Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Star Wars филмите


Asen_77

Recommended Posts

По принцип се правят скрийнъри за журналисти седмици преди официалната премиера на всеки филм (да, вкл. и у нас), така че някои вече са го гледали. 

Иначе си мисля, че ще е малко по-добър от предишния. Някак си ми се вижда физически невъзможно да е по-зле :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм купил билетите и чакам датата. Имам добри очаквания, 7 обаче беше тотална пародия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги може да е и по-зле, но да се надяваме че няма да е. На 14-ти имам билет и като го преспя на 15-ти ще кажа как е, че ако пиша още на 14-ти ще съм под еуфория ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 беше пълен т*ш*к. Тъп и евтин екшън с герои, познати от съвсем друг тип филми. Преди 27 години, Тимъти Зан започна поредица от десет романа, които продължават историята на сагата "Междузвездни войни". Четох първия преди 16 години  - "Наследникът на Империята"(много интересен) и видяното от "The force awakens" ми навява мисълта, че сценарият няма нищо общо с неговите романи. Язък. Дано последният филм да става поне за пуканки и бира, щото седма част е баси провала.

P.S. Каква е тая любов към множественото число при българските преводачи? "The Fast and the Furious"(ед.ч.) - "Бързи и яростни"(мн.ч.);

"The Last Jedi"(ед.ч.) - "Последните Джедаи"(пак мн.ч.)??? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега навсякъде са положителни отзивите, но реално от утре, ще има повече яснота. Аз съм готов за събота :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двата последни епизода ги гледах на 4DX. И двата ме разтърсиха из основи. Ще гледам и този там. Изживяването е потресаващо

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно за Роуг 1, ако си настроен че е  част от сагата и може да се разочароваш, но той си е отделна единична серия между трилогийте. Имаше си свойте добри моменти. Епизод 7 може и да не беше перфектен, но счупи всички рекорди и най-вероятно сега епизод 8 ще направи същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По приходи финансови. Над 2 милиарда са приходите само от прожекции.

 

https://www.the-numbers.com/movies/franchise/Star-Wars#tab=summary

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сметнеш инфлацията за 30 години, никакви рекорди не чупи. Само тъпомера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да го изгледаме всички и тогава :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че искаш да споделя ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажа, мога да Ви променя мнението за филма. Добре е, но .... продължава.

 

Spoiler

Бащата на Рей е ..... Кайло Рен хахахахахаха

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бащата на Рей е Люк Скайуокър, това го знам от миналата година. Оня е ч**** сестра си. В Холивуд само извратеняци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой е Рей?

П.С. Накрая ще излезе и че, R2D2 и C3PO са родители на търкалящото се роботче и сагата ще стане баш холивудска :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рей е последният джедай и е жена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8/10. Доста по-добре от 7-ма част, която бих я оценил на 6/10 .

Като супер фен на сагата винаги ми е добре да ги гледам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление или не летвата, която оригиналната трилогия е поставила е твърде висока. Заснемането, идеята, магията, която има в първите три епизода е недостижима за всеки следващ. Така че оценката на еп.4, 5 и 6 няма как да е различна от 10 :)

За мен е тъпо да се сравняват постоянно, но и неизбежно. Като фен на фантастиката, космоса и особено на Star Wars, се радвам да гледам всеки нов филм и по-скоро търся плюсовете, а не минусите :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма слаб епизод! Последния не съм го гледал, но изобщо нямам съмнения. Ненадминат филм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях фен на поредицата преди 30 години, но сега за мен това е един обикновен филм без големи очаквания. Не може да се сравнява нито като идея, нито като изпълнение с Властелина на пръстените, който е абсолютна класика в жанра за борбата между доброто и злото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • arm11 changed the title to Star Wars филмите
на 12/13/2017 at 21:57, gorgior написа:

Кои са "всичките рекорди" които е счупил?


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://money.bg/business/novite-mezhduzvezdni-voyni-specheliha-usd450-miliona-oshte-prez-parviya-uikend.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...