Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Разтеглям я...по default я правя и не става! Един колега и той пробва на неговия и на него не му илиза снимката на цял екран...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

При мен пък малка снимка, която съм редактирал, веднага се отваря на целия дисплей! Никога бекъп.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм правил бекъп пичове имам Х на 12 дена...

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е бъг от години и няма обяснение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно...ще се поразровя да видя дали ще открия проблема...благодаря за вниманието!

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи когато импортнах гугъл контактите в айклауда. Редактиране на самия контакт и наместване на снимката оправя бъга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така...след като направя снимка на снимката и я сложа на контакта проблема изчезва,но ако сложа снимка от камерата не иска да ми я показва на целият екран...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тази закономерност отпада. Имам такива снимани с телефона и си ги показва на цял екран. Както каза Тони, проблема си е отдавна и логично обяснение не съм чул ( прочел).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой случва ли му се настройките на кемерата /светкавица, лйав фотос/ да не се запазват и всеки път да са включени?

Супер дразнещо.

И да, направил съм го за сетингс да ги запазва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Така са ми настройките.

http://kachi-snimka.info/images-2013/bwy1511262929k.png

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@arm11 При мен го има този проблем. Live photos веднъж са пуснати , следващия път-не. Не мога да хвана конкретна закономерност , а според всички настройки за запзване и тн. трябва да са изключени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, victor11 написа:

И това не е решението на проблема...карам си на снимка на снимката аз засега...поне знам че работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,само при мен ли се получава този”бъг” като тръгна да приключвам разговора да не ми светва дисплея или да светне по-късно от обичайното?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се случва всеки път,но се случва. Помислих,че в от замърсяванията под протектора,но днес една колежка се оплака от същият проблем и затова реших да попитам.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, кажете моля който е със iphone 7 как работи със последния ъпдейт на 11? Питам защото аз си стоя още на 10.3.3 и вече ме сърби да кача нагоре но незнам ОК ли е вече, има ли сериозени бъгове още? Конкретно за 7 питам. Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ios 11 е ужасна, съжалявам,че изобщо се прецаках да си я кача... 1.Телефона ми загрява супер много при 5 минути работа (чак пари), 2.Пада батерията много бързо при работа 3.Дори и да не го пипам батерията пак пада, 4.Като цяло е бъгната цялата iOS.. А с тва нагряване и батерия направо се чудя дали да не го дам на Теленор да си го оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи нямаше ъпдейт, днес няма ъпдейт... Кво става... Ша речеш, че вече сме с най-стабилната версия на ios... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Ангел Арнаудов написа:

Приятели, кажете моля който е със iphone 7 как работи със последния ъпдейт на 11? Питам защото аз си стоя още на 10.3.3 и вече ме сърби да кача нагоре но незнам ОК ли е вече, има ли сериозени бъгове още? Конкретно за 7 питам. Поздрави

Аз съм с iPhone 7 и съм минал през всички ъпдейти на iOS 11 и в момента съм с последната версия 11.1.2. Телефона си работи напълно нормално, нямам никой от изброените проблеми на предишния пост и ти препоръчвам да си качиш последната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викаш да скачам в дълбокото :) не грее както казват горе, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога до сега при всички излезли версии на iOS 11 не съм забелязал греене. Разбира се всеки ползва телефона си различно. Аз мога да кажа при напълно нормална дневна употреба. Не играя игри на телефона си. Ползвам го основно за разговори, браузване, приложения който ползвам и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моят не грее, но батерията не е същата като с десетката, малко като че ли се поосвести с последната версия, ама не е както беше, уиджета за времето (стоковия) си прави каквото си иска, ъпдейтва се когато му хрумне, от време на време при разговор не мога да затворя, защото екранът го няма... вярно е, че най-добре да се ъпдейтва, ама поне го направи с рестор на чисто и дано нямаш ядове


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за ответа, но явно все още виждам еднозначно мнение и това ме кара още да се колебая :( тя 10 си върви добре дето се вика нямам зор да минавам на 11, ама заради разните там глезотии ме блазни :) Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз все още се надявам да я оправят, свикнала съм да ъпдейтвам както самия телефон, така и прилаженията и си нося последствията, ама точно това вътрешно любопитства ме кара да го правя, като цяло ми харесва 11-ката и не бих стояла на старата версия, не знам какво да ти кажа, то си е до човека и до навиците. Разгледай по-назад темата и реши, ако можеш да се примириш с изброените бъгове, които все пак може и да не ти се струпат всичките, скачай, ако не - чакай поне 11.2 и стискай палци да не е зле и тя.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...