Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

преди 10 часа, peppu написа:

Казаха ли вече кога пускат 11.1?

Сега от понеделник, но точна дата няма, преди 3 мисля, че ще е, защото iPhone X идва с него най-вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

преди 2 часа, dessyteneva написа:

Сега от понеделник, но точна дата няма, преди 3 мисля, че ще е, защото iPhone X идва с него най-вероятно.

Как така идва.... телефоните не са ли опаковани и запечатани поне от около месец, че и повече. Имат 11.1 още от както са произведени или при активирането им ще се ъпват до 11.1. Извинявам се за може би глупавия въпрос...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората дават по 2300 лв. за телефон, който нито са видяли, нито докоснали. С 11... какво идва никой не го интересува:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами това не го помислих от този ъгъл, може и да са с 11.0.3, пък в петъка вече да е налична 11.1, не знам честно казано, но със сигурност ще я пуснат до тогава, аз залагам на вторник, не знам защо :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IPhone X идва с iOS 11 специално за него си, така че да се надяваме дори да не е 11.1 да няма бъговете, които ние имаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като дойде ще видим,сега са само догатки.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, още от началото се каза, че iPhone X ще дойде с инсталиран iOS 11.1 на него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано е по-добър от бета 5, че не беше добре при мен и върнах 11.0.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Beta 5 при мен е чук


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа бъркаш ме с някой. Аз фийдбекнах 2-те неща които ме дразнеха и тогава се върнах на 11.0.3 :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как точно ще дойде с iOS 11.1? Във вторник ще я пуснат официално, жълтите маймунки в Китай ще я качат на всички готови бройки, ще ги опаковат, ще ги натоварят в сряда в контейнерите, после на кораба и той в четвъртък ще е във Варна да ги разтовари, та в петък да ги разнесат по моловете и техношитовете. Убеден съм, че точно така ще стане. Хич не пътуват по 1 месец през океана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко отключване notification bar-a се прибира от втория ред икони нагоре. Имаше го и при 11.0.3 и сега го има при бета 5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение с коя версия ще дойдат? Този телефон е много различен от досегашните и може да няма обичайните бъгове или да има повече. Знае ли някой. Едно трябва да бъде ясно на всички, които ще наскачат на Х-са: освен стоковите, много малко приложения ще са пригодени за него, ще има кофти разтегнати по екрана приложения, ще има надписи, които се не виждат по закръгленията, а може би ще има черни ленти отгоре и отдолу. Като си спомня когато прехода беше от 4S на 5 какво мазало беше повече от година. Сега ще се хабят много повече нерви със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакво значение няма, разбира се. Просто ми е смешна тази категоричност на толкова много хора. Най-вероятно повечето произведени телефони са доставени по места и чакат няколкото дни до официалната премиера, а останалите пътуват през океана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо ще оптимизират приложенията за Х, или поне приложенията, които наистина си струват и се използват, не говорим за някакви треторазрядни. На някои от тях още в началото на Октомври изписваше, че са оптимизирани за Х, например instagram... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Instagram е едно от най-използваните приложения в цял свят. Ако той не е “първоразряден” не знам за другите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко отключване notification bar-a се прибира от втория ред икони нагоре. Имаше го и при 11.0.3 и сега го има при бета 5

На нито една бета не съм го виждал това.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го, има го. Ама не знаех как да го обясня за да го репортна. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да пуснат 11.1 след 15 минути. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11.2 бета 1 фиксва калкулатора и най накрая тъпата иконка на локацията където все стоеше в статус бара ми :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...