Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Респект Apple!!! Друго не успявам да измисля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


та, според това което видях Х е с няколко милиметра по дълъг от 8 да речем 4-5мм а широк може би -2,3мм. Един вид тялото на осем леко по дълго но цялото в дисплей. Доста по компактен от сегашния плюс.

Business insider - Steve Kovach потвърждава това което казах-
“The best part is the screen. At 5.8 inches, it’s slightly larger than the iPhone 8 Plus screen, but on a body that’s only a little larger than the iPhone 8. For everyone avoiding the plus-sized iPhones because of their surfboard-like construction, the X will strike the perfect balance […] The X’s screen is stunning, almost as if it’s painted onto the phone”


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1:1 000 000, ама друг път. 

 

А The Verge коментират, че не работи добре на ярка слънчева светлина. 

Днес тубата се наля с видеа за iPhone X. Гледам, че на всички са дали от белите, явно с цел да бутнат малко продажбите в тази посока. Честно казано и на мен повече ми харесва белия като че ли... 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че и с 3D маски ще се отключва. Само да не стане и със снимка.... :D

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз го писах назад в темата отдавна. Както беше на 5s Touch ID така ще бъде и тоя фейс айди 1/2/3години докато го напасанат. Къде хващата къде не- къде разпознава къде не. Така ще е и с тоя фейс айди. Също има доста слухове в нета че тоя модел е юбилеен и догодина няма да има Хs/X2 или наследник нов модел. Просто Апъл ще внедрят фейс айдито в следващата линия телефони. Тауч айдито отпада. Аз май скачам на една осмица.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TouchID винаги е работел супербързо и безотказно. Е, с ръце в грес не става. Не се сещам какво са му догаждали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има наследник на Х и най-вероятно следващите айфони ще се казват просто iPhone и iPhone Plus, които пак ще са с дизайна на Х, но нека оставим това сега и да се порадвам на нещото, което ме накара да дам 2300, пък догодина пак ще му мислим. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма. Догодина пак 999 $ за малкия модел ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/jqRdl2P2CjE

Започнаха с истинските ревюта и разочарованията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прави впечатление,че всички си взимат silver варианта!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм от 6-ти Ноември олх ще се напълни с 10-ки :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да съм лош пророк, но имам големи съмнения, относно реалните продажби в БГ , които ще се случат утре, но дано да не съм разбрал аз нещо .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен всички ще бъдем с по два, единия 8 PLUS другия Х :)

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и предполагах, ще има проблем с FaceID. Самсунг имат същата функция и работи прилично, ама не винаги. При Епъл ще е много по-добре изпипана със сигурност, с отделен процесор, но пак няма да работи при всякакви условия и това ще дразни потребителите, тъй като за разлика от Самсунг, които освен лицево разпознаване, предлагат ирисово такова, както и пръстов отпечатък, Епъл нямат друг вариант за лесно отключване освен цифров код. Аз лично ще се въздържа от покупката на този модел по точно 2 причини - FaceID и отвратителната черна лента отгоре, която се изсира на целия прекрасен дизайн (въпреки жалките напъни на явно абсолютно необективни хора да го изкарат едва ли не feature, търсен ефект и гениален маркетинг). Цената е прекалено висока за да се преглътнат тези недостатъци. Очаквам няколко неща следващата година:

На презентацията Епъл ще обяви, че както са казали миналата година, iPhone X e бъдещото и затова те ни представят сега The All New iPhone, обединяващ най-доброто от 8 и X - AMOLED дисплей, FaceID и TouchID. Последното или ще успеят да го вкарат под тъча, или ще го сложат отзад в ябълката. Също така съм абсолютно сигурен, че "гениалното маркетингово решение" с черното аки, няма да съществува вече. Освен това, цената ще по-близка до тази на iPhone 8, отколкото до тази на Х, освен ако не решат да продължат по-скъпата серия, наречена iPhone Pro или нещо подобно. Мисля си, че и това ще първият модел iPhone, инвестицията в който няма да е оправдана, тъй като продажната му цена на вторичния пазар ще е много по-ниска отколкото на всички останали модели в миналото. А на всички, които повтарят малко изтърканото клише, че кеф цена няма, искам да им отговоря с друго клише, за лъжицата лайно в кацата с мед. Май в случая повече ще е цената, отколкото кефа. Ще се радвам да греша, ама надали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони, с всичко съм съгласен, но не мисля, че някога ще върнат Touch ID. Обикновено Епъл ако махнат нещо, то не се завръща (флопи, двд драйв, усб портове, аудио жак...). Асен вчера ми прати една интересна статия, в която се говори за това: http://mashable.com/2017/10/31/how-apple-built-the-iphone-x/#.2V.C55pbSqY
Иначе аз лично нямам проблем с черната лента (все пак тия камери и сензори трябва да бъдат някъде), но все още не съм го видял на живо, че да съм 100% сигурен.
Дразнеше ме в началото като наизлязоха лийковете преди половин година, но бързо свикнах.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама забравяш нещо много важно - те НЕ са махнали TouchID. Има си го в iPhone 8. Просто не са намерили начин къде и как да го сложат. А черната лента просто можеше да е като при Самсунг - открай докрай и по-тънка. Нито дразни, нито се забелязва. Срамно е Самсунг да правят по-добър дизайн от Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Anthony написа:

Самсунг да правят по-добър дизайн от Епъл.

Точно с това не си прав. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черна лента от край до край в статус бара, може да стане много лесно и нищо не трябва да оправят. Щом не са го направили, значи е умишлено. Това че не сехаресва на теб и на мен, не значи че е пропуск и не мисля че съм по голям естет от десетките или стотиците инж които са работили по това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално погледнато и двата варианта са компромисни. Въпрос на лични предпочитания е кое на кого ще се хареса. Не виждам голям смисъл в твърденията от типа "Дизайна на S8 е по-добър" и обратното. 

За мен и двата са страхотни телефони. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Touch ID няма да се върне никога в iPhone! Face ID обаче ще става все по-добре и дори напоследък като се замислям осъзнавам колко предимства има в това да отключваш телефона си с лице, вместо с пръст.

1.Не се налага да си с чисти ръце, за да отключиш телефона си. (Например докато готвиш и гледаш някоя рецепта от телефона) 

2.Можеш да го отключваш дори когато си с ръкавици.

3.Можеш да го отключиш дори ако някой друг държи телефона и дапредоставиш достъп до съдържанието му, без да се налага ти да го взимаш в ръцете си. (Много удобно при шофиране, например)

Колкото до черната линия в средата на екрана, ами точно маркетингов трик е, прави iPhone разпознаваем и различен от всички останали безрамкови смартфони. Сигурен съм, че на живо дори няма да прави впечатление при използване на телефона. Това решение е премисляно хиляди пъти и Apple са съвсем наясно, че няма да е толкова лесно за възприемане в началото, точно това е и причината да пуснат 8 тази година, според мен, за да има класически вариант и за противниците на новия дизайн, поне докато свикнат с идеята. 

 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха. Епъл били наясно, че няма да е лесно за възприемане, ама са седнали и са казали: Вижте ся ква гениална маркетингова идея имаме. Ще направим дизайна мега грозен, шльопвайки черен правоъгълник най-отгоре на дисплея, който ще ни отличава от всички останали, но ще е много труден за възприемане от потребителите. Те обаче са такива овце, че ще го приемат с отворени обятия и ще почнат да обясняват на всички как нещо толкова грозно, нефункционално и непрактично, особено при гледане на видео в лендскейп, е всъщност супер яко, щото 100% инженерите и дизайнерите в Епъл са го мислили, а те разбират много повече кое е красиво и кое не, от нас, простите потребители. И както казва Барона, по-горе, това, че на мен и него не ни харесва, не го прави грозно, тъпо и непрактично. Даже напротив, прави го страхотно и желано :D Айде, моля ви, стига с глупостите вече. Това е абсолютна недомислица и аз лично не мога да се сетя за продукт на Епъл, който да е изглеждал така отчайващо недомислен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл уоч ми е като часовник за 2 лв. :lol:

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но той целия е грозен, а не да са осрали красив дизайн с някакъв противен елемент :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...