Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Кой какво приложение ползва за времето?


profusion

Въпрос

Здравейте,

по принцип ползвам вграденото приложение за прогноза на времето но ми се иска нещо повече. Ползвал съм AccuWeather който има в западна европа опция да ти казва кога ще почне да вали или след колко време ще спре. Ако има приложение позволяващо това за БГ ще е много добре, с нотификации примерно :)

Изобщо какво приложение за времето използвате и заради кои му опции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Има приложения, които се справят различно според локацията, за която се гледат. Примерно това гисметео може за бг да не е ок, но за други държави да познава.

За бг гарантирам, че уиндфайндър няма грешка за вятър и дъжд, ползвам го от години и е много пред всички останали. Странно е, че синоптик са в гъбите, а уж поне за тук трябва да са адекватни. Проблемът с уиндфайндър е, че е доста специализирано за сърф и други подобни дестинации и липсват други, иначе важни за хората места.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега си разглеждах листа с приложения и открих това:

Rain Alarm Pro by Infoplaza BV

https://appsto.re/bg/YyDU6.i

Поддържа предупреждения за дъжд 15 минути преди да завали и включва и Европа. За съжаление не помня платено ли е, защото имам много приложения от промоции.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пълен та*ак, не ми намира Стара Загора. За к'во говорим тогава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От всички приложения за време, които съм ползвал досега, 2 дават най-точни прогнози - AccuWeather и Weather Underground. На първото тотално му осраха интерфейса с flat redesign-a. Второто е направо за weather geeks, има тонове ненужна информация и претрупан UI. Но ако си го пренареди човек, започва да прилича на нещо. В крайна сметка след толкова проби и тестове, си ползвам стоковия weather, защото е максимално изчистен и бърз за употреба..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Weather now e free сега,сложих го,не е лошо

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пълен та*ак, не ми намира Стара Загора. За к'во говорим тогава?

То София не намира, ти искаш Стара Загора ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако е само за дъжд, RainToday е безплатно и е от Meteogroup, които правят Weather Pro.

До 2 часа са сравнително точни и познават дали ще вали. Ако си на мотор, както аз съм е полезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо се е скапало приложението, преди работеше.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Яху уедър също дава предупреждение и намира почти всички градове. За дългосрочни прогнози гледам мегауедър, не се дънят много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм "ЗА" Underground, просто защото на съседната улица някой комшия има станция, която излъчва онлайн.

Почти всички други приложения ползват данните от София, независимо, че аз съм над Панчерево - на 100ина метра по високо и времето често е различно при нас, обикновенно е 1-2 гр. по-студено. Така че, ако става въпрос за конкретна локация и наблизо някой има станция, мисля, че това е най-доброто.

Вграденото приложение ми е много странно - понякога ме разпознава, в София, понякога в Кокаляне, а има случаи даже да покаже точната вилна зона в която сме. Ако обаче се опитам да я намеря в "сърч" - там такава локация няма. В сърч липсват даже и големи градове като Карлово и Хисаря. Имал съм случай в Хисаря да си разпознае града (Khisarya) но да ми показва, че навън е 16 градуса - през август, като по-същото време в Пловдив е 32... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По всички приложения, които съм пробвал, имаше едно, което имаше локация Нови хан. Сега не мога да се сетя кое е, а не ми се слагат наново всички ;)

Ако някой знае кое е, ще го черпя бира ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

AccuWeather

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Намерих интересно холандско приложение за Европа с радар и нотификации за дъжд и гръмотевици, да видим дали е коректно :)

 

icon175x175.png

https://itunes.apple.com/us/app/meteoplaza-complete-weather/id985258927?mt=8

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пълно е с гадни реклами и не видях опция за плащане, моментално изчезва от телефона ми.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Реклами?! при мен няма никакви?!....

Ето така е при мен като това:

screen322x572.jpegscreen322x572.jpeg

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно на долния екран влязох и половината отгоре стана реклама на бебефон или нещо подобно, странно защо при теб ги няма.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ето го след повторно слагане:
0f17cb14a762c9c5e1afcc3550d35a65.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам, ръчкам го от 10мин, ама може би защото съм си изключил от системните локациите всички там локейшън-ад-шитове, освен това като ме пита му забраних да ползва ГПС-а и си написах града ръчно....Знам ли?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може и затова да е, аз му разреших да ги ползва, както и да е, не е моето приложение. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

О да изглежда ужасно. Ако се появят бебефони и аз махам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То и без рекламите изглежда ужасно


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е то важното да ме предупрежвава коректно, па приложението да не мислиш че ще го отварям :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

WeatherPlus най доброто

3042991a19fc8ee3f70167c83c973df2.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дефинирай кое му е най-доброто? Sense UI от HTC или нещо невидимо за нас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Програмата с най-точна прогноза за България винаги е била и остава да бъде AccuWeather. Интерфейсът не е на 6, но просто там са най-точните прогнози.
Иначе на часовника ползвам Carrot. Много добри редактируеми компликации има, но понякога не е точна прогнозата (пише, че вали, а то е облачно с малко слънце :) ).


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ги тестваме и двете, нямаше да е зле един от екраните да е зает с една от двете. Без нищо да цъкаш, само слайдваш надясно и хоп, времето с детайли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...