Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с дисплея на iphone 6


stillian.kalinof

Въпрос

Здравейте колеги,

искам да се обърна към вас със следното запитване ... преди 3/4 месеца счупих екрана на телефона и ми го смениха в сервиз. До тук добре, НО скоро забелязах бели сияния по екрана на устройството САМО когато е на бял фон, когато фона е черен няма никакви забележки. Моля ви дайте съвети какво да правя и на какво може да се дължи въпросния проблем. Има и друго .. дисплея не беше сменен в оторизиран сервиз на apple и сега отказват да приемат телефона там. f7b4751e2929d0de1b91a9549cada6eb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Трябваше да го смениш в Креатив център - дисплея! Цената е 220 лв.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Минало свършено ... Направил съм грешка. Въпросът е сега какво да правя ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми Креатив център, смяна на дисплея!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега, казаха ми че и срещу заплащане не могат да го оправят, което не знам какво ще значи. Или пък да не съм разбрал правилно ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да - Creative не приемат за ремонт устройства, които са били ремонтирани от 3-ти лица. Главната причина е, че не е ясно по какво са мазали неоторизираните майстори и не могат да ти дадат гаранция. Може да го занесеш във форумния сервиз и да настояваш за някакъв качествен дисплей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Форумен сервиз ? Може ли някой да ми обясни малко по-подробно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Креатив може и да не разберат, че е бутано!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да попитам само в Креатив ли слагат най-качествените дисплеи ? Съжалявам ако въпросът е прозвучал глупав, но не съм толкова на ТИ с нещата

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Креатив слагат оригинални дисплеИ и то не в България!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз моя 6+ го оставих в Кеатив, в София различни сервизи ми обявиха цени от 280 лв за втора ръка, нов китайски за около 350, оригинален за около 450,а в Теленор 680 лв. А и дават 90 дни международна гаранция. Но щом от там са ти отказали, ходи в сервиза, даден по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Цената в креатив център наистина е 220 лв. Преди месец пращах на жена ми 6-ца. За около 10 дена и беше готова. С пращането по куриер излезе 240 лв. с включена застраховка на устройството. Лек ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

stillian.kalinof намираш из твоя град някой, който сменя стъкла и му казваш да ти смени подветката с нова или читава и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако дисплея има гаранция е така. Ако няма, защо трябва да се дават 200 и кусур пари като за 30 50лв проблема се оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо не те разбирам, но както и да е. Аз държа на мнението си, ти също. А телефона си е негов.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми по- добре да даде малко повече и да има гаранция после. Щото не се знае може в последната седмица на двугодишната гаранция да се сбъгяса, както беше мойта 5 ца и ми я смениха от оператора.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте.

Имам проблем със екрана на 6s.

В горния ляв ъгъл имам прах, вижда се на бял фон.

Преди около месец в епъл стора го замениха с друг (рефурбишет) предполагам и сега пак имам прах на същото място..

Някой колега със същия проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като веднъж вече ти се е случвало, знаеш че е възможно, носи го отново за замяна, поне тази възможност имаш.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпроса е дали самият модел има проблем или аз съм абсолютният кърък....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-вероятно е да си карък :) Или работиш в някоя дъскорезница, където има остатъчни количества въздух в прахта. Но по-вероятно е да е лош късмет. Сменяй и стискай палци следващият да е наред.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сменям пета шестица, тази да чукам на дърво ми е късметлийска. Явно си е до късмет, като се има на предвид какъв карък съм. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...