Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Помощ при избор на телефон


Богдан Лозев

Recommended Posts

Здравейте ! Имам страшно лош късмет при избора на смартфони. За сега съм сменил 2 в рамките само на година. Знам, че това е форум за продукти на Ябълката, но бих искал да ми помогнете обективно , защото се чудя между iPhone 6 или Samsung Galaxy S6. Нямам проблем да сменя андроида с iOS, ще му свикна, но вашите мнения ще ми помогнат и дано обърна лошия късмет с главата надолу.

п.с. Прощавайте ако темата не е в правилния раздел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като дългогодишен ползвател на ес серията на Самсунг ще ти кажа - взимай смело iPhone 6! От една година ползвам продукти на Apple и съм очарована - редовни ъпдейти, безпроблемна работа, перфектни приложения, просто песен! Гледах шестицата на Самсунг, гледах и версията й с огънатия екран - не ми харесаха, не стои добре в ръката, няма го ефекта уау, не може да ме накара да го взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам жалъкси ес6 на бюрото от няколко дни(на познат е). Ако започна да бълвам, ще ме изгонят от форума за лош речник. Нито телефонът ме кефи(въпрос на вкус), нито софтуерът работи като хората, а обслужващия софтуер за компютъра оставям без коментар. Толкова са безидейни, че даже са изкопирали инсталационния интерфейс на kies3 от iTunes. Наркомани...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, не се занимавай с Кийс, изтегли Odin, иначе може да стане беля, програмата е боклук откакто съществува, за флашване само Один!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От как съществува iPhone, не съм ползвал друг телефон. Тази година реших да пробвам Андроид и се спрях на S6. Повярвайте ми още не мога да се побера в кожата си от яд, че съм направил тази ужасна грешка. С нетърпение чакам новия iPhone за да се оттърва от тази глупост Андроид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, не се занимавай с Кийс, изтегли Odin, иначе може да стане беля, програмата е боклук откакто съществува, за флашване само Один!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Същия х*й. Както и да го сучеш, андроид е недоразумение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако iPhone не съществуваше щях да си карам Nokia-та със Symbian.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление Symbian го убиха, беше интересна ОС. Не съм си играла с уиндоуските нокии, но не ме и влече тая система. Андроид беше хубава идея, но фрагментацията я унищожи, сега се опитват да наложат някои ограничения, но става още по-зле. Докато iOS е под контрол, ще си остане най-добрата ОС.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам страшно лош късмет при избора на смартфони. За сега съм сменил 2 в рамките само на година. Знам, че това е форум за продукти на Ябълката, но бих искал да ми помогнете обективно , защото се чудя между iPhone 6 или Samsung Galaxy S6. Нямам проблем да сменя андроида с iOS, ще му свикна, но вашите мнения ще ми помогнат и дано обърна лошия късмет с главата надолу.

п.с. Прощавайте ако темата не е в правилния раздел.

Богдан,

Едва ли си очаквал тук да ти пропоръчат самсунг. Ако парите не са проблем (а те май не са) вземи си телефон от епъл.

Имат си някой недостатъци, не са перфектни, но в сравнение с останалото на пазара са най-добри.

Деси спомена за Windows телефоните, ами дори и те са по-добре от самсунг. Говоря от личен опит.

Успех.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то парите вече са едни и същи, даже май Самсунга е по-скъп, но тук и поддръжката има значение, защото примерно моята първа шестичка имаше изгорял пиксел, направо се бях отчаяла, но ми я смениха на деня от Теленор. За Самсунг гарантирам, че няма да има такъв успех, ще сучат, ще въртят, но няма да се замени. Примерно S3 когато се пукаше рамката масово, го приеха за гаранционен дефект и сменяха, но на Note 3 пак за същия проблем изклинчиха и не се признава.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за цените, но iPhone все още си държат цените над 1000 лв. за чисто нов, а Самсунг S6 вече го намирам за 850 нов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много хора , радвам се, че има толкова отзивчиви от вас, които да помогнат :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малиии... Аз си мислех, че само аз съм се излъгал да пробвам това недоразумение галакси с6..!

Едвам го изтраях 20 дни, ама за това време и аз мога бая да избълвам по него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Ноут 4 тествах , но се запали докато го зареждах :))) Писах на Самсунг да питам защо ? Те ми викат ще ви компенсираме с калъвче ;)) Една камера има тази марка ..другото са нерви..нерви...

Когато избереш да не правиш избор - правиш избор, защото избираш да не избираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Препоръчайте смартфон с андроИд над 4.5 екран актуален и добър модел, без значение марка. Цена до 1000лв.

За мой близък роднина, но нямам наблюдения за други марки и модели и не зная какво да му препоръчам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така, с този размер на екрана трудно ще се намери нещо читаво, флагманите вече са доста по-големи. Sony Z5 Compact е близо по размер и с добри параметри, цената е близо до колкото видях - 930 е в емаг, при оператор не знам. Корейците нямат добро предложение с подобен размер.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То да ти кажа и аз не съм прочела добре, колегата е писал над 4,5 инча, което вече прави задачата въпрос на вкус, който и флагман да хареса, все има защо. Между другото в момента Теленор имат някаква промоция с намаления до 150лв, ако е абонат може да погледне при тях.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте смартфон с андройд над 4.5 екран актуален и добър модел, без значение марка. Цена до 1000лв.

За мой близък роднина, но нямам наблюдения за други марки и модели и не зная какво да му препоръчам.

Препоръчвам ти с кеф LG G4 и няма да съжалява човека за миг дори.

Най-добрата камера на пазара (според мен), добра батерия, чудесна поддръжка и оптимизация, а цената е повече от чудесна вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори също е опция. Ама въпрос на вкус! 23 мегапиксела камера, вградено Радио и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...