Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Apple manufacturer Foxconn has started shipping the first iPhone X units to countries in Europe and the Middle East, according to a Chinese report on Monday. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предварителните заявки за iPhone X в Теленор започват на 22 ноември като телефона ще е на разположение за ПЪРВИТЕ, които са го заявили до средата на месец Декември. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали трябваше началото на ноември ? Като гледам вярно ще се окаже да има броики към януари или февруари :( .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 ноември е официалната дата, но горното са датите на самия оператор, а колко бройки ще заредят е друг въпрос...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата партида устройства iPhone X вече е изпратена от сайта на Foxconn Electronics в Джънджоу (Хънан, Китай), съобщиха източници. С темповете на производителност за някои ключови компоненти, като подобряването на 3D модулите, доставките на устройството се увеличиха постепенно и ще посрещнат търсенето на Apple преди коледните и новогодишните празници, посочиха източниците. DigiTimes цитира източници в аналогови доставчици на ИК, които заявиха, че доставките на чипове за iPhone X са били по график досега, с поръчки, изпълнени навреме за устройството през третото тримесечие. Същите източници твърдят, че не са били наясно с каквито и да било производствени забавяния или съкращения на доставките, противоречащи на медийните доклади и твърденията на анализаторите за проблемите с доставките, особено по отношение на модните 3D модули, използвани в новата камера TrueDepth на Apple. Поръчките за чип за iPhone X се очаква да нараснат през четвъртото тримесечие на 2017 г., преди да се забавят през първото тримесечие на следващата година.

MacRumors

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, не са наясно, само дето първата партида, за която се говори е 46 500 бройки, айде да видим до къде ще стигнат (изпратени са за Холандия и ОАЕ). Естествено, че ще успокояват потребителите, защото иначе ще им писне да чакат и ще си купят друго, но дали е истина, друг въпрос, все пак официално от страна на компанията изявление няма и няма да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече не ме касае защото от днес съм собственик на златен 8 Plus и се чувствам като прероден, все едно съм си у дома. Дизайна е умопомрачителен на златния, още като го видях преди време в Теленор някакъв вътрешен глас ми подсказа, че няма са се размина с него, хаха. 

Първите 2 часа дисплея ми беше малко като черно-бял след този на Galaxy s8 plus, но сега всичко е ток и жица. Онзи беше прекалено цветен и като доказателство за това гледам цвета на дрехите си след снимка какъв е реално и какъв го изкарваше дисплея на галаксито - нищо общо с реалността! Имал съм 3 опита в живота си да сменя iPhone (който ползвам от 3G насам), този беше последния! Уверих се, че това е най-доброто на пазара и никакви дребни гъзарийки не могат да се мерят с производителността и красотата на iPhone и iOS. Моя съвет към тези, които си мислят, че им е писнало от Apple и могат да имат повече за по-малко пари е - Не се лъжете и си стойте на д-то. В последните няколко дни се замислях, че дори с 6S съм съгласен да съм, но само да си е iPhone. 

Peace!

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех от algor Note8 ще видим как ще е не помня от колко години не съм бил с нещо различно от айфон

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сутрешен доклад от KGI повтаря производствените проблеми, които сме чували за iPhone X, което показва, че само 2-3 милиона бройки ще бъдат изпратени за продажба преди старта на 3 ноември (подготовката е отворена седмица от днес).

KGI посочва недостига на няколко компонента, включително платки за антената на iPhone X и широкоъгълната камера, както и инфрачервения прожектор за наблюдение на дълбочината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е пореден управляван невероятен маркетинг. Уж няма да има бройки за да подклаждат интереса и да има огромни опашки ... Ако има някой който е добър в маркетинга, то това са Епъл. До нова година ще пуснат много милиони бройки и ще разпродадат всичко ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Victormihov написа:

Всичко е мръсни трикчета на Епъл с цел вземането на максимална печалба.

 

Като се почне от всички ограничения из операционната система, всяка година нов стандарт зарядни при лаптопите, липса на портове, закупуването на преходници .аз даже се очудих как им се откъсна от сърцето преходника lightening към 3.5mm в комплекта на Айфона.

Правилото "Каквото и да ти говорят,знай,че става дума за пари" важи с пълна сила за тях това е ясно. А наясно ли сте кой са всички държави в които ще стартира продажбата на Х ,и по-точно дали България е сред тях,тъй като миналата година тя попадна във втората седмица след дебюта на iPhone 7 на пазара?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, той отговора си го задавате сам с цитиране на правилото за парите.
Щом става въпрос за пари, естествено, че няма да сме в първата вълна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще има по някоя друга бройка при операторите и в някой магазини в началото. Нормални количества по нова година ( евентуално ), ако не тогава февруари/март трябва да се стабилизират нещата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Ментел го има Х, но е само за корпоративни клиенти. Даже ми казаха, че с доставката на 8 са им остави ли и Х!

 

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно само Кук и крадците от ментел го имат в момента

Sent from my SM-N950F using TapatalkPro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го в складовете на Мтел ако са гепени няколко бройки по време на спедиция.

Но не се притеснявайте. Ако сте много зорлии, още от първия ден на продажби в САЩ ще го има за вас в O-Connect. Ее сега цената ще е 4000 - 4500 лв ако следваме нивата от първия посаз последните години. Но, както многократно е казвано в този форум, кеф цена няма. Този път същата фраза ще е: зор цена няма.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ама темата с вицовете не беше ли в друг раздел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така де, тоя юбилеен телефон си е чист виц. А заради Х-са в него коментарите трябва да се пишат със спойлер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук нищенето на маркетинга на Apple е досущ като нищенето на политиката от дядовците пред народния - и те много ги разбират нещата, и те знаят, че всичките са маскари, пък накрая пак отидат и пуснат бюлетина за БКП-то :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че и се мръщят на търговско дружество, че правели всичко за пари и печалба. Да им се неначудиш що не раздават айфони на гладните сомалийчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки сам решава на кого да си дава парите!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дядовците пред блока не дават всяка година 2000лв на партията.

 

 

Ама често хвърлят повече през балкона...

 

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Victormihov написа:

Дядовците пред блока не дават всяка година 2000лв на партията.

Всъщност дават - ако разделиш само парите източени от КТБ на броя гласоподаватели, горе-долу толкова се получава ;) Anyway, темата е друга, просто ми направи впечатление паралелът. Никой не те кара да даваш пари на никого и не виждам какви "мръсни трикчета" прилага Apple, че да прави когото и да било за смях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"iPhone X ще е в магазините ни от 3.11. Предварителните регистрации за поръчки започват на 27.10" - от социалните мрежи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...