Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4


johnnybravo

Recommended Posts

Това го пробвах преди да пиша. Не ми се получи — дава черен екран и не иска да записва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 859
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    216

  • johnnybravo

    70

  • turganay

    53

  • gosta

    50

Аз така си правя клиповете от AppleTV. Важно е да си на "New Movie Recording" а НЕ на "New Screen Recording".

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мадамата показва че става, както и johnnybravo го е казал, и би трябвало да работи. И аз пробвах и при мен не става, изобщо не ми излиза тв-то в прозорчето за избор от куиктайма. Или иска някакви настройки (които не видях да има ) или трябва лаптопа и той да е вързан за монитора което обезмисля цялата идея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да има закачено нещо към HDMI. Сега пробвах, но ми даде черен екран, защото ресивъра ми беше нагласен да предава от друг HDMI вход. Момента, в който превключих на Apple TV и образа се появи в QuickTime.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не ми върши работа. Идеята ми е ако нямам монитор да виждам какво правя на ATV.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега за феновете на Netflix има една супер промоция. PureVPN са свалили цената от $11.95 на $2.08 при положение, че си направите абонамент за две години. Големият бонус тук не е само цената, а това, че в нея е включен и двугодишен абонамент за Smart DNS. Smart DNS ви дава възможност да добавите ваши IP адреси в един whitelist, след което на избрани от вас устройства вкарвате един DNS, който ви се дава от Pure VPN и устройството има достъп до Netflix и други подобни услуги. По този начин не се налага да се правят никакви настройки на рутъра и да се закачате към VPN за да имате достъп до Netflix.

post-8-0-27991500-1449951300_thumb.png

В момента аз и LUBECA® гледаме по този начин от моят акаунт. Към моят whitelist съм добавил и две негови IP-та.

__________________________________________________________________________

За феновете на Нетфликс вече няма нужда от VPN http://www.investor.bg/novini/261/a/netflix-startira-striiming-uslugata-si-v-nad-130-strani-vkliuchitelno-bylgariia-208996/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така, защото списъците със заглавия са различни за различните държави. Аз бях се логнал през USA IP и бях започнал да гледам филм, който ми изчезна от списъла, когато се логнах с UK IP.

Но пак е повече от нищо ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Едно бързо демо със Starship Troopers:

post-8-1452111029,3776_thumb.jpg

BG

post-8-1452111047,3187_thumb.jpg

USA

post-8-1452111069,7663_thumb.jpg

Този, който ми трябваше е през американското IP :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се гледат филми от американския списък с българска регистрация през vpm?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледни първият скрийншот горе. Всичко зависи откъде се логваш.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MrMC Touch by Rootcoder, LLC.

https://appsto.re/us/Nk-w_.i

Някой пробвал ли го е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам го, но по-добре портнато kodi ;)

Добавих си дриймбокса, зарежда каналите, има списък с тях, но няма икона TV, от която да си стартирам PVR клиента.

post-8-1452275103,8019_thumb.jpg

post-8-1452275162,8671_thumb.jpg

post-8-1452275115,2442_thumb.jpg

edit: Може и аз да съм тъп и да не го намирам. Ако някой има успех, нека сподели.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Оправих се ;)

Смених скина и всичко заспа.

post-8-1452275813,3711_thumb.jpg

post-8-1452275826,9277_thumb.jpg

post-8-1452275838,7618_thumb.jpg

post-8-1452275849,788_thumb.jpg

post-8-1452275861,0543_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

И IP телевизията върви добре ;)

post-8-1452279303,5791_thumb.jpg

post-8-1452279339,2244_thumb.jpg

post-8-1452279349,5749_thumb.jpg

Буферирането е само на HD каналите, защото съм през 3G с лош обхват.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tvOS 9.2 Beta

New features and enhancements include:

● Bluetooth Keyboard support

● Folders support for grouping apps on Home screen

● MapKit support

● Siri support for US Spanish (in US only) and French Canadian

(in Canada only)

● Siri support for UK English, Australian English and US English available across the UK,

Australian and US Storefronts when English is set as the system language

● Updated App Switcher UI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR ме е изпреварил. За момента бета-та може да се качва само през USB-C кабела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейти и за коди:

http://mirrors.kodi.tv/test-builds/darwin/tvos/

И клипче как се слага без да се загубят настройките:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности, ъпдейтнах без грижи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някаква идея как да си даунгрейдна Infuse Pro?

С всичкия си акъл съм забравил да спра атоматичните ъпдейти на приложенията , а пък умниците от Infuse ,са решили с последният ъпдейт, да спрат поддръжката на DivX. Много го харесвам плеара ама.....Поядосаха ме.

Новият VLC -много бъгав. Не мога да изкарам звук от нито един филм . Тея пък сигурно проблемация с АС3-то имат някаква...

Редактирано от gosta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай OneVideo гледам че той поддържа divx i xvid даже има опция да си запазваш филми и музика или някви файлове на вътрешния диск. С VLC изобщо не мога да си вляза в капсулата, само ми вика че е празна ( хахаха), иначе с макбука няма ядове. Май са го придобрили нещо набързо, а и станаха много. Мисля че infuse, onevideo и mrmc са достатъчни + кодито като оправат като хората че и там още е боза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Infuse не знам какъв е проблема , но за VLC четох ,че просто не са включили този кодек и в следващите версии ще присъства.

Редактирано от gosta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Взех си АТВ 32 ГБ наскоро,но не мога да намеря каквото ми трябва из форума,т.е как да работя качествено с Плекс,Инфюз и други подобни-предимства,недостатъци-как да стриймвам от лаптопа си към АТВ и т.н.Ще се радвам някой да помогне.

Благодаря !

Докладвай Изтрий мнение

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При някой наблюдава ли се често дистанционното да се disconnect-ва и reconnect-ва? При мен - по 1-2 пъти на ден, а стои само на 2 метра от АТВ.

От 1-2 дни пък забелязвам, че има проблеми с блутуута и по-точно когато съм свързал БТ слушалки и 5-6 пъти по време на серия звукът накъсва, като понякога за цели 4-5 секунди и изпускам какво си говорят..

Снощи пък за първи път почна адски много да ми лагва както звукът (накъсваше), така и дистанционното беше почти неизползваемо и реагираше с огромно закъснение.

Рестартирах го, направих re-pair на слушалките, но без особена промяна. Батерията е заредена и на слушалките, и на дистанционното.

Последното, за което се сещам, е рестор, но ми се вижда много крайно, а проблемът със звука се появи ей-така изведнъж. Не съм инсталирал никакви добавки през Xcode, дори не съм го свързвал още с мак-а с usb-c кабел.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме , но в търсачката не намерих нищо ! Не съм искал да съм мързелив, а още по- малко неучтив !

Хубав ден на всички .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали има плеър, който поддържа .iso и 3D?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...