дракона е готов, леко така на целият гръб, та и на крака :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бат Пеше, при кой се боцкаш бре?

Не ми се идва във Варна иначе при вас има само двама татуисти! Само двама. Айдан и Веждин... Други няма братле. Най-добрите. Да не казвам в България ама... Ей ги с адаша :)

430980_377176585644323_100000559544349_1407554_1128852747_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел.

Ако имаш координати, дай да ги преслушам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...