Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MacOS на Asus ROG


TpakTop

Recommended Posts

Здравейте, много искам да си сложа MacOS на новия AsusRepublic of gamers G551jm който е със специфики Intel Core i7-4710HQ (4-ядрен, 2.50 - 3.50 Ghz, 6MB , Кеш) и NVIDIA GeForce GTX 860M (4GB GDDR5, GM107). Това е единствения български форум, който намерих на тази тема и ако не е нахално моля ако някой знае да даде насоки от къде да търся правилната версия за този лаптоп или инструкции. Доколкото схванах от прочетеното от Rutracker за всеки различен процесор и видео карта трябва различна версия. Има регистриран домейн http://www.roghackintosh.org/, който обаче е доста беден, да не кажа празен.

Ако няма как да я кача за момента на тази машина имам две други по-стари за опити - Dell Inspiron 5010 alluminium I3, 8gb ram, ati radeon 5460 (не съм сигурен сега за номера) и Clevo core2duo, 4gbram и някакво Nvidia видео с 512mb.

Наистина в моменга съм голям лаик и се надявам темата ми да не обиди някого или да я сметне за досадна.

Благодаря на всички съфорумци и им желая хубав ден :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Easy Yosemite 10.10 Final USB Installer - *Updated 10.16.2014

NEW WAY TO INSTALL OS X YOSEMITE V2

Прочети, това са работещите методи за Йоземити. Готово решение специално за твоите компове няма и при всички случаи ще доизкусуряваш в движение. Линковете са към Инсейнли мак - царството на хакинтош.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, разгледах форума insanelymac и наистина има теми за хора с абсолютно същата машина като моята и няма готово решение, но ще започна от подадените от теб линкове и дано имам някакъв напредък. Ако не - щом е толкова разпространена, все след време ще има напредък за нея! Отново благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...