Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch Series 2


The Shaman

Recommended Posts

И аз забелязвам последните няколко седмици как пада доста по-бързо. Понякога към 23 ч. вече е на 10%. Мислех, че се е скапала батерията..
Вчера обаче като легнах към 24 ч. беше на 50%, както обикновено. Обяснявам си го като софтуерен проблем, дано в следващ ъпдейт е оправен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странното и, че при мен се повтаря само през последните дни, а ъпдейта го направих като излезе, не мисля че за 6 месеца може да се скапе батерията, като при това не е използван часовника през първите няколко, а аз го зареждам на два дни, дано наистина е някакво бъгче, че много си го обичам, а тук гаранцията няма как да се ползва. Иначе има ли нещо като ресет на настройките, че не се ориентирам добре, или просо да чакам другия ъпдейт?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам от часовниците, но още не мога да се прежаля да дам 1000 лв за часовник, който е с живота на телефон. Или може би точно това е решението - да не го приемам като часовник.
Отказах се преди няколко месеца, защото доверието ми в софтуера на Епъл е серозно подкопано. Това май се потвърждава в последните постове тук. А и някък си не мога да повярвам, че визуалното удоволствие ще е по-голямо отколкото ако на ръката ми е зенита ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, класическите часовници нямат нищо общо, това е съвсем нов прочит с друга насоченост - следи различни здравни показатели и известия, а не е само за часа, освен това самите стилове са различни и който харесва класиката трудно би се примирил с такава джаджа. Аз не съм носила часовник от както имам телефон, т.е. поне 18 години, но се влюбих в този още като го показаха за пръв път, може би не го ползвам с пълната му функционалност, защото както и при телефоните има много неща, които не са нужни на всеки, но пак ми прави удоволствие да го нося вече трети месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам от часовниците, но още не мога да се прежаля да дам 1000 лв за часовник, който е с живота на телефон. Или може би точно това е решението - да не го приемам като часовник.
.


Не е часовник. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, не мисля, че с ресет ще се оправи. Преди месец покрай рестора на айфона се наложи и ресет на часовника, така че съм на чисто и пак някои дни нещо му дърпа ток. Днес например отново е добре - в момента на 50%.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моят днес е на 52% , което е по-добре от 20, дано е нещо временно, не че ми пречи да го зареждам сутрин докато пиша, но такава рязка промяна и то за три последователни дни ме стресна направо.

Между другото рестартирах го вчера и май от тогава забави темпото.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След рестарта снощи се държи нормално, явно си е искал това :) отвикнаха да рестартирам откакто съм с iPhone


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли магазин в София, където да се продава и да има наличен Apple Watch 2 (42mm)
Stainless Steel Case with Link Bracelet?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли един тук в борсата?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно такъв, Ц.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен "доставка до 5 работни дни" с цена 150 евро над цената в apple store, не е оферта. Искам магазин в който да го видя физически и да преценя дали ми харесва. Ако ще купувам на сляпо, ще си поръчам от apple store с доставка една седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да го има някъде изложен и разпечатан. Но в Citytel понякога има разпечатани бройки, звънни и попитай.

 

Аз вчера си продадох моя и сега ми е тегаво, така бях свикнала с него. Чета, че вашите батерии са издържали по два дни и се пуля, моя беше най-първия и едвам изкарваше ден и половина. Както и да е. Сега искам да си купя 2-рата серия и се бях спряла на CityTel, тъй като ми казаха, че ако се наложи гаранционно обслужване, мога да го занеса при тях и те ще го изпратят на Apple. Но видях сега коментара на chayanne, че от Apple store-a излизал с 300лв по - евтин. Може ли малко по-подробна информация от кой стор поръчвате, че до сега не съм пазарувала директно от Apple. И като цяло Вие какво бихте ме посъветвали от къде да си го закупя? Дали да е директно от Apple и без гаранция или да дам повече пари, но пък ще имам гаранция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно от американския. В Германия гледах NIKE серията в епъл стора по 450 евро. Аз ще купувам на детето такъв и мисля да ида до Младост 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз друго се чуда за първата година гаранция - не може ли в Гърция примерно (защото е най-близо) да се занесе, там може би имат представителство? Не че ми се е наложило, ама си мислех така превантивно кой би бил най-близкия магазин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се е налагало с 1-вия, но знае ли човек, всичко може да се случи. Деси, това е идейно, стига да е осъществимо...

 

Аз ги бях гледала в американския, наистина са доста по - евтини, но защо имам някакъв спомен, че не може да се пазарува от там. Може евентуално човек да ти го вземе и да ти го изпрати.... Но аз нямам такива познати. Ще изчакам някой по - запознат да разясни нещата

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз друго се чуда за първата година гаранция - не може ли в Гърция примерно (защото е най-близо) да се занесе, там може би имат представителство? Не че ми се е наложило, ама си мислех така превантивно кой би бил най-близкия магазин.


В Гърция няма Apple Store.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3/6/2017 at 12:13, ayl написа:

И аз се интересувам от часовниците, но още не мога да се прежаля да дам 1000 лв за часовник, който е с живота на телефон. Или може би точно това е решението - да не го приемам като часовник.
Отказах се преди няколко месеца, защото доверието ми в софтуера на Епъл е серозно подкопано. Това май се потвърждава в последните постове тук. А и някък си не мога да повярвам, че визуалното удоволствие ще е по-голямо отколкото ако на ръката ми е зенита ми.

Вземи си Garmin Fenix 3 HR Sapphire. Хем ще имаш истински часовник, хем ще го зареждаш веднъж в месеца ако не ползваш постоянно GPS, хем ще имаш всички нужни смарт функции, нотификации за абсолютно всичките ти приложения, хем е около милиард пъти по-красив от епълския шит, хем имаш истинска водоустойчивост от 10АТМ, хем може да му слагаш секви каишки. Е, няма да можеш да говориш от него като кептън Кърк, ама всичко друго му е перфектно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Жоре продаде ли епъл уоча ? В момента съм пред дилема дали да взема него или Garmin 735xt , но клоня към епъл заради съвместимостта с ос-а!

Трябва ми предимно за колоездене и фитнес.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой сложи ли бета на watchOS 4? Ако има такива, ще се радвам, ако споделите мнение.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъгава е. Нотификациите са по-бавни или липсват, батерията пада много по-бързо, тъча реагира мудно... и т.н.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая грешка да сложа бета на часовника - никога повече след ОС3... Ако нещо се обърка, няма кой да ти направи рестор в БГ.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Някой има ли идея защо не ми дава да ъпдейтна до WatchOS 6 последната е 5.3.2... нали всички го получават ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...